فال امروز/فال نوستراداموس 5 دی 1399

جمعه 5 دی 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال امروز ۵ دی ۱۳۹۹

 

دوست عزیزی که ۵ دی به دنیا اومدی، تولدت مبارک!

در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید فرصتی دست‌می‌دهد تا به یکی از آرزوهای‌ دیرینه‌تان برسید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و به خاطر باشید که در این سال بخت تنها یک‌بار درِ منزل شما را می‌زند.

شما شخصی با مسئولیت، مهربان، خلاق، طرفدار سادگی و بسیار با احساس هستید و این ویژگی های مثبت شما را تبدیل به فردی دوست داشتنی می کنند که در هر جمعی قرار بگیرد محبوب قلب ها می شود، البته این به شرطی است که درونگرایی بیش از اندازه ی خود را به حالت تعادل برسانید.

علاوه بر قدرتی که در جذب دیگران به خود دارید، امسال مادیات را خیلی خوب می توانید به سوی خود بکشانید و موقعیت های زیادی برای کسب درآمد بیشتر و پس انداز و سرمایه گذاری های پرسود برایتان فراهم خواهند شد.بهمن، مهرماه و آذر ماه های شانس شما خواهند بود.

فال حافظ آنلاین

فال امروز

فال روزانه

فال روزانه

فال نوستراداموس ۵ آذر۱۳۹۹

فروردين :

فال امروز شما:مال و ثروت خود را در راه کمک به دیگران خرج می کنید. یا بخش مهمی از سرمایه خود را در معامله ای ریسک آمیز از دست می دهید و دچار ضرر و زیان می شوید. با احتیاط بیشتری عمل کنید.نماد بزرگی و قدرت. با پشتیبانی و کمک دوستان قدرتمند خود می توانید بر مشکلات غلبه کنید. ارتباط خود را با دیگران گسترش دهید تا نیروی بیشتری پیدا کنید.

 

ارديبهشت :

فال امروز شما:عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید

از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.به هدف و خواسته خود می رسید. به اتکای اراده و تلاش پیگیرانه خود به موفقیت دست می یابید و ثروتمند می شوید.

خرداد :

فال امروز شما:به فکر جمع کردن مال هستید و دچار خساست می شوید.به خاطر همین خصوصیت نیز از جانب دیگران طرد می شوید. در رفتار خود تجدید نظر کنید..نشانه ای از گرفتاری. چشمان خود را باز نگه دارید و هشیار و مراقب باشید تا دچار دردسر نشوید.

 

تير :

فال امروز شما:از قرض و بدهی خود نجات پیدا می کنید و حسابهایتان تسویه می شود.به زودی خبر خوشحال کننده ای دریافت خواهید کرد که باعث هیجان و شادی تان می شود.به آرامش خاطر می رسید. کارهایتان رونق می گیرد و به سر و سامان می رسید.

مرداد

فال امروز شما: ممکن است در کار و زندگی خود با مشکلاتی روبرو شوید ولی چون پس انداز دارید و مورد حمایت قرار می گیرید نباید نگران چیزی باشید.با کار و تلاش پیگیرانه و توام با خلاقیت از این مشکلات می گذرید و در ازای آن پاداش خوبی به شما داده می شود. باید به استعدادهای خود بیشتر ایمان بیاورید.

شهريور :

فال امروز شما:به موفقیت مالی دست پیدا می کنید. در معامله ای که انجام می دهید سود می برید. البته باید مراقب باشید چون سهل انگاری باعث ضرر شما می شود.در موضوعی که شما را در تنگنا قرار داده, با تلاش و کوشش, گشایشی رخ می دهد و به شما کمک می رسد.

مهر :

فال امروز شما:با عطوفت و مهربانی و عشق می توانید همه را به سوی خود جلب کنید. اعمال و رفتار ناشایست خود را کنار بگذارید و به مردم بیشتر نزدیک شوید.به زودی صاحب مال و ثروت می شوید و زندگی نسبتا مرفهی در انتظارتان است.

آبان :

فال امروز شما:مراقب نیرنگ و فریب دشمنان خود باشید. از دوستان ناباب خود دوری کنید. در تصمیم گیری خود احتیاط بیشتری به خرج دهید.

در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید از آنها نهراسید.

آذر :

فال امروز شما: در کار و شغل خود پیشرفت می کنید و ارتقاء مقام می یابید. موقعیت حرفه تان مستحکم تر می شود.

احتمال دارد کسی در کمین باشد که به شما صدمه برساند. مراقب حیله و نیرنگ دیگران باشید. با سعی و تلاش خود میتوانید به مقامات بالاتر برسید و ارج بیشتری بیابید.

دى :

فال امروز شما: به زودی خبر خوشحال کننده ای دریافت خواهید کرد که باعث هیجان و شادی تان می شود.طرح و نقشه ای بلندپروازانه در ذهن خود می پرورید. شک را کنار بگذارید. دست به کار شوید موفق خواهید شد.

بهمن :

فال امروز شما: کمی زودرنج و حساس شده اید. هنگام روبرو شدن با مسایل دچار هراس و وحشت می شوید. ترس را کنار بگذارید و به خود اعتماد داشته باشید.وضع مالی شما رو به بهبود می رود و به پول و ثروت می رسید. باید بسیارمراقب و هوشیار باشید در غیر اینصورت این موقعیت را از دست داده و حتی ممکن است دچار ضرر و زیان مالی شوید.

اسفند :

فال امروز شما:نشانه ای از قدرت و توانمندی در شماست. ارتقا مقام پیدا می کنید و دیگران به شما اتکا می کنند. به خود ایمان داشته باشید.

فرد جدیدی وارد زندگیتان می شود (شاید یک بچه) و زندگی شما را دچار تغییر و تحول می کند. با روی خوش با مسایل برخورد کنید.

بازدیدکنندگان : ۱۸ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/ فال نوستراداموس یکشنبه 7 دی 1399

فال ابجد روزانه

فال ابجد /فال روزانه 3 دی 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi