فال روزانه/فال نوستراداموس 25 آذر 1399

سه‌شنبه 25 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه سه شنبه ۲۵ آذر 1399

دوست عزیزی که ۲۵ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما دارای شخصیتی منحصر بفرد و هوشی فوق العاده هستید که به شما این توانایی را می دهید تا در هر کاری که خودتان بخواهید انجام دهید موفق باشید. شما همیشه و تحت هر شرایطی می توانید خونسردی خود را حفظ کرده و راهی برای یافتن آرامش پیدا کنید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما در مجموع سال خوبی خواهد بود، برای حفظ سلامت روانی خود بد نیست چنانچه با مشکل خاصی مواجه هستید زیر نظر یک روانشناس قرار بگیرید.

امسال برای شما از لحاظ مالی سال بدی نخواهد بود، اما اگر هم به مشکلی برخورد کنید دوستان و اعضای خانواده شما را مود حمایت خود قرار خواهند داد و در رفع این مشکل به شما کمک خواهند کرد. یکی از دوستانتان شما را با ایده های خوبی که داد تحت تأثیر قرار خواهد داد و شاید حتی تصمیم بگیرید کار مشترکی را با هم آغاز کنید.

بود. مهر ماه سالی که از راه می‌رسدزمانی است که در کار و حرفه‌ای که به آن مشغول هستید به موفقیت مهمی دست پیدا کنید، این موفقیت را به فال نیک بگیرید و زمینه دستاورد‌های بیشتری را فراهم کنید

 

فال روزانه

فال روزانه

 

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوسترا آقا خان داموس پيش گوی بزرگ ،گردآوری شده

فروردين

به فکر جمع کردن مال هستید و دچار خساست می شوید. به خاطر همین خصوصیت نیز از جانب دیگران طرد می شوید. در رفتار خود تجدید نظر کنید.

اردیبهشت

شانس به شما روی می آورد و به موفقیت مالی می رسید. ولی در زمینه عشق و احساسات دچار مشکل می شوید و نمی دانید چه تصمیمی بگیرید. با دیگران مشورت کنید.

خرداد

به سفر هوایی می روید و از آن لذت می برید. به زودی به خواسته ها و هدفهایتان دست می یابید. هر زمان دچار کسالت و رخوت شدید چمدانهای خود را ببندید و به سفر بروید تا روحیه تان تازه شود.

تیر

به زودی از شما خواسته می شود که در یک عمل متهورانه شرکت کنید. شجاع باشید و به کمک دیگران بشتابید.

مرداد

برنامه ریزی شما ثمر می دهد و بالاخره به موفقیت می رسید. در معامله ای که سرمایه گذاری کرده بودید شانس می آورید و سود خوبی نصیبتان می شود.

شهریور

موانع و مشکلاتی در زندگیتان بوجود می آید. ولی شما با پشتکار و تلاش بر آنها غلبه می یابید و پیروز می شوید.

مهر

از چاپلوسی و ریاکاری بعضی از دوستان خود بهراسید. آنها با چرب زبانی و زرنگی می خواهند از شما سوء استفاده کنند. اگر مراقب نباشید به دردسر و گرفتاری می افتید.

آبان

حرص و طمع شما افزایش یافته است و می تواند باعث دردسر و گرفتاری شود. میانه روی و اعتدال را فراموش نکنید.

آذر

به شما نیرنگ می زنند و به دنبال بی اعتبار کردن شما هستند. از دوستان ناباب دوری کنید و با عقل و منطق به کارهای خود بپردازید. احتیاط را از دست ندهید.

دی

نشانه ای از قدرت و توانمندی در شماست. ارتقاء مقام پیدا می کنید و دیگران به شما اتکا می کنند. به خود ایمان داشته باشید.

بهمن

فردی مهربان و نوعدوست هستید که همواره در صدد کمک به دیگران است. بردباری و تحمل شما بسیار زیاد است و انسانی ایثارگر و از خود گذشته هستید.

اسفند

مواظب باشید و احتیاط کنید. کسی در کمین نشسته است که به شما ضربه بزند. ممکن است از لحاظ شغلی ضرر و زیان ببینید.

بازدیدکنندگان : ۱۹ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس چهارشنبه 26آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس دوشنبه 24 آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi