زنان آلفا / دوست داری زن آلفا باشی یا زن بتا

چهارشنبه 20 مرداد 1400 موفقیت
zanan alfa

زنان آلفا زنان قدرتمند و مستقل هستند . خانومهای عزیز شما در مرحله اول پایه و اساس خانواده را می سازید و در مرحله دوم با تربیت فرزندان قوی  پایه های یک کشور را می سازید. برای این کار خطیر پس خود را دست کم نگیرید . شما نیاز به تکیه گاه ندارید بلکه این مردان هستند که باید به شما تکیه کنند تا به ثروت و قدرت و رهبری برسند .

زنان آلفا با تمام  وجود مهربان هستند و به خانواده خود علاقه مند و خدمات لازم را به آنها می دهند امااز خود غافل نمی شوند و اهداف و رویاهای خود را دنبال می کنند در کنار چنین شیر زنانی هم فرزندانی مقتدر و مستقل تربیت می شود و هم خود به اهدافشان می رسند پس زنان آلفا دقیقا می‌دانند چه می‌خواهند .  در بخش موفقیت مجله دایان به برسی ویژگیهای زنان آلفا و بتا می پردازیم با مطالعه دقیق این  مقاله ببینید دوست دارید زن آلفا باشید یا زن بتا

زنان آلفا

 •  برای هر موجودی که  زندگی اجتماعی دارند  یک  دسته بندی بر اساس  قدرت وجود دارد که در هرم اجتماعی به نام آلفا ،بتا و اومگا نامگذاری می شود، آلفاها قدرتمندترین اعضای گروه هستند که در راس هرم اجتماعی قرار دارند به عنوان رهبرو سرگروه  هستند، و مسئولیت گروه به عهده  میگیرندآلفاها بیشترین سهم از امکانات اجتماع را طلب می کنند و…
 • بر خلاف تصور عامه زنان آلفا ویژگی و رفتارهای مردانه ندارند برعکس دررفتارها دراوج زنانگی هستند تنها تفاوتشان با سایر زنان در این است که برخلاف زنهای بتا و یا حتی اومگا می توانند همزمان با حفظ ظرافت زنانه در اوج قدرت و رهبری قرار بگیرند.
 • یک زن آلفا واقعی شخصیت قوی دارد و فقط یک عامل باعث شده به عنوان رهبر انتخاب شودو برای رسیدن به اهدافشان مصرانه تلاش می کنند، حس قوی و اعتماد قوی به خود و اهدافشان است.
 • برخی از زنانها آلفا متولد می شوند، در حالی که برخی دیگر از زنان با تلاش به این ویژگی دست پیدا می کنند

مشهورترین زنان آلفا

هیلاری کلینتون، ملکه الیزابت اول، اوپرا وینفری و آنجلینا جولی جزوه دسته زنان آلفا قرار گرفته‌اند.

 

زنان آلفا

زنان آلفا

جذابیت زنان آلفا برای مردان

 • زن های آلفا دارای ویژگی های ثابتی هستند که آنها را از زنان دیگر جدا می کند ،  ویژگیهای مانند بازیگوشی، شیطنت و قدرت زنانگی مثل آهنربا مردان را به سمت خودجذب میکند .
 • اما خصوصیاتی مثل تکبر و لجبازی   ،اعتماد بنفس بالا، سرکش بودن  آنها با  قدرت طلبی مردان تداخل ایجاد می کنند.  که عاملی برای گریزان بودن مردان از زنان آلفا است.چراکه مردان در طول دوره تکامل همواره برتر و مسلط بر زن بوده اند بنابراین تحمل زن  مستقل و رهبر و  باهوش از توان آنها خارج است و وقتی میفهمند زنان آلفا مطیع نمی شوند با آنها وارد رابطه جدی نمی شوند و به سراغ زنان بتا می روند.

 ویژگی زنان بتا

 • زنان بتا برخلاف زنان آلفا علاقه ای به قدرت و رهبری و مدیریت ندارند ،آنها دلسوز،دلخوش به لذت های ساده و برای عشق و عاشقی،خانه داری و مادر بودن ساخته شده اند، آنچه یک مرد به آن نیاز دارد.
 • اما نکته همین جاست که تنوع طلبی مردان و ماجراجو بودن آنها علاوه بر آرامش خانه  دنبال چیزهای دیگری نیز هستند که یک زن بتا قادر به انجام آنها نیست.

 ویژگی زنان آلفا در رابطه با مردان

 • زنان آلفا زنانی هستند که شاید تحمل آنها  زیر یک سقف  برای مردان سخت باشد اما آنقدر زیرک وفریبنده هستند که مردان به خاطر بودن با آنها سر عشق و زندگی ریسک می کنند، زنان آلفا به طور عجیب شور و شوق را به زندگی  تزریق می کنند،  زنان آلفا به خوبی می دانند که  چه چیزی مردان را خوشحال و هیجان زده می کند.
 • زنان آلفا  همیشه در میان مردان زیادی احاطه شده اند اما نیازی به کمک  مردان ندارند.وابستگی مالی و عاطفی با مردان ندارند و از آنها طلب عشق نمی کنند، زنان آلفا در برابر تمجید و تعریف های مردان ضعف نشان نمی دهند .
زنان آلفا

زنان آلفا

ویژگی‌های بارز زنان آلفا

1-سرسخت بودن زنان آلفا

زنان آلفا در موقعیت های سخت زندگی به راحتی موانع را کنار می زنند و تلاش می کنندو در مقابل بیماری، بی عدالتی،  فقر و …  استقامت می کندو همیشه هدفمند زندگی می کنند.

2-پافشاری بر عقاید و باورها

3-زن آلفا نسبت به حرف ها و نظرات دیگران بی اهمیت است.

4-زنان آلفا افرادی وفادار هستند

زن آلفا زنی کاملا مستقل و بی نیاز از مردان است و به هر احساسی تن  نمی‌دهد اما اگر عشق و وفاداری زن آلفا را به دست آوردید، می‌توانید مطمئن باشید که او زنی با وفا است . زن آلفا از شما پشتیبانی خواهد کرد و همیشه کنارتان خواهد بود . تمام تلاشش  را برای پیشرفت شما خواهد کرد .

5- زن آلفا برای حریم خصوصی خود ارزش زیادی قائل است

6-وقار از خصوصیت بارز زنان آلفا

اگر زن آلفا بالغ باشد، بعید است که برای جلب توجه با ظاهری خارج از اصول اخلاقی در جامعه ظاهر شود ، بلکه همیشه شیک و با وقار است

7-زنان آلفا برای بالا بردن خود نیازی به تخریب دیگران ندارند

8- زن آلفا از ترک کردن و تنها شدن هراسی ندارد

زنان بتا

 1. روح  زنان بتا مانند یک موم نرم و مستعد است و با تغییرات سازش پیدا می کنند.
 2.  روحیه ای بسیار لطیف و مهربان دارند ولی در عین حال راحتی و آسودگی خود را در نظر می گیرند
 3.  زنان بتا افرادی ریلکس و خوش بین هستند و  کمتر دچار  یاس و افسردگی می شوند.
 4.  ریسک نمی کنندو کمتر در پی تغییر هستند.
 5. صبر و تحمل زنان بتا بسیار بالا است و  خشن ترین و عصبی ترین مردان را نیز رام می کنند.
 6.  زنان بتا شنوندگان توانای هستند و با همین ویژگی مردان را آرام  می کنند.
 7. زنان بتا کمبود اعتماد بنفس  دارند و نیاز مند توجه مردان هستند. به ظاهر خود زیاد می رسند و مشتریان دائمی عمل زیبایی هستند
۷ درس ارزشمند از بدبختی ومصیبت

بدبختی ومصیبت/7 درس ارزشمند از بدبختی ومصیبت

موفقیت

موفقیت/چهار قدم کلیدی برای رسیدن به موفقیت

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا