درخشش مهدی طارمی برای پورتو وکسب سه امتیاز برای تیمش

چهارشنبه 8 بهمن 1399 ورزشی
درخشش مهدی طارمی برای پورتو

درخشش مهدی طارمی برای پورتو

در یکی از بازی های  هفته پانزدهم لیگ فوتبال کشور پرتغال از ساعت 23:45 شب گذشته تیم پورتو به دیدار تیم فارنسی رفت که این بازی با درخشش مهدی طارمی برای پورتو تمام شد.

مهاجم ایرانی مهدی طارمی  پورتو که از اول بازی  در ترکیب اصلی این تیم قرار داشت، مهدی طارمی در دقیقه 15 موفق شد تک گل بازی را به ثمر برساند و سه امتیاز بازی را برای تیم پورتو دریافت کند و تیم پورتو جایگاه خود را در  رده دوم جدول حفظ کند پورتو با این برد 35 امتیازی شد. اسپورتینگ لیسبون با یک بازی کمتر و 36 امتیاز صدرنشین است.

طارمی در دقیقه 76 تعویض شد

 

درخشش مهدی طارمی برای پورتو

درخشش مهدی طارمی برای پورتو

 

طارمی با این گل، تعداد گل های زده خود را در لیگ پرتغال به عدد 7 افزایش داد. وی سه گل هم در جام حذفی به ثمر رسانده و در مجموع 10 بار برای تیم پورتو گلزنی کرده است.

در بازی پورتو با فارنسی، موضوع دیگری که به جز گلزنی مهدی طارمی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت، درگیری «په په» مدافع سرشناس پورتو با «لوم» هافبک سنگالی این تیم بود. وقتی سوت پایان بازی به صدا درآمد، په په و لوم با یکدیگر درگیر شدند که با وساطت بازیکنان این موضوع تمام شد.

« سرجیو کونسیسائو » سرمربی پورتو هم در پایان بازی در نشست خبری درباره این درگیری، گفت:همه چیز حل شده و چیزی برای توضیح دادن وجود ندارد. این اتفاقات در فوتبال عادی است. دو بازیکن نظرات مختلفی دارند.»

نگاهی به دو اتفاق عجیب در تاریخ دربی/ تعویضهای شاخ‌دار

انتهای پیام/م

قرعه کشی لیگ قهرمانان فوتبال آسیا/ استقلال در گروه مرگ، پرسپولیس و خلیل زاده به هم رسیدند

 شیخ دیاباته 

واکنش سرمربی استقلال به جدایی شیخ دیاباته از استقلال

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا