انرژی منفی چیست ؟چگونه خود را از انرژی منفی پاکسازی کنیم

یکشنبه 14 آذر 1400 موفقیت
anergy manfy

انرژی منفی چیست:

انرژی منفی واقعیت است یا یک تلقین ؟ انرژی منفی یک احساس است. احساسی که توسط یک شخصی یا محیطی یا اتفاقی به ما وارد می شود. پس  انرژی منفی وجود دارد و تلقین نیست . بعضی از افراد عادت دارند نیمه خالی لیوان را ببینند مثلا فردی که سر کار میرود و بابت این کار حقوق خوبی می گیرد. این فرد به محض دیدن شما  طبق عادت شروع می کند از سختی های کار می گوید، از رفتار پرسنل، اضافه کاری و … شما ناخودآگاه حس بد و  منفی از کار کردن می گیرید! ولی این فرد با تحمل سختی  کار  حقوق می گیرد، می تواند راحت تر زندگی کند، بهتر خرج کند و برای آینده تصمیم بهتری بگیرد.این ویژگی ها را در افراد افسرده  , بدبین بسیار دیده می شود.

علائم وجود انرژی منفی در بدن چیست ؟

 1. سردرد بی دلیل و  مداوم
 2. خستگی, بی قراری ,بی خوابی
 3.  معده درد و مشکلات گوارشی
 4. نفس تنگی
 5. تیرگی ذهن
انرژی منفی

دفع انرژی منفی از بدن

 

چگونه انرژی منفی را از بدن پاکسازی کنیم ؟

  1.  یکی از این روش های  که انرزی منفی را از بدن خارج می کند مدتیشن و عبادت است  سجده کردن هنگام نماز  علاوه بر اینکه نشانه بندگی است، از نظر علمی وقتی فردی سر به سجده می‌گذارد، سیستم گردش خون و امواج مغناطیسی بدنش بهتر عمل کرده و بارهای الکتریکی منفی از او تخلیه می‌شود.
  2. یکی  دیگر از روشها ی پاکسازی بدن از انرزی منفی این است که یک نفس عمیق بکشید و آگاهی و تفکر خود را ارتقا دهید و در زمان حال زندگی کنیم و با آگاهی از زمان حال کیفیت زندگی خود را بالا ببریم .
  3. از گیاهان شفابخش و دمنوش های بدون قند استفاده کنید ( دمنوش بابونه ,گل گاو زبان و …)استفاده کنید.
  4. با آب نمک حمام کنید.
  5. ساکت نگه داشتن ذهن از افکار , چه مثبت و چه منفی . سکوت ذهن بسیار اهمیت دارد .هر فکری را قطع کنید و ساکت باشید تا کیفیت زندگی خود را بالا ببرید
  6. اطراف خود را با افراد مثبت نگر پر کنیدو با آنها معاشرت کنید .
انرژی منفی

انرژی منفی

راه های از بین بردن انرژی منفی از خانه

 1.  برای پاک سازی خانه از انرژی منفی هر صبح که از خواب بیدار می شوید پنچره ها را باز کنید تا با ورود هوای پاک داخل خانه انرژی منفی خانه تخلیه شود.
 2. تمیز کردن خانه و ایجاد نظم باعث ایجاد حس خوب در فرد می شود  وجود گرد و غبار و آشغال و وسایل شکسته و قدیمی  داری انرژی منفی هستند و زمانی که دور و بر خود را با اجسام به درد نخور پر کنید، هیچ فرصتی برای وارد شدن چیزهای جدید به زندگی شما ایجاد نمی شود . پس وسایل به درد نخور را دور بریزید . اگر عتیقه جات را دوست دارید و برای شما جذاب هستند باید بدانید که آنها انرژی تاریخی خود را دارند . برای این که مطمئن شوید که انرژی صاحب گذشته این عتیقه روی شما تاثیر نمی گذارد، باید عتیقه ها را به دقت بشویید تا پاکسازی شوند .
 3. لوازم شکسته را دور بیاندازید یا آن ها را تعمیر کنید.
 4. روشن کردن شمع و عود طبیعی  و سوزاندن کندر در خانه . سوختن شمع ها باعث می شود که انرژی های منفی و آلودگی ها از بین بروند .
 5. در منزل خود کریستال نگه دارید. کریستال کهربای یکی از انواع کریستال است که توانایی از بین بردن انرژی های منفی را از خانه دارد.
 6. چند قطره روغن نارنج رادر آب بریزید و در خانه اسپری کنید.
 7. لوازم منزل را جا به جا کنید و دکوراسیون خانه را تغییر دهید.
 8. در اتاق خود یک زنگ بگذارید.
 9. از گلدانهای طبیعی در خانه استفاده کنید و از آنها به خوبی نگهداری کنیدو سبز باشید.
 10. از فضای خانه مراقبت کنید و اجازه ندهید با وسایل دیگران خانه شما شلوغ شود.
 11. به موسیقی با فرکانس بالا گوش دهید
 12. ظرف های نمک را پر کنید و در جاهای مختلف خانه قرار دهید.کریستال های نمک توانای جذب انرژی منفی دارند و به همین دلیل است که افراد بعد از شنا در دریا احساس خوبی دارند .
چگونه در کار تیمی موفق باشیم
ضمیر ناخودآگاه

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

afzayshe frekans

چگونه فرکانس بدن خود را بالا ببریم

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا