کشور شیلی/ 5 پارک ملی زیبا در شیلی

دوشنبه 6 بهمن 1399 جاذبه های گردشگری
 کشور شیلی

لیست مطالب

1-کشور شیلی

2-پارک ملی تورس دل پین

3-پارک ملی راپا نویی Rapa Nui

4-پارک ملی ویسنته پرز روزالس

5-پارک ملی كولات

6-پارک ملی لاگونا دل لاجا

کشور شیلی

کشور شیلی  با نام رسمی جمهوری شیلی، کشوری است واقع در آمریکای جنوبی که پایتخت آن سانتیاگو است.

اقیانوس آرام کل مرز غربی این کشور را تشکیل می‌دهد، و از شمال با پرو، از شمال شرق با بولیوی، از شرق با آرژانتین، و در پایین‌ترین نقطه جنوبی کشور با گذرگاه دریک هم‌مرز است.

کشور شیلی کشور به همراه اکوادور تنها کشورهایی در آمریکای جنوبی هستند که با برزیل مرز مشترک ندارند. طول خط ساحلی این کشور با اقیانوس آرام ۶۴۳۵ کیلومتر است.

 پارک ملی زیبا در شیلی

کشور شیلی ، کشوری شگفت انگیز که سرزمین های باریک و درازی از سواحل غربی آمریکای جنوبی را اشغال می کند ، دارای طیف باورنکردنی از مناظر زیبا است که بازدیدکنندگان ساحل خود را متحیر و متحیر می کند. همانطور که تعدادی از خطوط عرض جغرافیایی را کاهش می دهد ، تفاوت های متناسب در آب و هوا به این معنی است که کشور دارای مجموعه ای متنوع از اکوسیستم ها و محیط های متضاد است. این را با زیبایی طبیعی کوهستانی آن ترکیب کنید و یک انتخاب چشمگیر از مناظر خیره کننده برای کشف و لذت بردن از آن خواهید داشت

معرفی ۵ پارک ملی زیبا در شیلی

پارک ملی تورس دل پین

پارک ملی تورس دل پین

احتمالاً مشهورترین پارک در کل شیلی ، مناظر نفس گیر وقتی که به فکر این کشور می افتد ، همان چیزی است که به ذهن می رسد. پارک ملی تورس دل پین که به طور منظم یکی از خیره کننده ترین مکان های جهان در نظر گرفته می شود ، بازدید از شیلی برای افرادی که از شیلی دیدن می کنند ، ضروری است.

پارک ملی راپا نویی Rapa Nui

پارک ملی راپا نویی

پارک ملی راپا نویی

بناهای عظیم جزیره ایستر که در جهان اطراف مشهور هستند ، مانند دیگر بناهای روی زمین نیستند. از نظر ظاهری منحصر به فرد ، چگونگی احداث آنها تا چند وقت اخیر یک معما باقی مانده بود و حتی اکنون نیز در مورد چگونگی انجام این کار بحث وجود دارد. این مجسمه های عظیم الجثه سنگی یک عجیب از نبوغ انسانی است و در وسط اقیانوس آرام جدا شده ، مردم در یک نقطه فکر می کردند که بیگانگان آنها را به آنجا منتقل کرده اند ، به همین دلیل ویرانی جزیره.

 

پارک ملی ویسنته پرز روزالس

پارک ملی ویسنته پرز روزالس

پارک ملی ویسنته پرز روزالس

در این کشور کوهستانی ، سازه های چشمگیر زمین شناسی و آتشفشان ها هرگز دور نیستند. این پارک شگفت انگیز دارای تعدادی پانوراما و صحنه کاملاً عالی برای لذت بردن از بازدیدکنندگان است زیرا در آندهای بی پایان واقع شده است.

سفر با قایق در آبهای آرام آن راهی عالی برای دیدن کوهها در عنصر خود است زیرا خورشید قبل از شما از آب می درخشد و قله های بیرون زده در موج دریاچه منعکس می شود.

 

پارک ملی كولات

پارک ملی كولات

پارک ملی كولات

پارک ملی كولات ، یخچال های طبیعی شگفت انگیز است که در میان کوه ها واقع شده اند. یخچال های معلق كولات از این نظر قطعه مقاومت است و در میان قله ها قرار گرفته ، دیدن آن بسیار شگفت انگیز است.با دره های عظیم که از کوه ها عبور می کنند ، تعدادی دره و صخره خیره کننده در میان دیگر عجایب طبیعی پارک یافت می شود. جنگل های همیشه سبز دره ها را پوشانده و به زیبایی با خاکستری ناهموار دامنه کوه تضاد دارند.

هزاران سال پیش توسط یخ های کوچک که مجبور به عبور از صخره شده اند ، شکل گرفته است و این منظره باستانی دست نخورده و دست نخورده است. با تعدادی از مسیرهای عالی و مسیرهای پیاده روی که در این پارک زیبا قرار دارند ، پارک ملی كولات قطعاً ارزش بازدید را دارد.

 

پارک ملی لاگونا دل لاجا

پارک ملی كولات

پارک ملی كولات

کوه های پارک ملی لاگونا دل لاجا با یادآوری کوه های آلپ در اروپا مناظر دیدنی است. این پارک که در آند واقع شده ، برف سفید و کورکورانه ای دارد که سطح آن را پوشانده و از دامنه های کوه تعدادی منظره زیبا را می توان مشاهده کرد.
از مهمترین مکانهای دیدنی این پارک می توان به آتشفشان چشمگیر آنتوکو و هیجان انگیز سیرا ولودا اشاره کرد.

[ngd-single-post-view]
کشور نروژ

کشور نروژ / 7 تا از زیباترین جاذبه های طبیعی نروژ

گردشگری خوراک

گردشگری خوراک

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi