فال روزانه /فال ابجد دوشنبه 1دی 1399

دوشنبه 1 دی 1399 طالع بینی
فال ابجد روزانه

فال روزانه

دوست عزیزی که امروز 1دی به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

سال‌های زندگی‌تان را با کسالت پشت‌سر گذاشته‌اید و جای هیجان و ماجراجویی همیشه در زندگی شما خالی بوده است. در سالی که با تولدتان آغاز می‌کنید این رویکرد تغییر می‌کند و در این سال با فرصت‌های زیادی برای ماجراجویی روبرو خواهید شد. از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرید و حسابی ماجراجویی کنید. این سال به لحاظ کاری نیز سال بسیار پرباری برای شما است، در نتیجه به نفع‌تان است که بیشتر از همیشه کار کنید و مطمئن باشید زحمتی که امروز می‌کشید در آینده به بار خواهد نشست.

بهمن ماه امسال به لحاظ مالی زمان بسیار حساسی برای شما است و اگر در این ماه حواس‌تان را جمع نکنید، حساب‌و‌کتاب‌های زندگی از دست‌تان خارج می‌شود. فروردین سال آینده میان شما و یکی از دوستان نزدیک، اختلافی ایجاد می‌شود. اجازه ندهید این اختلاف دوستی میان شما و این فرد را برای همیشه از بین ببرد. مرداد سالی که از راه می‌رسد زمان کمک شما به دیگران است و در این ماه هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای اطرافیان انجام دهید.

فال روزانه

فال امروز

فال امروز

نتیجه محاسبه ابجد امروز

فروردين

ابجد فال شما : ب ب ب
تعبير: نیت خوبی کرده ای طالعت با تو یار است و به توفیق و نشاط می رسی. شکر خدا را در همه وقت به جا بیاور اگر قصد ازدواج و یا معامله ای داری و یا قصد شراکت و سرمایه گذاری داری بخت با تو یار است، به شرط انکه خود نیز همت کنی. اگر با کسی در گیر هستی عاقبت به نفع تو خاتمه می یابد.

ارديبهشت

ابجد فال شما : ج ا ج
تعبير: به آنچه که نیت کرده ای میرسی اما باید صبر داشته باشی. کسی در پی بدگویی و صدمه زدن به توست اما موفق نمیشود. این روزها نادانی میکنی و به اندرز و نصایح دیگران توجه نمیکنی. در این فکر هستی که عاقبت کارت چه میشود اگر صبر کنی کارت سر و سامان میگیرد. اگر قصد انجام کاری را داری چند روزی دست نگهدار.

خرداد

ابجد فال شما : آ ب ب
تعبير: فکری را که در سر داری ترک کن. صبر پیشه کن تا گشایشی در کارت ایجاد شود. قیل و قال و تلاش بیهوده مکن. از بدی دوری کن و به امر و مشیت الهی تسلیم شو و جز در راه او کوشش و عمل نکن. از دروغ بر حذر باش، چون عده ای قصد تهمت زدن به تو را دارند. تا چند روز دیگر گشایشی در کار تو ایجاد میشود. صبور باش و به خدا توکل کن تا از بدی و سختی دور شوی و به مرادت برسی انشا الله .

تير

ابجد فال شما : ب د د
تعبير: بهتر است از این خواسته و نیتی که داری منصرف شوی تا آسیبی متوجه تو نشود. فعلا بهتر است دست به کاری نزنی چون در موقعیت خوبی نیستی به زودی این موقعیت نیز تغییر خواهد کرد. تو دوست و دشمن زیاد خواهی داشت باید مراقب آنها باشی تا در کارت فتنه نکنند. اگر کسی تو را نصیحتی کرد آن را بپذیر.

مرداد

ابجد فال شما : ب آ ب
تعبير: نیتت بر آورده می شود و به آرامش و سلامت و سعادت میرسی. اگر بیمار هستی بهبود پیدا میکنی. اگر قصد معامله و خرید و فروش داری از آن سود خواهی برد. اگر قصد سفر تجاری داری سودبخش خواهد بود خلاصه اینکه هر قصد و نیتی که داری به آن عمل کن چون طالعت سعد است و همه چیز بر وفق مراد تو خواهد بود.

شهريور

ابجد فال شما : آ د ج
تعبير: طالعت خوب است اما از نیتی که کرده ای منصرف شو تا عاقبت کارت خیر شود. از بدیها پرهیز کن. رازت را نگه دار تا در حق تو دروغ نگویند از خوابی که دیده ای نترس عاقبت خوب خواهد شد ،اما آن را برای کسی بازگو نکن. از همنشین بد دوری کن یک نفر که نان و نمک تو را میخورد و ادعای دوستی با تو را دارد، با تو روراست نیست البته نمیتواند صدمه ای به تو بزند ولی مراقب او باش و به خدا توکل کن.

مهر

ابجد فال شما : آ د د
تعبير:طالعت خوب است اما اگر راحت طلب هستی، از این نیت که کرده ای منصرف شو چون پشیمان خواهی شد . آدمی شتابزده و عجول هستی. زنی کوتاه قد و سفید چهره درصدد حیله و نیرنگ زدن به تو است. مراقب باش به دام او گرفتار نشوی. اگر قصد سفر داری تا پانزده روز آن را به تاخیر بیانداز تا از سستی و غمی که تو را به خود مشغول کرده است بیرون بیایی. مدتی است با خودت درگیر هستی. زندگی شیرین و با ارزش است ، خودت را دریاب و به خداوند توکل کن. همه چیز در دست اوست و هر چه او صلاح بداند همان میشود.

آبان

ابجد فال شما : آ ب ب
تعبير: فکری را که در سر داری ترک کن. صبر پیشه کن تا گشایشی در کارت ایجاد شود. قیل و قال و تلاش بیهوده مکن. از بدی دوری کن و به امر و مشیت الهی تسلیم شو و جز در راه او کوشش و عمل نکن. از دروغ بر حذر باش، چون عده ای قصد تهمت زدن به تو را دارند. تا چند روز دیگر گشایشی در کار تو ایجاد میشود. صبور باش و به خدا توکل کن تا از بدی و سختی دور شوی و به مرادت برسی انشا الله .

آذر

ابجد فال شما : د ب آ
تعبير:طالعت روشن است. تشویش را از خودت دور کن. کارها بر وفق مراد تو خواهد شد. اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

دى

ابجد فال شما : د آ ب
تعبير: در این نیت که کرده ای هیچ خیری نیست ازآن چشم پوشی کن. اگر رنج و آسیبی به تو رسیده است به خاطر چشم زخم است. باید صبر کنی تا گره کارت باز شود. با کسی در این مورد صحبت نکن و از خصومت بپرهیز. به زودی تغییر محسوسی در زندگیت پدید می آید به خداوند توکل کن و منتظر بمان.

بهمن

ابجد فال شما : ج ب د
تعبير: طالع خوبی داری و در نعمت و رحمت به رویت گشوده است و به مقصودی که داری میرسی. شکر خدا را به جا آور تا به مقصود نزدیکتر شوی. امسال برای تو بهتر از هر سال دیگر است. به عزت و موقعیت خوبی دست پیدا میکنی. به زودی خبری خوشحال کننده دریافت میکنی. اگر قصد انجام کاری را داری به آن عمل کن، با موفقیت همراه خواهد بود.

اسفند

ابجد فال شما : آ ب آ
تعبير: ایمانت را قوی کن. آنچه را که آرزو و انتظار داری از خداوند طلب کن. به زودی کارهایت سر و سامان میگیرد و به مرادت میرسی. البته با همت و اراده ی خودت. از آنچه که میترسی، در امان هستی. به خداوند توکل کن .

 

بازدیدکنندگان : ۲۸ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس 2 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال امروز/فال نوستراداموس یکشنبه 30 آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi