فال نوستراداموس/ فال روزانه 18 دی 1399

چهارشنبه 17 دی 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال نوستراداموس

دوست عزیزی که امروز 18 دی ماه به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سال‌های زندگی‌تان اشتباه‌های زیادی کرده‌اید و همیشه تاوان این اشتباه‌ها را پرداخته‌اید. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود اجازه ندهید این وضعیت تکرار شود. این سال را با جدیت ادامه دهید و جلوی هرگونه اشتباهی را بگیرید. مطمئن باشید ادامه این رفتار دگرگونی چشمگیری در زندگی شما ایجاد خواهد کرد.فروردین سالی که از راه می‌رسد بهترین ماه در میان ماه‌های سال تولد شما است.

در این ماه میزبان شادی‌های زیادی خواهید بود و فرصت‌های بی‌شماری برای خوش‌گذرانی پیدا می‌کنید. این فرصت‌ها را به فال نیک بگیرید و یکی از بهترین‌ ماه‌های سال تولدتان را پشت سر بگذارید. در این بین از اعضای خانواده نیز غافل نشوید و اهل منزل را در شادی‌های خود سهیم کنید. در سال تولدتان به موفقیت دست پیدا می‌‌کنید، به نفع شما است که از این موفقیت به خودتان مغرور نشوید و با فروتنی به اطرافیان ثابت نمایید که آمادگی موفقیت‌های بیشتری را دارید

فال نوستراداموس روزانه

 

فال نوستراداموس فروردين

از دست کسی دلگیر هستی و غصه میخوری ،اگر به کسی خوبی کرده ای برای خدا کرده ای پس افسوس نخور و از آن شخص دلگیر مباش که خدا جواب نیکی تورا میدهد.تحت حمایت قرار می گیرید و به امنیت و آسایش می رسید. اضطراب آینده را نداشته باشید وضع مالی تان خوب می شود.

 

فال نوستراداموس اردیبهشت

در کاری که بیم رسوایی در آن وجود دارد شرکت نکنید. مواظب آبروی خود باشید. از دوستان ناباب و ریاکار خود دوری کنید. به شایعات و حرفهای بی اساس دیگران توجهی نکنید.هر حرفی را در هر جا نزنید که به ضرر خودتان تمام می شود. خیلی زود گول ظاهر را می خورید. صورت زیبا نشان از سیرت زیبا نیست. مهم اخلاق و قلب پاک افراد است.

 

فال نوستراداموس خرداد

نماد جر و بحث و مشاجره. با دیگران به اختلاف می رسید و به جدل و دعوا می پردازید. ولی باید سعی کنید زیاد شعله ور نگردد و با درایت خود اوضاع را آرام کنید و به رفع اختلاف بپردازید.زمان مرارت و غم شما به پایان رسیده است و ناگواریهای زندگی به آخر رسیده است و از این به بعد سالهای فرخنده ای پیش رو دارید.

 

فال نوستراداموس  تیر

مشکلات زیادی را بر دوش خود حمل می کنید. از هر طرف با بدبیاری روبرو می شوید. اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. با صبر و پشتکار قادر خواهید بود بر آنها غلبه کنید.دیگر خسته شده ای. صبرو قرار نداری از سرگردانی خسته ای و این باعث دل شکستگی تو شده است. مقصود و مراد تو همان ثروت است که برای رسیدن به آن خود را به هر آب و آتشی می زنی. نترس روزی خواهد رسید که همه ی مردم تو را تحسین کنند و از تو کمک می‌خواهند.

 

فال نوستراداموس مرداد

نشان طول عمر. زندگی طولانی و توام با سلامتی خواهید داشت. هرچند که همیشه باید مراقب سلامتی خود باشید و از خطر دوری کنید.بسیار به فکر آینده ی خودتان هستید و از سرانجام کاری که می کنید بسیار می ترسید. کم حوصله اید، به خودتان رحم کنید، بی اعتمادی را کنار بگذارید.

 

فال نوستراداموس شهریور

حرفی زده ای که عده ای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، حتی اگر فکر میکنی کمی دیر شده بدان که ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است و الان هم دیر نیست.

 

فال نوستراداموس مهر

به زودی صاحب بچه می شوید. یا یکی از حیوانات خانگی تان بچه می زاید.به یک مسافرت دسته جمعی می روید. در این سفر تفریحی به شما خیلی خوش می گذرد. نگرانیها را از خود دور کنید.احتمالا یک مسافرت دریایی در پیش دارید که به سرزمینهای دوردست است

 

فال نوستراداموس آبان

کار و تلاش پیگیرانه و توام با خلاقیت شما به ثمر می رسد و در ازای آن پاداش خوبی به شما داده می شود. باید به استعدادهای خود بیشتر ایمان بیاورید.کمی دچار غرور و تکبر شده اید. این موضوع باعث می شود که از راه درست منحرف شوید. مواظب رفتار و اعمال خود باشید. وقت خود را به بطالت نگذرانید.

 

فال نوستراداموس آذر

با نامزد یا همسر خود دچار اختلافاتی می شوید که برایتان چندان خوشایند نیست. منطقی و منصف باشید و از طریق گفتگو به دنبال راه حل باشید.

 

فال نوستراداموس دی

به واسطه جذابیتی که دارید مورد توجه دیگران قرار می گیرید. از این فرصت استفاده کنید.عده ای به ظاهر دوست اطراف شما را گرفته اند که فقط به فکر سواستفاده از شما هستند. آنها را از خود دوز کنید وگرنه مورد آزار و اذیت قرار می گیرید.

 

فال نوستراداموس بهمن

از ضرر و زیانی که ممکن است عاید شما شود جان سالم به در می برید. مورد حمایت قرار می گیرید. جای هیچ نگرانی نیست.

 

فال نوستراداموس اسفند

نمادی از برکت و پول و خوشبختی. از طرف دوستان و اقوام خود مورد حمایت قرار می گیرید و به شما کمک می شود تا پله های ترقی را پشت سر بگذارید. از موقعیت بدست آمده استفاده کنید.

بازدیدکنندگان : ۱۹ نفر
طالع بینی

فال آی ݘینگ /فال روزانه جمعه 19 دی 1399

فال نوستراداموس امروز

فال نوستراداموس روزانه/فال روزانه 17 دی 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi