شهاب الدین عزیزی‌خادم، رئیس فدارسیون فوتبال شد

یکشنبه 10 اسفند 1399 ورزشی
رئیس فدارسیون فوتبال

شهاب الدین عزیزی‌خادم، رئیس فدارسیون فوتبال شد

انتخابات  رئیس فدارسیون فوتبال از ساعت ۱۰ امروز (یکشنبه) در سالن همایش‌های اجلاس سران برگزار شد.مصطفی آجرلو، شهاب الدین عزیزی خادم، علی کریمی و کیومرث هاشمی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال بودند و پس از اخذ آرا هاشمی وعزیزی‌خادم به دور دوم راه یافتند و کریمی و آجرلو حذف شدند.

از ۸۷ رای در مرحله نخست، کیومرث هاشمی ۲۴، شهاب الدین عزیزی خادم ۳۵، علی کریمی ۹ و مصطفی آجرلو ۱۸ رای کسب کردند و یک رای باطل شد.

در نهایت شهاب‌الدین عزیزی‌خادم با کسب ۴۹ رای به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد تا ۴ سال رئیس فدارسیون فوتبال را به دست بگیرد.

علی کریمی

علی کریمی

9 نفر به علی کریمی رای دادند

دور اول انتخابات فدراسیون فوتبال ایران در حالی به پایان رسید که علی کریمی ۹رای از ۸۷رای ماخوذه را به خود جلب کرد. کریمی پس از انتخابات فدراسیون گفت «۹نفر» دوست دارند فوتبال ایران تغییر کند

علی کریمی پس از برگزاری دور اول انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و در شرایطی که 9 رأی به دست آورد، سالن اجلاس سران را ترک کرد.

وی در زمان خروج از سالن بین خبرنگاران گفت: باید بگویم از اول می‌دانستم چه اتفاقاتی می‌افتد، اما به این دلیل حضور پیدا کردم که فردا نگویند حالا که شرایط برای حضور فوتبالی‌ها در انتخابات فراهم شد و کسی هم نیامد، بهانه به دست کسی ندهم.

فتاحی: با کد ملی استقلالی نمی‌توان بلیت پرسپولیسی خرید!

وی افزود: از اول هم مشخص بود و 9 نفری که به من رأی دادند تشکر می‌کنم.برای هاشمی و عزیزی خادم که به دور دوم رسیدند، آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم کسی که انتخاب می‌شود، کارهای اساسی برای فوتبال کشور انجام دهد.

او در پاسخ به این سوال که آیا انتخابات مهندسی شده بود یا نه گفت:«نمی دانم اما روز مهندس را تبریک می گویم.»

 

 

فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی سرمربی جدید استقلال

لیگ قهرمانان اروپا

نتیجه بازی لیگ قهرمانان اروپا تیم‌های پورتو و یوونتوس

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا