فال روزانه/فال آی ݘینگ جمعه 28 آذر 1399

جمعه 28 آذر 1399 طالع بینی
طالع بینی

فال روزانه ۲۸ آذر ۱۳۹۹

دوست عزیزی که امروز 28 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سال‌های عمرتان از جمع دوری گزیده‌اید و تنهایی را ترجیح داده‌اید، در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود این رویکرد را تغییر دهید و حضور پررنگ‌تری در جمع داشته باشید. در ماه‌های بهمن و اسفند امسال تمرکز بیشتری به کار‌ها داشته باشید و در این ماه‌ها دست از تلاش شبانه‌روزی نکشید. فروردین سال آینده زمان بیشتری برای حضور در کنار دوستان و آشنایان پیدا می‌کنید، از این فرصت بهترین استفاده را ببرید و دامنه دوستان‌تان را گسترش دهید. در ماه‌های مرداد و شهریور سالی که از راه می‌رسد، پولی روانه حساب‌های بانکی شما خواهد شد.فال آنلاین حافظ

فال

 

فال روزانه

فال روزانه

فال آی ݘینگ

فروردین

اگر می‌خواهید به اهداف بزرگ دست پیدا کنید هیچ گاه از تلاش و پشتکار دست نکشید و در راه خود محکم و استوار باشید. شاید اکنون شما به موفقیت برسید اما نسبت به آن قانع نشوید و به دنبال بهترین ها باشید.

اردیبهشت

اگر شما می خواهید ازدواج کنید بدانید که افرادی فقط به مال و ثروت شما اهمیت می‌دهند نمی توانند همسر و شریک خوبی در زندگی باشند و اگر در زندگی شما به مشکل و گرفتاری بخورید آنها طاقتشان را ندارند و شما را رها می‌کنند.

خرداد

شاید اتفاقات ناگوار و غمگین کننده در ابتدا به نظر شما خیلی بد به نظر بیاید اما وقتی زمان بگذرد متوجه می‌شوید که این اتفاقات به نفع شما بوده و باعث تحولات و رخدادهای بزرگی در زندگیتان شده است.

تیر

مقاومت و صبر خود را افزایش دهید و در برابر سختی ها و مشکلات بیاستید و جلوی آنها کم نیآورید. همواره استحکام و قدرت خودتان را حفظ کنید تا فرصت های خوبی به دست بیاورید و به موفقیت برسید.

مرداد

داشتن اضطراب و آشفتگی بیخود تنها باعث می‌شود که شما کارهای خود را نتونید به خوبی انجام دهید و ناامید و غمگین شوید پس همواره به خداوند تکیه کنید و هیچ چیزی نترسید چرا که او با شماست.

شهريور

برای رسیدن به پول و ثروت بسیار باید همواره تلاش و پشتکار خود را بیشتر کنید و منتظر باشید تا زمان بگذارد زیرا هم اکنون اوضاع خوبی برای رسیدن به خواسته شما نیست.

مهر

امکان دارد که فرد نامناسبی شریک زندگی شما شود و در ازدواج شکست بخورید و تمام جوانب کار را بسنجید تا دچار گرفتاری و مشکل نشوید و پشیمان گردید.

آبان

به خاطر گرفتاری ها و مشکلات کاری به ماموریتی طولانی می روید که در این سال خانواده خود را نیز با خود می برید زیرا ممکن است این سفر طولانی شود و به مشکل بخورید.

آذر

افرادی در اطراف شما هستند که بسیار نیرنگ باز و بدجنس هستند و می خواهند به شما ضربه بزنند و باعث رسوایی شما شوند. همواره از آنها دوری کنید تا گرفتار مکر و حیله آن ها نشوید.

دی

شما شرایط و فرصت خوبی دارید اما باید همواره راهی برای پشیمانی و برگشت داشته باشید تا اگر به مشکلی برخورد کردید بتوانید آن را جبران کنید هیچگاه گول شرایط و اوضاع مناسب خود را نخورید و بدانید که همه چیز می‌تواند تغییر کند.

بهمن

به روزی به سعادت خواهید رسید و آسایش و امکانات مالی مناسبی برخوردار میشوید. تلاش کنید تا همواره در این راه درست بمانید و از هر عمل و کردار غلط و اشتباهی که فرصت ها را برایتان از بین میبرد جلوگیری کنید.

اسفند

شما دچار غم و ناراحتی بسیاری هستید اما در آینده نزدیک این غصه شما به پایان میرسد و عشقی خوب و بزرگ نصیبتان می شود که سبب می گردد شما مشکلات و گرفتاری های خود را فراموش کنید و حالتان بهتر شود.

بازدیدکنندگان : ۱۶ نفر
طالع بینی روزانه

فال روزانه/فال شنبه 29 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس پنجشنبه 27 آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi