فال نوستراداموس/فال روزانه یکشنبه 12بهمن 1399

یکشنبه 12 بهمن 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

دوست عزیزی که امروز 12 بهمن به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید با افراد جدیدی آشنا خواهید شد. این آشنایی را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستانتان را گسترش دهید. زمستان امسال را به آرامی پشت سر می‌گذارید و در این فصل کارهای زیادی روی سرتان آوار می‌شود.

شما شخصی فعال و پرانرژی، خلاق، مثبت اندیش، واقع بین، حساس و با صداقت هستید، با این حال ضعف هایی نیز در شخصیت شما وجود دارند که خودتان بهتر از هر شخص دیگری از آنها آگاه هستید، اگر می خواهید دیگران را به خود جذب کنید باید این ضعف ها را از میان بردارید. امسال در تمام طول سال از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار خواهید بود. با این وجود، باید حتما ورزش و یک برنامه ی غذایی سالم را در زندگی خود جای دهید تا بتوانید این سلامت و در کنار آن تناسب اندام خود را حفظ کنید.

ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال آینده زمان ماجراجویی شماست و در این ماه‌ها کارهای هیجان‌انگیزی پیش روی شما قرار می‌گیرد. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و تا می‌توانید ماجراجویی کنید. در خردادماه  سال آینده فرصتی فراهم می‌شود تا دستی به سروروی زندگی‌تان بکشید و کمی به خودتان برسید.

فال نوستراداموس

 

فروردين :

در فکر ساختن خانه هستید. در این راه تردید به خود راه ندهید. خانه به شما آرامش و امنیت می بخشد. در آنجا می توانید نیرو بگیرید و با انرژی بیشتر به کارهای خود بپردازید.دست و دلبازيتان را از دست داده اید و همواره به دنبال پول و سرمایه اید و همین موضوع اطرافیانتان را رنجیده خاطر کرده.

 

ارديبهشت :

موقعیت های کاری خوبی برایتان بوجود می آید از بین آنها بهترین راه را با تفکر انتخاب کرده و مال و ثروتتان را افزایش دهید.

 

خرداد :

استعداد مدیریتی که دارید شما را به شخصی قوی و بانفوذی تبدیل کرده از موقعیت خود نهایت استفاده را ببرید و قدرتتان را افزایش دهيد.

 

تير :

با کسی اختلاف پیدا می کنید و ممکن است کار به مشاجره و درگیری بکشد. سعی کنید مشکل خود را از طریق گفتگو حل و فصل کنید و از دعوا پرهیز نمایید.

 

مرداد :

مواظب باشید و احتیاط کنید. کسی در کمین نشسته است که به شما ضربه بزند. ممکن است از لحاظ شغلی ضرر و زیان ببینید.

 

شهريور :

فردی قدیمی را ملاقات کرده و از نظر احساسی هیجان زده میشوید ،ارتقا مقام و بهبود وضعیت اقتصادي

اگر مجرد هستید, دل به عشقی می سپارید و با کسی نامزد می کنید.

 

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

مهر :

فردی پر شور و حرارت هستید و به میهمانیهای مختلف دعوت می شوید و اوقات خوش و شادی خواهید داشت. مراقب باشید افراط و زیاده روی نکنید.

 

آبان :

در آینده دچار گرفتاری و دردسر می شوید ولی قبل از رویاروبب با آن بهتر است خود را نجات دهید و راه چاره ای پیدا کنید.

 

آذر :

مراقب امور مالی خود باشید. در صورتی که مراقب باشید, پول خوبی نصیبتان می شود.بسیار در سخن گفتن احتیاط به خرج میدهید و اسرار خود و بقیه را فاش نمی کنید این خصلت شما میتواند مسیرهای سخت را برشما هموار کند.

 

دى :

دوستان صادق و باوفایی در اطراف خود دارید که در هر گرفتاری به شما کمک می رسانند. قدر آنان را بدانید و با آنها مهربانی کنید.فردی باهوش و آینده نگر می باشید و قبل از انجام هر کاری جوانب آن را می سنجید و این موضوع باعث موفقیت های روز افزون شما شده.

 

بهمن :

مشکلات زیادی را بر دوش خود حمل می کنید. از هر طرف با بدبیاری روبرو می شوید. اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. با صبر و پشتکار قادر خواهید بود بر آنها غلبه کنید.

 

اسفند :

با نامزد یا همسر خود دچار اختلافاتی می شوید که برایتان چندان خوشایند نیست. منطقی و منصف باشید و از طریق گفتگو به دنبال راه حل باشید.

[ngd-single-post-view]
طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه /فال نوستراداموس دوشنبه 13 بهمن 1399

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس/فال روزانه جمعه 10 بهمن 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi