تحلیل بازی استقلال توسط ابراهیم طالبی

چهارشنبه 10 دی 1399 ورزشی

تحلیل بازی استقلال مقابل گل گهر در مجله دایان:آبی پوشان پایتخت در هفته نهم از بازیهای لیگ برتر جدالی دیدنی و مهم مقابل گل گهر سیرجان دارند.
امیدوارم اقای فکری برای این بازی مچ پلانی خاص این بازی را اماده و بازیکنان تیم نیز اطلاعات لازم برای این بازی را دریافت کرده باشند.
به هر حال این بازی با توجه به
الف)جایگاه دو تیم در جدول رده بندی این فصل تا کنون.
ب)اقای قلعه نوعی سرمربی گل گهر در مصاف با استقلال
ج)وجود بازیکنانی چون منشائ و زکی پور در تیم حریف

قدرت منتال و روحی روانی یا ذهنی بازیکنان در پروسه موفقیت هر تیم پیوسته نقشی بسیار مهم دارد ،البته با توجه به حساسیت این دیدار اهمیت بعد منتال به مراتب بالاتر و تعیین کننده تر از بازیهای دیگر است.
اقای فکری انچه میتواند عامل غلبه بر تیم با روحیه گل گهر باشد،داشتن طرح و برنامه ای مناسب و برتر است.با توجه به اینکه تیم گل گهر با سیستم ۴_۴_۲ بازی میکند که در هنگام حمله دو هافبک کناری به داخل میایند و پیوسته دو مدافع کناری کاملا جلو میایند،پس :
۱-این باعث میشود که گل گهر پر تعداد با پنج تا شش بازیکن در حمله باشد و بازیکنان با کارها ترکبی سریع و جابجایهای ممتد سعی در ایجاد فضای لازم برای گل زنی و بخصوص رساندن توپ به منشائ اماده دارند.
منشائ گویی مصمم است که عملکرد ضعیف خود در پرسپولیس و استقلال را در گل گهر به فراموشی بسپارد ۹ گل در ۸ بازی امار خوبی است که منشائ را تا ابنجا در صدر لیست گل زنان لیگ قرار داده است،مراقب او باشیم.
2-آقای فکری تنها راه مقابله با این جنس از فوتبال ،داشتن تاکتیکی کاملا تهاجمی است که در ان بازیکنان  نه تنها در فاز مالکیت توپ ما بلکه وقتی حریف توپ دارد پیوسته با شهامت و مصمم در گرفتن توپ از حریف در زمین خودش انهم فوری و بدون وقفه و کاملا انرژیک و اگرسیو عمل کنند.
اقای فکری تفکر محطاط و همراه با ترس و اینکه عقب برگشتن و عکس العمل مناسب در مقابل حملات حریف  داشتن ، در این بازی نتیجه ای جز ناکامی برای ما نخواهد داشت ،با فوتبال هجومی اجازه هجوم را به حریف ندهید.
اقای فکری بزرگترین ضعف گل گهر در انتقالهای سریع تیم مقابل از دفاع به حمله است، بازیکنان ما باید هر بار در انتقالها با کارهای ترکبی  و سریع اجازه سازماندهی را به مدافعین حریف ندهند.
در پایان با ارزوی موفقیت باشگاه محبوبم در این بازی ،باز تاکید زیادی روی جسارت اقای فکری در بازی تهاجمی برای غلبه بر گل گهر دارم.
امروز در کلام جسورانه اقای فکری قبل از بازی ،بازیکنان با باوری آتشین برای پیروزی و با اعتماد به نفس بالا نبض بازی را در دست خواهند گرفت و پیروز این جدال خواهند بود.

نتیجه بازی والیبال ایران ۳ – روسیه صفر
نتیجه بازی تیم استقلال وگل گهر سیرجان

نتیجه بازی تیم استقلال وگل گهر سیرجان

رضا یلوه و افشا گری جدید او در مورد باشگاه پرسپولیس

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا