طالع بینی روزانه/فال نوستراداموس چهارشنبه 10 دی 1399

چهارشنبه 10 دی 1399 طالع بینی
طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه ۱‍۰ دی ماه ۱۳۹۹

دوست عزیزی که ۱۰ دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال سالی است که باید با احتیاط بیشتری قدم بردارید. زندگی شما وارد مرحله حساسی شده است که باید از قبل برای لحظه لحظه آن برنامه ریزی کنید.

شما شخصی فعال، منطقی، عملگرا، منظم و با برنامه و بسیار سیاستمدار هستید. ترکیب این ویژگی ها از شما مدیر و رهبری فوق العاده می سازد که می تواند کارها را با نظمی بی نظیر پیش ببرد. با این همه شما باید سعید کنید لجبازی ذاتی خود را تحت کنترل در بیاورید. امسال باید توجه بیشتری به سلامت خود داشته باشید و برای حفظ تندرستی خود تلاش بیشتری کنید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید.

دی ماه را با کارهای زیادی پشت‌سر خواهید گذاشت و در این ماه فرصتی برای سرخواراندن پیدا نمی‌کنید.  بهمن ماه به لحاظ مالی یکی از بهترین ماه‌های سال تولد شما است و در این ماه پول کلانی روانه حساب‌های بانکی‌تان می‌شود. این پول را برای انجام کاری سرمایه‌گذاری کنید و مطمئن باشید در این سرمایه‌گذاری از چیزی که فکرش را کنید بیشتر سود خواهید کرد. خبر خوشحال‌کننده‌ای در ماه فروردین سال آینده به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و آنها را در شادی خود سهیم کنید.

فال آنلاین حافظ

فال امروز

فال امروز

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوسترا  داموس پيش گوی بزرگ

 

طالع بینی روزانه فروردين

روشنی و شادی و نشاط به زندگی سرازیر می شود. با آینده نگری و سنجش همه جانبه امور می توانید در هر کاری موفق شوید. آینده از آن شماست.نشانه ای از قدرت و توانکندی در شماست. ارتقا مقام پیدا می کنید و دیگران به شما اتکا می کنند. به خود ایمان داشته باشید.

طالع بینی روزانه اردیبهشت

طرح و نقشه ای بلندپروازانه در ذهن خود می پرورید. شک را کنار بگذارید. دست به کار شوید موفق خواهید شد.از بصیرت و روشن و روشن بینی خاصی برخوردار هستید که می تواند راهنمای شما در کارهایتان باشد. این خصوصیت را در خود تقویت کنید تا به موفقیت برسید و پیشرفت کنید.

طالع بینی روزانه خرداد

موانع و مشکلاتی در زندگیتان بوجود می آید. ولی شما با پشتکار و تلاش بر آنها غلبه می یابید و پیروز می شوید.مراقب رفتارهای مشکوک همسرتان باشید. شاید قصد ازدواج مجدد داشته باشد. باید مواظب آبروی خود باشبد وگرنه دواز دردسر می شوید.

طالع بینی روزانه تیر

فرد جدیدی وارد زندگیتان می شود (شاید یک بچه) و زندگی شما را دچار تغییر و تحول می کند. با روی خوش با مسایل برخورد کنید.بخت و اقبال به شما روب می آورد. با اشخاص مهمی ملاقات خواهید داشت. مسافرت دلچسبی در پیش روی دارید.

طالع بینی روزانه مرداد

سفری خوش و لذتبخش در پیش دارید. باید خود را برای تغییراتی که در زندگیتان رخ خواهد داد آماده کنید. هر تصمیمی بگیرید عاقبت خوشی در انتظارتان است.عده ای به ظاهر دوست اطراف شما را گرفته اند که فقط به فکر سواستفاده از شما هستند.

طالع بینی روزانه شهریور

خبرهای خوب و مهمی دریافت می کنید. جشن و شادی و ازدواج در راه دارید. امکان وقوع مشاجره و دعوا نیز هست.عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.

طالع بینی روزانه مهر

عینک بدبینی را از چشم خود بردارید. باید واقعیت را همان گونه که هست ببینید تا بتوانید قضاوت صحیحی داشته باشید. رفتار خود را با دوستان و نزدیکانتان تغییر دهید.نماد جر و بحث و مشاجره. با دیگران به اختلاف می رسید و به جدل و دعوا می پردازید. ولی باید سعی کنید زیاد شعله ور نگردد و با درایت خود اوضاع را آرام کنید و به رفع اختلاف بپردازید.

طالع بینی روزانه آبان

بر سر دو راهی مانده اید باید تصمیم مهمی را بگیرید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه بر دیگران نیز تاثیر می گذارد. این تصمیم به هر حال قرین موفقیت خواهد بود.خبر جدیدی دریافت می کنید یا هدیه ای شگفت انگیز از کسی می گیرید. صاحب همسری می شوید که کمتر با شما ناسازگاری می کند

طالع بینی روزانه آذر

موانعی بر سر راهتان قرار می گیرد و شما را از خواسته ها و اهدافتان باز می دارند. در کارهای خود بیشتر دقت کنید.بر مشکلات و سختیها غلیه می یابید. نگرانی و اضطراب را از خود دور کنید تا بر اوضاع مسلط شوید و به موفقیت برسید.

طالع بینی روزانه دی

دوستان صادق و باوفایی در اطراف خود دارید که در هر گرفتاری به شما کمک می رسانند. قدر آنان را بدانید و با آنها مهربانی کنید.خیر و برکت به سوی شما سرازیر می شود. ممکن است صاحب ارث و میراث شوید. به مال و ثروت دست می یابید.

 

طالع بینی روزانه بهمن

شما فردی محکم و استوار هستید که می توانید خود را با زندگی بخور و نمیر سازگار کنید.موانع و مشکلات در زندگیتاپ بوجود می آید. ولی شما با پشتکار و تلاش بر آنها غلبه می یابید و پیروز می شوید.

طالع بینی روزانه اسفند

شما را فریب می دهند و با ریاکاری خود باعث ضرر و زیان مالی شما می شوند. احتمال دزدی نیز وجود دارد. از مال و ثروت خود بیشتر محافظت کنیدرفتار خود را با دوستان و نزدیکانتان تغییر دهید.

[ngd-single-post-view]
طالع بینی روزانه

طالع بینی امروز/فال نوسترادامس 11دی 1399

فال ابجد روزانه

فال روزانه/فال ابجد سه شنبه 9 دی 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi