نخستین روز نمایشگاه CES ۲۰۲۱ که «روز رسانه» (Press Day) نامیده می‌شود، به رسانه‌ها و خبرنگاران اختصاص دارد. در این روز، شرکت‌های بزرگ حوزه فناوری، در نشست‌های مطبوعاتی شرکت می‌کنند تا در مورد محصولات خود توضیح دهند. در نمایشگاه امسال، شاهد برگزاری بزرگ‌ترین نشست مطبوعاتی سالانه خواهیم بود که بیش از ۲۰ شرکت در آن حضور دارند. قرار است که بیش از هزار شرکت بزرگ و کوچک در نمایشگاه حضور داشته باشند و زمان زیادی به پخش گزارش‌های نمایشگاه اختصاص یابد. بسیاری از شرکت‌های بزرگ و نام‌های مطرح حوزه فناوری، آمادگی خود را برای حضور اعلام کرده‌اند.  با توجه به شیوع ویروس کرونا و افزایش دورکاری، انتظار می‌رود که شاهد رونمایی از محصولات جدیدی باشیم که به کاربران خود کمک می‌کنند تا فعالیت‌های خود را از راه دور و به سادگی انجام دهند. بسیاری از شرکت‌ها قصد دارند فناوری‌هایی را ارائه دهند که به کاربران خود در غلبه بر ترس‌های ناشی از کووید-۱۹، زندگی در قرنطینه و همچنین کار کردن و آموزش از راه دور کمک کنند. در حوزه سلامت، شاهد ارائه ماسک‌های پیشرفته، دستگاه‌های هوشمند تهویه، ابزارهایی بدون نیاز به دخالت دست، لامپ‌های ماورای بنفش برای از بین بردن میکروب‌ها و فناوری‌های مشابه دیگر خواهیم بود.

انویدیا با انتشار تیزری اعلام کرد ۲۳ دی، در CES 2021 کنفرانس مطبوعاتی برگزار می‌کند. در این کنفرانس احتمالا پردازنده‌های گرافیکی کلاس لپ تاپ RTX 3000 معرفی خواهند شد.
انویدیا به‌تازگی تیزر ویدئویی کوتاهی منتشر کرده است تا کاربران را برای رویداد Game On که در همایش بزرگ CES 2021 برگزار می‌شود، هیجان‌زده کند. بر اساس این تیزر، انویدیا قصد دارد حداقل چهار خبر جدید در کنفرانس مطبوعاتی‌اش اعلام کند. کنفرانس انویدیا روز ۱۲ ژانویه‌ی ۲۰۲۱ (۲۳ دی ۱۳۹۹) ساعت ۲۰:۳۰ به ‌وقت تهران برگزار می‌شود.
اخباری که انویدیا در مراسم اعلام خواهد کرد، به پردازنده‌های گرافیکی و فناوری‌های جدید ارتباط خواهند داشت. به احتمال بسیار زیاد تیم سبز قصد دارد در CES 2021 از مدل لپ تاپ پردازنده‌های گرافیکی سری RTX 3000 پرده‌برداری کند. پیش‌تر چند بار شاهد فاش شدن مشخصات مدل لپ تاپ GeForce RTX 3080،اGeForce RTX 3070 و GeForce RTX 3060 بوده‌ایم و حتی نام آن‌ها را در بخش مشخصات چند مدل از لپ‌تاپ‌های معرفی‌نشده نیز دیدیم.

گیمینگ XPG

گیمینگ XPG

به گزارش مجله دایان XPG برند گیمینگ ای دیتا که با سرعت بالایی در حال رشد است، طیف کاملی از محصولات مخصوص گیمینگ جدید خود را در نمایشگاه CES 2021 به نمایش می‌گذارد. از جمله محصولات جدید XPG برای گیمرها می‌توان به الترابوک های مخصوص بازی، ماژول‌های حافظه DDR5، نرم افزارهای آموزشی برای گیمرها و آدامس گیمینگ اشاره کرد.

انویدیا با انتشار این تیزری اعلام کرد ۲۳ دی، در CES 2021 کنفرانس مطبوعاتی برگزار می‌کند.

انویدیا با انتشار این تیزری اعلام کرد ۲۳ دی، در CES 2021 کنفرانس مطبوعاتی برگزار می‌کند.