مسی در چلسی

سه‌شنبه 11 آذر 1399 ورزشی

تابستان سال گذشته لیونل مسی در تابستان  تا آستانه جدایی از بارسلونا پیش رفت و شکی در مورد به پایان رسیدن روزهای حضور او در بارسلونا و نیوکمپ وجود نداشت.ولی در آخر کاپیتان بارسلونا در روزهای پایانی تصیم خود را تغییر داده و مدعی شد به علت عدم تمایل به درگیری با باشگاه، تا پایان قرارداد خود یعنی پایان این فصل در بارسلونا خواهد ماند. اما هنوز شایعات فراوانی در مورد آینده او شنیده می شود.

در آن مقطع از منچسترسیتی به عنوان جدی ترین مشتری لیونل مسی نام برده می شد و به نظر می رسید او علاقمند به کار کردن دوباره با پپ گواردیولا است. اما حالا گیه لیم بالاگه، خبرنگار مشهور اسکای مدعی شد چلسی نیز علاقمند به خرید لیونل مسی است و در تابستان سال بعد برای خرید او اقدام خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست مسی علاقمند به تمدید قرارداد است یا خیر. در صورت عدم تمایل به ماندن، باشگاه اسپانیایی نمی تواند مانع جدایی لیونل مسی سود و طبق ادعای این خبرنگار، در آن مقطع دیگر تنها منچسترسیتی مشتری مسی نخواهد بود و رومن آبراموویچ، مالک متمول چلسی نیز برای انتقال این بازیکن وارد عمل می شود. البته انتخابات بارسلونا در پیش است و به نظر می رسد رئیس جدید باشگاه تاثیر زیادی در تصمیم گیری لیونل مسی خواهد داشت. همچنین نتایج فصل جاری و عملکرد رونالد کومان نیز از دیگر عوامل مهم در روشن شدن سرنوشت این ستاره پرافتخار خواهد بود.

امروز خوان لاپورتا، یکی از نامزدهای انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا مدعی شد رابطه خوبی با لیونل مسی دارد و در صورت انتخاب شدن در این پست، تلاش می کند کاپیتان محبوب بلوگرانا را در نوکمپ حفظ کند.

بازدیدکنندگان : ۳۷ نفر
انتقاد هواداران استقلال از عملکرد کادر فنی

انتقاد هواداران استقلال از کادر فنی این تیم !

عقد دوباره مهرداد میناوند(عکس)

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi