طالع بینی امروز/فال نوسترادامس 11دی 1399

پنج‌شنبه 11 دی 1399 طالع بینی
طالع بینی روزانه

طالع بینی امروز 11دی 1399

دوست عزیزی که امروز 11 دی به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در طول سال‌های زندگی‌تان فرازو نشیب های زیادی را دیدید و در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود، فرصتی پیدا می‌کنید تا کمی از دغدغه‌های زندگی خود را کاهش دهید و آرامش بیشتری پیدا کنید. به لحاظ مالی سال حساسی در پیش‌رو دارید و به‌رغم اینکه پول خوبی به دست‌تان می‌رسد.شهریور ماه  سال که از راه می‌رسد یکی از دوستان به کمک شما نیاز پیدا می‌کند. از هرگونه کمکی برای این دوست دریغ نکنید و به‌خاطر داشته باشید که این فرد کمک‌های شما را فراموش نخواهد کرد.

شما در زمینه رشد شخصی دارید به نقطه عطف مهمی می رسید. شما خیلی احساساتی تر از همیشه شده اید و باید مواظب باشید خودتان را از تنش های بیهوده و تصمیم گیری های عجولانه ای که ممکن است ناشی از این احساسات شدید باشند دور نگه دارید. اگر موفق به انجام این کار شوید امسال برایتان سالی پر از انرژی، انگیزه و رشد خواهد بود. شما با جاه طلبی و میل شدیدی که به پیشرفت دارید سالی پر از کوشش و حرکت در پیش خواهید داشت. به ویژه در فصل زمستان آنچه انجام خواهید داد برای شما نتایج خوبی به همراه خواهد داشت و دانه هایی که می کارید قطعا پربار خواهند بود.  فال آنلاین حافظ

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ

 

طالع بینی امروز فروردين

اگر مرد هستید با زن زیبا و کدبانوی ازدواج می کنید. اگر زن هستید قدرت و نیروی شما افزایش می یابد و جای پایتان را محکم می کنید.

طالع بینی امروز اردیبهشت

با دیگران دچار اختلاف شده اید و کار به درگیری و کشمکش کشیده است. مراقب باشید. سعی کنید با بحث و گفتگو موضوع را فیصله دهید.فرد متعادل و متکی به نفس و خردمندی هستید که هرچه را آرزو کنید با تمرکز قوای خود به طرف آن حرکت می کنیدو به آن می رسید. دیگران نیز به شما اتکا می کنند و از شما کمک می گیرند.

طالع بینی امروز خرداد

تحت حمایت قرار می گیرید و به امنیت و آسایش می رسید. اضطراب آینده را نداشته باشید وضع مالی تان خوب می شود.مراقب امور مالی خود باشید. در صورتی که مراقب باشید, پول خوبی نصیبتان می شود.

طالع بینی امروز تیر

در فکر ساختن خانه هستید. در این راه تردید به خود راه ندهید. خانه به شما آرامش و امنیت می بخشد. در آنجا می توانید نیرو بگیرید و با انرژی بیشتر به کارهای خود بپردازید.اگر در رابطه ای هستید, به قهر و جدایی می رسید و پیوندی که برقرار کرده بودید گسسته می شود.

طالع بینی امروز مرداد

برای انجام کار یا ماجرایی عاشقانه به سفر خواهید رفت. باید تصمیم خود را بگیرید و تردید را کنار بگذارید و به سوی آمال و آرزوهای خود گام بردارید.در آینده دچار گرفتاری و دردسر می شوید ولی قبل از رویارویی با آن بهتر است خود را نجات دهید و راه چاره ای پیداکنید

طالع بینی امروز شهریور

هدف بزرگی را انتخاب کرده اید. برای رسیدن به آمال و آرزوی خود باید از مشکلات و ناملایمات نهراسید. ایمان و اعتقاد خود را تقویت کنید و پای در راه بگذارید تا به خواسته خود برسید.

طالع بینی امروز  مهر

در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.با دیگران دچار اختلاف شده اید و کار به درگیری کشیده است. مراقب باشید. سعی کنید با بحث و گفتگو موضوع را فیصله دهید.

طالع بینی امروز آبان

رابطه شما با دوستانتان بهم مى خورد مراقب حرف زدن و شوخی کردن خود با دوستانتان باشید و به آنها بیشتر احترام بگذارید تا اختلاف و درگیری بوجود نیاورید.

طالع بینی امروز آذر

به زودی در دانشگاه قبول می شوید یا رتبه علمی خوبی بدست می آورید. در زمینه تحصیل پیشرفت می کنید و نگرانیهایتان رفع می شود.

طالع بینی امروز دی

به شما نیرنگ می زنند و به دنبال بی اعتبار کردن شما هستند. از دوستان ناباب دوری کنید و با عقل و منطق به کارهای خود بپردازید. احتیاط را از دست ندهید.

طالع بینی امروز  بهمن

غم و غصه از شما دور می شود و سر و سامان می گیرید. در زندگیتان تغییر و تحولی رخ می دهد که مطابق میل شماست.

طالع بینی امروز اسفند

گوش به حرف و شایعات و بدگوییها ندهید. به دیگران حرفهای نیش دار و طعنه آمیز نزنید. با کلام دلنشین می توانید دیگران را به سوی خود جلب کنید و به تقویت عشق و محبت بپردازید.

 

بازدیدکنندگان : ۲۷ نفر
طالع بینی روزانه

طالع بینی امروز/فال نوستراداموس 13 دی 1399

طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه/فال نوستراداموس چهارشنبه 10 دی 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi