فال روزانه/فال نوستراداموس دوشنبه 24 آذر 1399

یکشنبه 23 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس

فال روز ۲۴ آذر ۱۳۹۹

دوست عزیزی که امروز 24 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید محبوبیت شما در نزد دوستان و اطرافیان افزایش پیدا می‌کند و اسم‌تان سر زبان دوست و آشنا می‌افتد. این موقعیت را به نفع خود استفاده کنید و زمینه موفقیت‌ های بیشتری را در زندگی فراهم نمایید. در ماه دی امسال خودتان را حسابی تحویل بگیرید و بیشتر از همیشه به خودتان برسید. بهمن ماه به لحاظ مالی زمان بسیار حساسی برای شما است و در این ماه اگر حواس‌تان به دخل‌و‌خرج‌تان نباشد، حساب و کتاب زندگی از دست‌تان بیرون خواهد رفت. فروردین سالی که از راه می‌رسد را به بودن در کنار دوستان و آشنایان اختصاص دهید و در این ماه حسابی به اعضای خانواده رسیدگی کنید.

فال حافظ آنلاین

فال روزانه

فال روزانه

فال نوستراداموس

فروردین

شما شخصی با انرژی و سرزنده هستید که به دورهمی های مختلف دعوت شده و در آن چه لحظات خوبی را سپری می کنید. اما مواظب باشید که زیاده روی نکنید که ضرر میبینید.حرص و طمع شما افزایش یافته است و می تواند باعث دردسر و گرفتاری شود. میانه روی و اعتدال را فراموش نکنید.

اردیبهشت

با یک دوست قدیمی ملاقات غیرمنتظره ای خواهید داشت و به یاد یک عشق قدیمی می افتید. در کار و حرفه خود نیز پیشرفت می کنید و حقوق و مزایای شما افزایش می یابد.
بیان کننده مشکلات و گرفتاری است. حقیقت را ببینید و همواره آگاه و هوشیار باشید تا برایتان مشکلی ایجاد نشود و حواستان را جمع کنید.

خرداد

با اقوام و نزدیکان خود دیدار خواهید داشت. درمورد معاملاتی که در پیش دارید محتاط باشید. قبل از هرگونه تصمیم گیری باید جوانب مسئله را با دقت بسنجید.

شما می‌خواهید برای خود خانه‌ای بسازید پس دچار شک و تردید نشوید. زیرا خانه باعث آرامش شما می‌شود و با انرژی و نیروی فراوان انجام کارهایتان بپردازید.

تیر

شخصی برایتان مزاحمت ایجاد می‌کند و نمی‌گذارد کارهایتان را بکنید. آن را از زندگی خود خارج کرده و همواره به دیگران کمک کنید تا آینده خوبی داشته باشید.

مرداد

احتمالاً در آینده نزدیک بسیار گرفتار می شوید پس قبل از آن شرایط خود را بهتر کنید و به دنبال راه حل مناسب باشید که از این آثار نجات پیدا کنید.

شهریور

دچار مشکل با دیگران می‌شوید و امکان دارد کار به دعوا و درگیری برسد.پس مواظب باشید که این اختلاف از اینی که هست شدیدتر نشود و با عقل و منطق خود اوضاع را آرام کنید.

مهر

اوضاع اقتصادی شما بهتر می‌شود و به مال سرمایه ای دست پیدا می کنید. پس مواظب باشید که این شرایطی که دارید را از دست ندهید و لحاظ مالی ضرر نکنید.

آبان

شما با شخصی دچار مشکل شده و امکان دارد گرفتار دعوا و تنش شوید. همچنین تلاش کنید که این مشکل را از طریق صحبت کردن حل کنید و خونسرد باشی و شرایط را آرام کنید.

آذر

افرادی میخواهند شما را گول بزنند و بی آبرویتان کنند. همواره از دوستان ناخلف دور شوید و در انجام کارهایتان با عقل و منطق تصمیم بگیرید و مواظب باشید.

دی

مشکلات زیادی را بر دوش خود حمل می کنید. از هر طرف با بدبیاری روبرو می شوید. اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. با صبر و پشتکار قادر خواهید بود بر آنها غلبه کنید.
همواره در مسائل مالی حواستان را جمع کنید و در صورتیکه جوانب را بسنجید پول خوبی به شما ميرسد و اوضاعتان بهتر می‌شود.

بهمن

میخواهید به اهداف خود برسید شک و تردید را رها کنید و به سمت آرزوها و خواسته های خود حرکت کنید. همچنین شما برای یک موضوع عاشقانه و یا انجام کار با چه به مسافرت می روید.

اسفند

اگر هنوز ازدواج نکرده و مجرد هستید عاشق می شوید و با فردی نامزد کرده و روزهای خوبی سپری می شود.

[ngd-single-post-view]
فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس 25 آذر 1399

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس یکشنبه 23 آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi