فال روزانه/فال نوستراداموس سه شنبه۱۱ آذر ۱۳۹۹

سه‌شنبه، 1 دسامبر 2020 طالع بینی
فال نوستراداموس 

فال روزانه ۱۱ آذر ۱۳۹۹

دوست عزیزی که امروز 11 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

زندگی را در طو‌ل سا‌ل‌های عمر خود سخت گرفته‌اید و مدت‌های زیادی است که روی شادی و خنده را ندیده‌اید، در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود با فرصتی برای تغییر این رویه روبرو خواهید شد. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و حتی برای لحظه‌ای اجازه ندهید غم و ناراحتی جای خنده و شادی را در زندگی شما بگیرد. سر شما در ماه‌های دی و بهمن امسال حسابی شلوغ می‌شود، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که در این ماه‌ها به هر اندازه که بیشتر کار کنید، به همان اندازه درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. فروردین و اردیبهشت سال آینده با تغییرات چشمگیری در زندگی روبرو می‌شوید، این تغییرات را به فال نیک بگیرید و دامنه موفقیت ‌های خود را افزایش دهید.فال حافظ آنلاین

 

فال نوستراداموس ۱۱ آذر ۱۳۹۹

 

پيش گويى هاى امروز نوستراداموس

 

فروردين :

عقل و خرد خود را بکار گیرید. محتاط باشید و سنجیده عمل کنید. مراقب حیله گریهای دشمنام باشید. از حس ششم خود کمک بگیرید و به مشورت با دیگران بپردازید تا کمتر آسیب ببینید.

ارديبهشت :

به فکر جمع کردن مال هستید و دچار خساست می شوید. به خاطر همین خصوصیت نیز از جانب دیگران طرد می شوید. در رفتار خود نجدیپ نظر کنید.

خرداد :

از قرض و بدهی نجات پیدا می کنید و از حسابهایتان تسویه می شود. به آرامش خاطر می رسید. کارهایتان رونق می گیرد و به سر و سامان می رسید.

تير :

کار و تلاش پیگیرانه و توام با خلاقیت شما به ثمر می رسد و در ازای آن پاداش خوبی به شما داده می شود. باید به استعدادهای خود بیشتر ایمان بیاورید.

مرداد :

در موضوعی که شما را در تنگنا قرار داده, با تلاش و کوشش, گشایشب رخ می دهد و به شما کمک می رسد.

شهريور :

به زودی صاحب مال و ثروت می شوید و زندگی نسبتا مرفهی در انتظارتان است.

عشق زیادتان به‌ کسی که عاشقانه دوستش دارید ،باعث محکمتر شدن و صمیمیتر شدن رابطه تان خواهد شد و‌حتی علاقه ی او به شما را دو‌چندان خواهد کرد‌.

مهر :

در زندگی برایتان مشکلاتی پید می آید. آماده باشید و از آنها نهراسید.

درباره ی اتفاقی با یکی از نزدیکانتان که فرد دانایی است صحبت خواهید کرد و به شما مشاوره خواهد داد و کمک خوبی به شما خواهد کرد‌ و باعث حل آن خواهد شد.

آبان :

احتمال دارد کسی در کمین باشد که به شما سدمه بریاند. مراقب حیله و نیرنگ دیگران باشید. با سعی و تلاش خود می توانید به مقامات بالاتر برسید و ارج بیشتری بیابید.

آذر :

احتمال دارد کسی در کمین باشد که به شما صدمه برساند. مراقب حیله و نیرنگ دیگران باشید. با سعی و تلاش خود می توانید به مقامات بالاتر برسید و ارج بیشتری بیابید.

دى :

با شخصی مهم آشنا خواهید شد و رابطه ای دوستانه با او آغاز خواهید کرد که به نفعتان است و در پیشرفتتان تأثیر بسزایی خواهد داشت.

بهمن :

وضع مالی شما رو به بهبود می رود و به پول و ثروت می رسید. باید بسیار مراقب و هوشیار باشید در غیر اینصورت این موقعیت را ار دست داده و حتمی ممکن است دچار ضرر و زیان مالی شوید.

اسفند :

نشانه ای از قدرت و توانمندی در شماست. ارتقا مقام پیدا می کنید و دیگران به شما اتکا می کنند. به خود ایمان داشته باشید.

 

بازدیدکنندگان : ۱ نفر
فال نوستراداموس 

فال روزانه/فال نوستراداموس چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹

فال نوستراداموس 

فال روزانه/فال نوستراداموس دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi