فال روزانه/ فال نوستراداموس چهار شنبه 5 آذر 1399

چهارشنبه 5 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس 

فال روزانه

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز 5 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. زندگی را با احتیاط در پیش گرفته‌اید و اهل ماجراجویی نیستید، در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود این رویکرد را تغییر دهید و جسارت بیشتری در زندگی داشته باشید و تا می‌توانید ماجراجویی کنید. در این سال پشتکار و تلاش خود را دوچندان کنید و حتی برای لحظه‌ای دست از کار نکشید، چرا که این سال نقش مهمی در آینده شما دارد و راحتی شما در سال‌های بعد به تلاش امروزتان وابسته است. در ماه‌های مرداد و شهریور سال آینده با مشکی روبرو می‌شوید، این مشکل بزرگ است و شما را حسابی به دردسر می‌اندازد، اما در برابر آن کوتاه نیایید و به اطرافیان ثابت کنید که مرد میدان هستید. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را با شجاعت و تلاش به پایان برسانید و این سال را به الگویی برای سال‌های بعدی زندگی تان تبدیل نمایید.

 

 فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ تاریخ می باشد

فروردین

همواره در زندگی امیدتان به خداوند باشد و هیچگاه دست به کارهای نادرستی نزنید که برایتان خطرات بسیار زیادی به همراه دارد.

ارديبهشت

عمری طولانی و با عزت در پیش رو خواهید داشت بهتر است؛ از عمر خود به خوبی استفاده کنید تا بتوانید به سربلندی و مقامات بالا خودتان را نزدیک کنید ،،و شادمانی و پیروزی را به دست بیاورید.

خرداد

به مکانی پر از آرامش و آسایش نیاز دارید تا کمی استراحت داشته باشید،، بتوانید برای آینده خود تصمیمات مهمی بگیرید ،،و خوشبختی و نشاط را در زندگیتان خیلی زود سرازیر سازید.

تیر

غذاهای مفید مصرف کنید تا تنی سالم و تندرست داشته باشید و هیچ گاه به دردسرهای بزرگی در زندگی تان مواجه نشوید،، اگر بی گدار به آب بزنید مشکلات فراوانی در آینده برایتان به وجود خواهد آمد.

مرداد

سعی کنید؛ به همسر خود توجه بسیار زیادی داشته باشید اگر بخواهید بی اهمیت از کنار او گذر کنید،، رابطه تان به نابودی و شکست میرسد.

شهریور

هیچگاه به اطرافیان خود دروغ نگوید که برای تان مشکلات بزرگی به وجود می آورند و شما را به نابودی و شکست در آینده مواجه خواهند کرد.

مهر

به مجلسی باشکوه و لذت بخش دعوت خواهید شد در این مجلس احساس آرامش خاصی در وجود شما به وجود می‌آید،، و شما را به خواسته قلبی تان می رساند.

آبان

هیچگاه با بدگویی کردن دیگران خودتان را در مقابل اطرافیانتان بی اعتبار نکنید سعی کنید؛ زود قضاوت کردن را کنار بگذارید که برایتان مشکلات بزرگی در زندگی به وجود می آورد.

آذر

شخصی از راه دور به دیدارتان می آید این باعث خوشحالی و آرامش گرفتن روح و روان شما می شود،، برایتان موفقیت را در زندگی به وجود می‌آورد و شما را از مشکلات و سختی‌ها نجات میدهد.

دی

از طرف شخصی خبرهای خوب و خوشایندی به گوشتان خواهد رسید که موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می آورد،، باعث می شود فعالیت کاریتان بالا برود.

بهمن

به زودی معاملات پولی و مالی فوق‌العاده عالی در پیش رو خواهید داشت که تغییر و تحولات اساسی در زندگی شما ایجاد می کند،، برایتان موفقیت را در زندگی به ارمغان می آورد.

اسفند

با یکی از دوستان خود مشاجره خواهید کرد که باعث ناراحتی و رنجش بسیار زیادی در شما می شود، بهتر است از او دلجویی کنید.

بازدیدکنندگان : ۳ نفر
فال نوستراداموس 

فال روزانه/فال نوستراداموس پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹

فال نوستراداموس 

فال روزانه/فال نوستراداموس سه شنبه 4 آذر1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi