چگونه فرکانس بدن خود را بالا ببریم

دوشنبه 1 آذر 1400 موفقیت
afzayshe frekans

چگونه فرکانس بدن خود را بالا ببریم؟

طبق گفته دانشمندان فرکانس زمین نسبت به گذشته  بسیار بالا رفته انسانها برای زندگی در زمین جدید باید فرکانس خود را بالا ببرند. که در بخش موفقیت مجله دایان شما با روشهای بالا بردن فرکانس بدن خود آشنا می کنیم .زمانی که انسان احساس خستگی و نامیدی ، بی حوصلگی، بی انگیزگی، ناامیدی، تنبلی و بیماری می کند  در این حالات بدن انسان داری فرکانس پایین است و این را خود به خوبی درک می کند. ولی در سطوح بالای انرژی و فرکانس بالا انسان  احساس سلامتی، لذت از زندگی، میل و انگیزه به تلاش ،  عشق و شادی و امید دارد.البته حال بد و فرکانس پایین هز علتی داشته باشد مهم نیست و مهم این است که بدانیم در این مواقع چگونه از زیر بار تاثیرات منفی آن بیرون آمده و انرژی های و فرکانس خود را بالا بکشیم.

همه انسانها نیاز دارند که در  سطوح انرژی بالاتری زندگی کنند تا علاوه بر مزایایی که برای خود فرد دارد , روی دیگر انسانها و محیط زیست مان نیز تاثیرات مثبت دارد . موارد که در زیر به آن اشاره کردیم به شما کمک می کند تا فرکانس بدن خود را افزایش دهید.

نکته مهم دیگری که باید بدانید این است که  انرژی، انرژی را جذب می کند. برای مثال، زمانی که انرژی شما پایین است روی تمامی زندگی شما تاثیر می گذارد و گاهی  پشت سر هم اتفاقات بد و  ناخوشایند برایتان رقم می خورد. ولی زمانی که از انرژی بالایی برخوردار هستید، افراد مثبت و اتفاقات خوب به سوی شما جذب می شوند.

چکونه فرکانس خود را افزایش دهیم

فرکانس

 با این روشهای فرکانس خود را بالا ببریم

دوره مراقبه

باید انسان به هر چیزی که فکر میکند یا درباره آن صحبت می کند اگاه باشد چرا که این فکر یا صحبت می تواند به واقعیت تبدیل شود   . همه افکار شما رویتان تاثیر گذارند، بنابراین سعی کنید افکار منفی را به افکار مثبت تبدیل کنید، با جریان زندگی همراه شوید . بنابرین با آرامش و سکوت و مثبت اندیشی اتفاقات خوب را برای خود رقم بزنید و فرکانس خود را بالا نگه دارید

 بگذارید چشم هایتان زیبایها را بهتر ببیند

انسان برای داشتن فرکانس بالا باید آگاهانه به محیط اطراف خود نگاه کند و از دیدن هر چیزی لذت ببرد .زیبایی در همه جا اطراف ما هست ولی چون ما مدام عجله داریم و غرق در افکار خود هستیم زیبایی های اطراف خود را نمی بینیم . چاره کار این است که بیشتر به طبیعت سر بزنید و سرعت خود را کمتر کنید و به گل ها و درختان ، آسمان، کوهها، حیوانات، به هر آنچه در طبیعت اطرافتان هست توجه کنید و به عظمت خالق این زیبایی ها پی ببرید.این توجه به محیط اطراف و دیدن زیبایی ها این قدرت را دارد که  روح شما را نوازش دهد و سطح فرکانس شما را  بالا ببرد. شاید تجربه کرده باشید زمانی که به طبیعت می روید انرژی زیادی دریافت می کنید و بسیار سرحال و سر زنده می شوید.

 از یک الگوی غذایی خوب پیروی کنید  تا فرکانس شما بالا رود

غذا تاثیر زیادی در بالا بردن یا کم کردن فرکانس بدن دارد . مثلا افرادی که گیاه خوار هستند و از غذاهای ارگانیک استفاده می کنند ادعا می کنند به طور چشمگیری انرژی بدنشان بالا رفته و احساس سبکی می کنند. هر چقدر مواد غذایی از انرژی حیاتی بیشتری برخوردار باشند، منظور کالری نیست، میوه های که تازه چیده شده اند و ارگانیک هستند و پختی روی آنها صورت نگرفته تا طی آن انرژی موجود در خود را از دست بدهند دارای انرژی حیاتی زیاد تری هستند پس اگر می خواهید فرکانس بدن  خود را بالا ببرید به غذاهایی که می خورید توجه کنید و آگاهانه غذا بخورید، و دقت کنید  با خوردن کدام مواد غذایی احساس بهتر و انرژی بالاتری دارید، آنها را در برنامه غذایی خود بیشتر کنید و به تدریج  الگوی غذایی خود را تغییر دهید.دقت داشته باشید پرخوری فرکانس شما را پایین می آورد. 

برنامه ریزی موفق/ برای یک برنامه ریزی موفق چه کارهای انجام دهیم

چگونه فرکانس خود را افزایش دهیم

چگونه فرکانس خود را افزایش دهیم

آب زیاد بنوشید

میزان آب مورد نیاز بدن  هر انسان فرق می کند به طور معمول ۸ لیوان در روز است. مطمئن شوید که  بدنتان آب مورد نیازش را دریافت می کند. آب، سموم و مواد زائد را از بدن دفع می کند . تجمع سموم در بدن فرکانس بدن را پایین می آورد حتما بدن خود را با رژیم غذایی مناسب و نوشیدن مایعات کافی سم زدایی کنید و فرکانس خود را بالا ببرید

 مراقبه کنید.

برای اینکه فرکانس خود را بالا ببرید حتما در طول روز  به مدت 15 دقیقه مراقبه کنید با مراقبه صحیح زمانی را برای ریلکس کردن، آرامش ذهن و بدن خود اختصاص دهید تا استرس واضطراب که در طول روز به شما وارد شده از بین برود و انرژی  بدن شما افزایش پیدا کند.

 شکرگزاری و قدردانی  فرکانس شما را بالا می برد

شکر گزاری یکی از بهترین روش ها برای بالا بردن فرکانس و ارتعاشات بدن  انسان است . دوره شکر گزاری( 28 روز)را کامل انجام دهید و یک دفترچه داشته باشید و روزانه 10 نعمت خو د را بنویسید و شکر گزاری کنید مثلا خدا را شکر می کنم به خاطر فرزندان سالم و صالح که خدا به من عطا کرده.

 مهربان باشید و عشق بورزید تا فرکانس شما بالا رود

همانطور که غیبت و حسادت و خشم فرکانس بدن انسان را پایین می آورد  . مهربانی و  کمک کردن و بخشیدن و عشق ورزیدن فرکانس انسان را بالا می برد . بخشیدن و نیکی کردن به دیگران بدون توقع و انتظار بازگشت،  دل شما را صیقل می دهد و شما را برای دریافت بیشتر از  سوی کائنات آماده می کند. هرچه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی

 حرکت و تلاش کنید.

بی تحرکی و تنبلی فرکانس بدن انسان را پایین می آورد . پس رقص، ورزش و پیاده روی هرآنچه لذت و شادی را در شما بیدار می کند، در برنامه خود بگنجانید  می توانید علاوه بر ورزش به هنر و خلاقیت روی آورید تا انرژی  در بدن شما به جریان درآید و فرکانس بدن شما بالا رود.

anergy manfy

انرژی منفی چیست ؟چگونه خود را از انرژی منفی پاکسازی کنیم

زندگی سالم

زندگی سالم/6 علائم جدی که زنان نباید نادیده بگیرند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا