ماجرای دوستی سام اصغری و بریتنی اسپیزر

پنج شنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ چهره ها
سام اصغری و بریتنی اسپیزر
بریتنی اسپیرز، ستاره موسیقی پاپ، تا به حال روابط عاطفی مختلفی را تجربه‎کرده که هیچ‎کدام از آن‌ها به سرانجام نرسیده‌است.
پس از گذشت تمام آن شکست‎عشقی‎ها، او اخیرا با یک مدل ایرانی با نام سام اصغری وارد رابطه شده که به قول خودش، نیمه گمشده‎ او می‌باشد.
امروز می خواهیم دربار دوستی  مدل ایرانی سام اصغری و خواننده هالیوود بریتنی اسپیرز اطلاعاتی به شما همراهان عزیزان بدیم

 بریتنی اسپیرز

  • نام:بریتنی ژان اسپیرز
  • متولد:۲ دسامبر ۱۹۸۱
  • متولدشهر: مک کومب ، می سی سی پی
  • حرفه:خواننده ، ترانه سرا ، رقصنده و بازیگر آمریکایی است.
  • همسر :جیسون آلن الکساندر و کوین فدرلین
  • والدین:جیمز اسپیرزو لین اسپیرز

سام اصغری

شاید فکر کنید که رابطه بریتنی و سام به سرعت شکل گرفت اما این چنین نیست. بریتنی برای اولین بار سام را در حین فیلم برداری موزیک ویدیوی خود مشاهده کرد. اما پس از اتمام کار، او را از یاد برد. او در این باره می گوید: «من شماره سام را گرفتم اما به کل او را فراموش کرده بودم. درست ۵ ماه بعد، زمانی که در حال تمییز کردن کیفم بودم، شماره او را در کیفم پیدا کردم. به نظر من او واقعا جذاب بود، از این رو با او تماس گرفتم و رابطه ام را با او آغاز کردم. اولین قرار ملاقات مان هم در یک سوشی بار بود.»

بریتنی اسپیرز خواننده مشهور هالیوودی که در رابطه با سام اصغری مدل ایرانی ساکن خارج است، دارای دو فرزند می‌باشد و معشوقه جدیدش را بسیار دوست می دارد. بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی که چند وقتی می‌شود با سام اصغری مدل ایرانی در رابطه است، بسیار با او صمیمی شده و از ته قلب دوستش دارد.

بریتنی اسپیرز که مدتی هست با سام اصغری مدل ایرانی دوست شده هست از وی باردار شد و انها در انتظار به جهان آمدن دخترشان میباشند

سام اصغری از زمان آشنایی با بریتنی ، صدها هزار فالور پیدا کرده است و تا سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی، شمار فالورهایش از مرز ۸۰۰ هزار نفر فرا تر رفت. سام اصغری ، فعالیت زیادی در اینستاگرام ندارد و ظرف ۳ سال اخیر حدود ۵۰۰ پست به اشتراک گذاشته که معمولا کامنت های زیادی دریافت می کند. مخصوصا اینستانوشته هایی که در آن، رد پایی از بریتنی دیده شود. او حدود ۱۱۰ صفحه را نیز در اینستاگرام دنبال می کند که صفحه بریتنی و دوستان بریتنی و دوستان مشترکشان از ان جمله  است. صفحه او سال پیش، تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرد.

معرفی غولهای صنعت و ثروتمندترین مردان ایرانی

ریحانه پارسا همسر دوم مهدی کوشکی شد

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا