طالع بینی روزانه /فال نوستراداموس دوشنبه 13 بهمن 1399

دوشنبه 13 بهمن 1399 طالع بینی
طالع بینی روزانه

طالع بینی روزانه

دوست عزیزی که امروز 13 بهمن به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

در سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید بیشتر به فکر محبت به اطرافیان باشید و رابطه‌ای دوستانه و صمیمی با آشنایان برقرار کنید. زمستان امسال فرصتی برای تفریح پیدا نمی‌کنید و روزگار کسل‌کننده‌ای را سپری خواهید کرد. از این شرایط خسته نشوید چرا که در ماه‌های فروردین و اردیبهشت ماه اوضاع تغییر می‌کند و با فرصت‌های بیشتری برای شادی و تفریح روبرو خواهید شد.

در مرداد سالی که از راه می‌رسد با فردی آشنا خواهید شد و این آشنایی زمینه دوستی بلند مدتی را میان شما و این فرد فراهم خواهد کرد.شما امروز پر از انرژی و آماده هستید تا با سرعت تمام طوری پیش بروید که هیچ کس حتی به گرد پایتان هم نرسد.همانطور که امروز پر از انرژی هستید، تا آخر سال نیز چنین خواهید بود. برخلاف سالهای قبل که از زندگی تان خیلی راضی نبودید، امسال تغییراتی را خواهید دید که نگاه تان را از رو به آن رو می کند.

شما برای رسیدن به اهداف تان سالها تلاش کردید و حال زمان آن است که نتیجه تلاش تان را ببینید. شما احساس می کنید که در حال حاضر از پس انجام هر کاری بر می آیید و روش منحصر به فردی که در حل مشکلات دارید نیز به شما کمک خواهد کرد تا هر مشکلی که سر راهتان قرار بگیرد را به سریع ترین شکل ممکن حل کنید. فقط این نکته را باید در نظر داشته باشید که حرف ها و نظراتتان را به زور به کسی تحمیل نکنید و به حرف های آنها هم گوش کنید و ببینید چه می گویند.

حافظ آنلاین حافظ

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

فروردین

سعی کنید اخلاق ورفتار خود را درست کنید تا از مشکلاتی که برسر راه شما قرار گرفته است رها شوید .شخصی که به آن هم بستگی زیادی داشته اید از شما ناراحت است بروید و از او طلب بخشش کنید تا در امور زندگیتان موفق شوید.

اردیبهشت

در زندگیتان اتفاقاتی به وجود آمده که با سعی و تلاش خودتان میتوانید به این مشکلات غلبه کنید و در امور زندگیتان موفق شوید ، نگرانی به دل خود راه ندهید بزودی از غم ها رها میشوید و به آرامش میرسید.

خرداد

بزودی به خواسته قلبی خود میرسید گشایشی در کارتان به وجود می آید که احساسات شمارا جریحه دار می کند، خبرهای خوب و خوشحال کننده ای به گوشتان میرسد ازدواجی در پیش دارید که به خوشبختی میرسید.

تیر

درزندگیتان دست به هرکاری میزنید سعی کنید باتصمیمات درست انجامش دهید اجازه ندهید کسی در کسب و کار شما دخالتی داشته باشد حواستان را جمع کنید تا هیچکس نتواند به شما ضربه ای برساند.

مرداد

درزندگیتان اتفاقات جدیدی خواهد افتاد بزودی صاحب فرزندی میشوید که قدمش مبارک است وشور حال ، به زندگیتان میبخشد و باعث شادی و خوشحالی اعضای خانواده شما میشود، نگرانی به دل خود راه ندهید امیدتان به خدا باشد.

شهریور

شما فردی جذاب و پر استعدادی هستید بخاطر این جذابیت شما افراد زیادی دور و برتان هستند سعی کنید درزندگیتان دنبال سود خود باشید تا در امور کاری موفق شوید. خداوند را فراموش نکنید وشکر گزار نعمت هایش باشید.

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس

مهر

شما فردی هستید که در کارهایتان بسختی تلاش و کوشش میکنید تا به موفقیت برسید. بزودی ثمره کار و تلاشهایتان به دستتان خواهد رسید و در امور زندگی به مقامات بالا می رسید ، و باعث شادی خود و اطرافیانتان میشوید.

آبان

فردی دلسوز و مهربانی هستید ، با درآمدی که از حقوق کاریتان بدست می آورید به نیازمندان کمک میکنید و اینکار شما باعث شادی آنها میشود. شما همیشه در نعمت های بیشمار خداوند قرار خواهید گرفت.

آذر

مشکلاتی در زندگی شما به وجود می آید که شما را از اهدافتان دور می کند و مانع انجام کارهای مفیدتان میشود سعی کنید این مانع را با تلاش و کوشش خودتان برطرف کنید تا در زندگی خود موفق شوید.

دی

اگر میخواهید در زندگیتان به پیروزی و موفقیت برسید، باید کاری را که شروع میکنید ، با شور اشتیاق به انجامش برسانید تاهم برای خودتان پرانرژی باشد و هم کم کم به آن علاقمند شوید، باید کار برایتان شبیه یک تفریح شود که از انجام آن لذت ببرید.

بهمن

جواب بدی را با بدی ندهید.هرکس به اندازه شعور وشخصیتش با شما رفتار میکند پس شما سعی کنید محترمانه در همه جا حضور داشته باشید تا رابطه صمیمیتان با دوستانتان بهم نخورد.

اسفند

اطرافیانتان از شما تعریف و تمجید کرده اند و شماهم در این زمینه به خود مغرور شده اید، رفتار و افکار خودرا درست کنید مغرور بودن به خود کار درستی نیست و باعث میشود تا اطرافیان و دوستانتان از شما دور شوند.

 

[ngd-single-post-view]
طالع بینی هندی

طالع بینی هندی/فال راجت نير هندي سه شنبه 14 بهمن 1399

فال نوستراداموس

فال نوستراداموس/فال روزانه یکشنبه 12بهمن 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi