تراکتور و استقلال در بازی هفته یازدهم

دوشنبه 29 دی 1399 ورزشی

به گزارش مجله دایان در بازی هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران از ساعت ۱۴:۳۰ امروز میهمان تیم تراکتور تبریز خواهد بود.دیدار این دو تیم همواره از حساسیت بالایی برخوردار بوده و اتفاقات دو دیدار آخر آنها در لیگ نوزدهم و  فینال جام حذفی انگیزه‌های انتقام را در هر دو‌تیم پر طرفدار بالا برده است.

جدول لیگ برتر

استقلال تا پایان هفته دهم با کسب ۱۹ امتیاز در رده دوم جایگاه جدول رده بندی قرار دارد و در صورت برتری در بازی امروز می‌تواند تا رده نخست جدول پیش برود.

جدول لیگ برتر

ترکیب احتمالی استقلال

استقلال در حالی پا به مسابقه امروز گذاشته که پنج بازیکن را در اختیار ندارد. هروویه میلیچ ایران را ترک کرده، فرشید باقری به دلیل احضار به کمیته انضباطی حق حضور در تمرینات را ندارد و سبحان خاقانی، آرش رضاوند و احمد موسوی هم سه بازیکنی هستند که به دلیل آسیب دیدگی به تبریز سفر نکردند.

محمود فکری احتمالاذدر خط دفاعی دو تغییر خواهد داد. باتوجه به مصدومیت موسوی، وریا غفوری که در مسابقات گذشته نقش وینگر را داشت، یک خط عقب‌تر بازی می‌کند تا جای خالی است بازیکن را پُر کند. در کنار محمدحسین مرادمند به نظر می‌رسد سیاوش یزدانی بازی کند و عارف غلامی برای این بازی نیمکت نشین باشد. در سمت چپ خط دفاعی فکری احتمالا همچنان از محمد نادری استفاده خواهدکرد و از متین کریم زاده جوان شاید به عنوان بازیکن تعویضی استفاده کند.

با توجه به اینکه استقلال در نیمه دوم شهرآورد از سیستم ۲-۴-۴ به سیستم ۳-۴-۴ تغییر پیدا کرد اما حضور همزمان سه مهاجم برابر سه هافبک نتوانست برای فکری کارساز باشد و عملا خط حمله او از کار افتاد. بدین ترتیب قابل پیش بینی است که استقلال برای این مسابقه از سیستم ۱-۳-۲-۴ بهره بگیرد.

بدین ترتیب در این ترکیب مهدی مهدی پور و مسعود ریگی مستعد حضور در پست هافبک میانی هستند و کمی جلوتر از آنها فرشید اسماعیلی به عنوان بازیکن طراح می‌تواند پشت‌سر تک مهاجم تیم بایستد. امیر ارسلان مطهری و مهدی قایدی که در فصل پیش هم چنین نقشی را ایفا کرده بودند برای این بازی به احتمال کمی عقب‌تر از شیخ دیاباته به عنوان وینگر بازی می‌کنند و در حملات نقش بسزایی خواهند داشت.

ترکیب احتمالی استقلال

محمدرشید مظاهری، وریا غفوری، محمدحسین مرادمند، سیاوش یزدانی، محمد نادری، مهدی مهدی‌پور، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، امیرارسلان مطهری، مهدی قایدی، شیخ دیاباته

 

ترکیب احتمالی تراکتور سازی

به احتمال فراوان مسعود شجاعی و اشکان دژاگه برای اولین بار پیراهن تراکتور را بر تن می‌کنند تا این تیم پرستاره از قبل به مصاف استقلال برود.

ترکیب احتمالی تراکتور سازی 

محسن فروزان، علی عبدالله‌زاده، محمد طیبی، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد اهل شاخه، رضا شربتی، علیرضا نقی‌زاده، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، هری فورستر و آنتونی استوکس

داور بازی استقلال و تراکتور

بیژن حیدری

 بیژن حیدری– حسن ظهیری – سید یعقوب حجتی – محمد رضا مدیر روستا

کمک داور اضافی 1و2 : کوپال ناظمی – مرتضی منصوریان

ناظر: حسن کامرانی فر

صدر نشینی استقلال با درخشش دیاباته و قایدی

صدر نشینی استقلال با درخشش دیاباته و قایدی

اخراج مسی،نخستین کارت قرمز او در بارسلونا

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا