فال روزانه/فال نوستراداموس جمعه ۷ آذر ۱۳۹۷

پنج‌شنبه 6 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس

فال روزانه

دوست عزیزی که امروز 7 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید فرصت‌های زیادی برای آشنایی با دوستان جدید پیدا خواهید کرد. در این سال شرایطی برای سفر به جا‌هایی که تاکنون نرفته‌اید مهیا خواهد شد و در سال تولدتان با فرصت‌های زیادی برای ماجراجویی روبرو می‌شوید. اتفاق‌های خوش سال تولدتان در ماه دی امسال آغاز می‌شود و در این ماه از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پولی به دست‌تان می‌رسد. از آنجایی که ثروت باد آورده را باد می‌برد، بیشتر از همیشه مواظب دارایی‌های خود باشید و چشم از مال و اموال خود برندارید. فال حافظ آنلاین

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ تاریخ می باشد

 

فروردین

ممکن است پیشنهادی عالی در پیش داشته باشید که زندگیتان را متحول کند اما کمی دودل باشید، بهتر است با فردی باتجربه مشورت کنید.

ارديبهشت

به زودی مشکلاتی در زندگیتان به وجود خواهد آمد که برایتان آزاردهنده خواهد بود، سعی کنید؛ دست به کارهای نادرست نزنید که باعث پریشان حالی و پشیمانی در شما می شود.

خرداد

با افراد قدرتمندی دیدار خواهید داشت که به شما پیشنهادهای فوق العاده ای می دهند اصلا نگران نباشید فقط باید تلاش کنید تا به موفقیت برسید.

تیر

دورهمی خانوادگی یا دوستانه در پیش خواهید داشت که برایتان اصلا خوب نیست و نباید در آن شرکت کنید چراکه در آینده پشیمان میشوید.

مرداد

اتفاقات ناخوشایندی در زندگی شما به وجود خواهد آمد که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می‌آورد اما اصلا نگران نباشید که تمامی اینها موقتی است.

شهریور

اطرافیانتان در زندگیتان مداخله های بیجایی می‌کنند و برای تان مشکلاتی می خواهند به وجود بیاورند،، بهتراست؛ حواستان را جمع کنید و به آنها این اجازه را ندهید.

مهر

اگر دلتنگ شخصی شده اید هر چه زودتر با او دیداری داشته باشید تا این دلتنگی شما برطرف شود، بهتر است خودتان پیش قدم شوید.

آبان

خبرهای خوب و خوشایندی دریافت خواهید کرد که باعث خوشحالی و آرامش گرفتن روح و روان شما می شود،، و البته خیردهنده موفقیت های خوبی برای شماست.

آذر

تغییر و تحولات اساسی در زندگی خود ایجاد خواهید کرد به زودی مشکلاتتان را از بین میبرد و برایتان موفقیت و سربلندی به وجود خواهد آورد.

دی

با عجله دست به کاری نزنید بهتر است صبور باشید تا بتوانید موفقیت را در زندگیتان به دست بیاورید، راستگویی و صداقت پیشه کنید تا به مقامات بالا برسید.

بهمن

به مشکلات خود غلبه می کنید و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید،، شک ودو دلی را از خود دور کنید هیچگاه ناامید نباشید، باید به خودتان اعتماد کنید.

اسفند

در زمینه شغلی و تحصیلی مدارک معتبری دریافت خواهید کرد که خوشبختی آرامش را در زندگیتان سرازیر می کند،، و شما را به موفقیت های بسیار زیادی می رساند.

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه ۸ آذر ماه ۱۳۹۹

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا