فال روزانه/فال نوستراداموس پنجشنبه 20 آذر 1399

پنج‌شنبه 20 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه۲۰ آذر ۱۳۹۹

دوست عزیزی که امروز 20 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید سایه همای سعادت روی سر شما می‌افتد و در این سال با اتفاق‌های فرخنده‌ای روبرو خواهید شد. این اتفاق‌های فرخنده در دی ماه با رسیدن پولی به دست شما شروع می‌شود. به نفع شما است که تمام این پول را خرج نکنید و قسمتی از آن را برای روز مبادا کنار بگذارید.

اما غم به دل‌تان راه ندهید چرا که در نهایت این مشکل را با سربلندی و افتخار پشت‌سر خواهید گذاشت. در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید اجازه ندهید مشکلات زندگی شما را از بودن در کنار دوستان و آشنایان دور کند و از هر فرصتی برای پیدا کردن دوست‌های جدید بهره بگیرید. سال تولدتان را با خاطره‌های خوش به پایان برسانید و در این سال به گونه‌ای کار کنید تا به سالی درخشان درمیان سال‌های زندگی‌تان تبدیل شود.فال حافظ آنلاین

فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه

فال نوستراداموس

اين فال بر اساس پيش بينی های نوستراداموس پيش گوی بزرگ تاریخ می باشد

فروردین

اگر در رابطه ای هستید, به قهر و جدایی می رسید و پیوندی که برقرار کرده بودید گسسته می شود.
باید از افراد نابکار و کسانی که قصد دارند از شما به هر نحوی سواستفاده کنند بدور باشید زیرا اینگونه به مشکلات بسیاری برمی خورید.

ارديبهشت

تصمیم دارید کار بزرگی انجام دهید. تردید و نگرانی را از خود دور کنید.
ممکن است وارد کاری شوید و خود را به دردسر بیندازید مراقب باشید تا عملی انجام ندهید که برایتان گرفتاری بوجود بیاورد.

خرداد

عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنان باشید. از حس ششم خود کمک بکیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.
از مشکلات و سختی نهراسید و در صورت برخورد با سد و موانع سریع جا نزنید اگر ثابت قدم باشید بزودی به مراد دلتان می رسید مطمئن باشيد.

تیر

دعوا و بگومگويي بین شما و افراد خانواده رخ خواهد داد و این مورد به دلیل مشکلات مالی است که اخیرا داشته اید بهتر است از طریق گفتگو این مورد را برطرف کنید.

مرداد

از جانب یکی از نزدیکان اخبار مسرت بخشی در مورد ازدواج یکی از آنها خواهید شنید و این مورد موجب شادی و خوشحالی فراوان شما خواهد شد.

شهریور

مشکلات و درگیریهای لفظی با شریک زندگی و یا معشوقتان خواهید داشت که موجب ناراحتی و نگرانی شما خواهد شد تشویش نداشته باشید زیرا این مورد برطرف میشود.

مهر

دعوا و بگومگويي با خانواده خود خواهید داشت و این مورد بدلیل گستاخی های بیش از حد شماست در رفتارتان تجدیدنظر کنید تا دچار مشکلات نشويد.

آبان

در کار مهمی شرکت کرده اید و نمیدانید که آیا کار درستی انجام داده اید یا خیر زیرا نتیجه این عمل مشخص نمی باشد اما نباید نگران باشید چراکه پیروزی با شماست.

آذر

آرزوهایتان برآورده میشود و در مسیر اهدافتان به پیروزی خواهید رسید پس از تلاش و کوشش بازنايستيد و تا حاصل شدن این امر با قدرت ادامه دهيد.

دی

برای رسیدن به آنچه که در ذهن خود دارید باید سعی و کوشش فراوانی کنید زیرا این مورد با تنبلی و سستی به دست نمی آید.

بهمن

شرایط غیر منتظره ای پدید می آید و شما را غافلگیر خواهد کرد خودتان را کنترل کنید شما نباید هیجان زده شوید زیرا این فرصت مطلوب از دست خواهد رفت.

اسفند

استعدادهای بالقوه خود را شکوفا کنید و از ابراز آنها نهراسید زیرا این موهبت موجب پیشرفتهای بسیاری در تمام امور شما خواهد شد.

بیشتر بخوانید………..

بازدیدکنندگان : ۲۲ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس روز جمعه 21 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه /فال نوستراداموس چهارشنبه 19آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi