فال روزانه/فال نوستراداموس یکشنبه 23 آذر 1399

شنبه 22 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه ۲۳آذر ۱۳۹۹

دوست عزیزی که امروز 23 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

دل‌مشغولی‌های زیادی در زندگی دارید و در سال تولدتان فرصتی فراهم می‌شود تا به این دل‌مشغولی‌ها خاتمه دهید و تکلیف خود را با زندگی یک‌سره کنید. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌ا‌ید زندگی را جدی بگیرید و به ایده مهمی که مدت‌ها است در سر دارید جامه عمل بپوشانید. در دی ماه امسال با شرایطی برای پیشرفت در کار‌ها روبرو خواهید شد.

از این شرایط بهترین استفاده را ببرید و به اطرافیان ثابت نمایید که چند مرده حلاج هستید. فروردین سال آینده بهترین زمان برای استراحت است، در این ماه تفریح و استراحت نمایید، اما مواظب باشید که زیاده‌روی نکنید و آماده ماه‌های پرکار آینده شوید. مرداد ماه سال آینده بخت با شما یار می‌شود و در این ماه با اتفاق‌های فرخنده‌ای روبرو خواهید شد. این فرصت را به فال نیک بگیرید و دامنه موفقیت‌های خود را گسترش دهید.فال آنلاین حافظ

فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ است

 

فروردين

در موضوعی که شما را در تنگنا قرار داده, با تلاش و کوشش, گشایشی رخ می دهد و به شما کمک می رسد.حرص و طمع شما افزایش یافته است و می تواند باعث دردسر و گرفتاری شود. میانه روی و اعتدال را فراموش نکنید.

اردیبهشت

با یک دوست قدیمی ملاقات غیرمنتظره ای خواهید داشت و به یاد یک عشق قدیمی می افتید. در کار و حرفه خود نیز پیشرفت می کنید و حقوق و مزایای شما افزایش می یابد.

خرداد

با اقوام و نزدیکان خود دیدار خواهید داشت. درمورد معاملاتی که در پیش دارید محتاط باشید. قبل از هرگونه تصمیم گیری باید جوانب مسئله را با دقت بسنجید.

تیر

دوستان نادان همیشه باعث بدبختی و بدبیاری می شوند. از آنها احتراز کنید. هر لحظه ممکن است در کمین شما باشند که ضربه ای وارد کنند.

مرداد

نشانه ای از قدرت و توانمندی در شماست. ارتقا مقام پیدا می کنید و دیگران به شما اتکا می کنند. به خود ایمان داشته باشید.در زندگی برایتان مشکلاتی پدید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

شهریور

همواره در ناز و نعمت و راحتی زندگی کرده اید و همین امر باعث تن پروری و سستی شما شده است که می تواند مشکلاتی را برایتان بوجود آورد.

مواظب باشید و احتیاط کنید. کسی در کمین نشسته است که به شما ضربه بزند. ممکن است از لحاظ شغلی ضرر و زیان ببینید.

مهر

بر مشکلات و سختیها غلبه می یابید. نگرانی و اضطراب را از خود دور کنید تا بر اوضاع مسلط شوید و به موفقیت برسید.

آبان

سفری خوش و لذتبخش در پیش دارید. باید خود را برای تغییراتی که در زندگیتان رخ خواهد داد آماده کنید. هر تصمیمی بگیرید عاقبت خوشی در انتظارتان است.

آذر

مراقب باشید چون می خواهند شما را فریب دهند. از دشمنان دوست نما پرهیز کنید. کمی رازدار باشید و اسرار خود را برای همه بازگو نکنید چون ممکن است از آن سوءاستفاده کنند.

دی

مشکلات زیادی را بر دوش خود حمل می کنید. از هر طرف با بدبیاری روبرو می شوید. اما نباید کنترل خود را از دست بدهید. با صبر و پشتکار قادر خواهید بود بر آنها غلبه کنید.

بهمن

فردی سرزنده و شاد و پرنشاط هستید که دائم در رویا و خیال غوطه می خورید. برکت و سعادت در انتظارتان است.عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.

اسفند

عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.به شما ارث می رسد و وضع مالی تان خوب می شود. بهتر است آن را عاقلانه خرج کنید تا به دردسر نیفتید.

بازدیدکنندگان : ۲۰ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس دوشنبه 24 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه 22 آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi