کاندیداتوری علی کریمی در انتخابات فدراسیون فوتبال

سه‌شنبه 16 دی 1399 ورزشی

علی کریمی به سوال عجیب خداداد عزیزی درباره حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال پاسخ مثبت داد که می‌توان پیش‌بینی یک اتفاق جالب را تا زمان انتخابات 10 اسفند ماه داشت.

به گزارش دایان: انتخابات فدراسیون فوتبال در اسفندماه سال جاری، جایی که قطعا برخلاف دوره‌های قبلی که خیلی از ورزشکاران و خصوصا فوتبالیست‌ها مورد اعتماد اهالی ورزش به دلیل قوانین اساسنامه قادر به حضور در آن نبودند، فرصت بزرگی را به دست بیاورند و یک رقابت جذاب را شکل دهند.

شاید یک اتفاق هیجان انگیز هم در این میان حضور علی کریمی در این انتخابات باشد. دیگر اسطوره‌ای که همواره مواضع مخالف فدراسیون نشینان داشته و بارها عنوان شده که توانایی اداره و حتی دستیابی به کرسی‌های آسیایی و جهانی را نیز داراست. باید دید تا روز ثبت نام برای حضور در سمت ریاست فدراسیون فوتبال چه مدعیانی از جمع فوتبالیست‌های صاحبنام به این چالش ورود خواهند کرد و در رقابت تازه و جذابی برای دستیابی به صندلی سئول تلاش خواهند کرد. آخرین مرد فوتبالیستی که توانسته بود به صندلی مدیریت فدراسیون فوتبال دست یابد، محمد دادکان بود. بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس که تیم ملی در زمان او به جام جهانی آلمان نیز راه یافته بود و در بحث درآمدزایی و جذب اسپانسر و البته ساخت کمپ‌های تیم ملی اقدامات جالب و قابل تاملی را صورت داده بود.

علی کریمی رسما کاندیدای انتخابات فدراسیون فوتبال شد

علی کریمی رسما اعلام کرد در انتخابات فدراسیون فوتبال به عنوان کاندید در پست ریاست فدراسیون شرکت می‌کند. او در پست اینستاگرامی خود نوشت:می خواهم همچنان کنار مردم سرزمینم باشم و برای سربلندی دوباره فوتبال ایران، به عنوان کاندید در پست ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات شرکت کنم. تغییرات اساسی از سوی فیفا و ای اف سی در اساسنامه شکل گرفته و حالا فوتبالی ها راحت تر می توانند وارد عرصه انتخابات شوند و من امیدوارم در روز ۱۰ اسفند فوتبال ایران عزیزمان یک روز پاک و عاری از هر گونه زد و بندهای ناسالم را تجربه کند.

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند/گفته های جنجالی وکیلش درباره حاشیه ها در آنتورپ

استقلال با برد مقابل آلومینیوم به دربی رسید

استقلال با برد مقابل آلومینیوم به دربی رسید

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا