آشنایی با مشهورترین مناطق توریستی آسیا

یکشنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۹ جاذبه های گردشگری
بهترین مکانها برای بازدید در آسیا

بهترین مکانها برای بازدید در آسیا

از مکانهای بزرگ گردشگری گرفته تا جزایر دور افتاده ، آشنایی با مکانهای شگفت انگیز در آسیا همراه مجله خانواده  دایان باشید.
 آشنایی با تمدن و فرهنگ‌های مختلف کشورهای آسیایی هرسال گردشگران بسیاری را به‌سوی کشورهای توریستی آسیا مانند تایلند، چین، هند،مالزی ، ترکمنستان و ارمنستان واندونزی می‌کشاند.
کوالالامپور پایتخت مالزی است. به دلیل تنوع کارهای انجام و دیدن ، مکانی شگفت انگیز برای بازدید است. این معماری از فرهنگی تا مدرن است. از توریستی ترین مکان ها می توان به شهر چین ، برج های دوقلوی پتروناس ، غارهای بوتا و بازار مرکزی اشاره کرد. 
Kuala Lumpur

۴٫ خلیج هان لانگ ، ویتنام

این خلیج به عنوان یکی از میراث جهانی یونسکو باید از آنجا بازدید کنید. بیش از ۳۰۰۰ جزیره وجود دارد و حدود ۱۶۰۰ نفر در این روستا زندگی می کنند.

 

Halong bay

۵٫ بالی ، اندونزی

خورشید ، دریایی آبی عمیق و سواحل طولانی. بالی می تواند بهشت گرمسیری برای شما باشد!

بالی یکی از محبوب ترین مقاصد مسافرتی در آسیا است که تصاویر بهشت جزیره ای منحصر به فردی را به ذهن خطور می آورد. تابستان زمانی عالی برای مسافرت به بالی است، به طوری که می توانید از زندگی شبانه پر جنب و جوش کوتا لذت ببرید و به کاوش بناهای باستانی بپردازید و خود را در تاریخ فرهنگی غنی آن غرق کنید. در سواحل بالانگان آرامش کسب کنید یا به تماشای موج سواران کانگ گو بنشینید، و بعد برای تماشای طلوع دل انگیز به کوه باتور صعود کنید.

 

Bali

۶٫ Danxia Landform ، چین

این چشم اندازهای زیبا منحصر به کشور چین است. این مناظر از ماسه سنگ قرمز و نیروهای قوی تشکیل شده اند و در سال ۲۰۱۰ به فهرست میراث جهانی اضافه شدند. این یکی از مکانهایی است که باید خودتان ببینید.
 Danxia China

۷٫ دهکده خانوادگی رنگین کمان ، تایوان

چندی پیش پیرمردی شروع به نقاشی كرد. نام این مرد هوانگ یونگ فو بود که به پدربزرگ رنگین کمان نیز معروف است. او در دهکده وابستگان نظامی زندگی می کند و روزی تصمیم گرفت که این مکان را رنگارنگ تر کند. این یک مکان زیبا با یک داستان منحصر به فرد است. شما عاشق دیدن همه رنگ ها خواهید بود و شما را در قلب خود حرکت می دهد. قطعاً باید دید!

جاذبه های گردشگری پاکستان/ ۸مکان جالب برای بازدید

جاذبه گردشگری ترکمنستان / 5 مکان جالب برای بازدید

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا