فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه 22 آذر 1399

شنبه 22 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس

فال روز ۲۲ آذر ۱۳۹۹

دوست عزیزی که امروز 22 به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سال‌های زندگی‌تان دائم سرگرم کار و زندگی بوده‌اید و فرصتی برای استراحت پیدا نکرده‌اید. از آنجایی که در همیشه روی یک پاشنه نمی‌چرخد، این وضعیت در سال تولدتان تغییر خواهد کرد و در این سال با فرصتی برای مسافرت و خوش‌گذرانی روبرو خواهید شد.

از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و یکی از خاطره‌انگیزترین مسافرت‌های عمر خود را تجربه نمایید. سال تولدتان را با کار و تلاش بیشتر آغاز کنید و به خاطر داشته باشید هر چیزی که بکارید، همان را درو خواهید کرد. در ماه دی وبهمن ماه امسال فرصتی مهیا می‌شود تا به دنبال رویاهای خود بروید و فکرهای بلندپروازانه‌ای که دارید را اجرا کنید. مرداد و شهریور ماه سال آینده با شرایطی برای کمک به اطرافیان روبرو خواهید شد،فال حافظ آنلاین

 

فال روزانه

فال روزانه

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ تاریخ می باشد

فروردین

از ولخرجی بدور باشید و پولهايتان را بیهوده خرج نکنید امکان دارد شرایطی پیش بیاید و مجبور شوید تمام سرمایه خود را از دست بدهید پس با پس انداز از این مشکل رها شوید.

ارديبهشت

طالع بلندی دارید و در زندگی سعادتمند خواهید شد اما نباید از خودتان غافل شوید و با تغذیه نادرست و تنبلی به بدن خود آسیب برسانيد.

خرداد

برای رسیدن به مقاصدتان از دیگران پلی نسازید و با لگدمال کردن آنها خودتان را به موفقیت نرسانید زیرا این مورد میتواند مشکلات بسیاری برایتان بوجود بياورد.

تیر

زندگی مشترک خوبی خواهید داشت و دارای همسری مهربان و محجوب میشوید که همواره به شما گوش فرا میدهد و بسیار حامی و پشتیبان شماست.

مرداد

باید به خودکاوي بپردازید و در رفتارهايتان تجدید نظری داشته باشید زیرا ادامه این روند منجر به بروز مشکلاتی جدی برایتان خواهد شد.

شهریور

دست به کار مهمی میزنید و برای خود مسئولیت سنگینی ميتراشيد اما نباید تشویش داشته باشید زیرا موفقیت با شماست.

مهر

بزودی وصلت در پیش دارید و به مراد دلتان می رسید اگر تصمیم به معامله ای جدید دارید بهتر است قبل از اقدام تمام جوانب امر را بسنجيد.

آبان

ممکن است مشکلاتی برایتان پدید بیاید و خودتان نتوانید آن را حل کنید بهتر است از دیگران کمک بخواهيد تا به بهترین نحو این مشکل رفع شود.

آذر

شما فرد بسیار حساس و زودرنجی ميباشيد و با دل مهربانتان به هرچه که بخواهید میتوانید دست يابيد.تلاشتان را مضاعف کنید تا به موفقیت برسید.

دی

مشکلات مالی که دارید بزودی حل خواهد شد و کارتان گشایش میابد پس غم و ناراحتی را از خود دور کنید و صبور باشيد.

بهمن

بسیار سخاوتمند هستید و از هر موقعیتی برای یاری رساندن به دیگران استفاده میکنید به همین دلیل خداوند بسیار در کارتان نظر خواهد کرد.

اسفند

به مدارج علمی بالایی دست ميابيد و پیشرفتهای قابل قبولی در این امر خواهید داشت به پشتکارتان ادامه دهید تا به موفقیت برسيد.

[ngd-single-post-view]
فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس یکشنبه 23 آذر 1399

فال نوستراداموس

فال روزانه/فال نوستراداموس روز جمعه 21 آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi