7 ایده برای اضافه کردن در آمد ماهانه

چهارشنبه 10 خرداد 1402 موفقیت
Capture 115

7 ایده برای اضافه کردن در آمد ماهانه

انجمن روانشناسان آمریکا، نتایج یک پژوهش را منتشر کرده است که نشان می‌دهد استرس پول بر سلامت مردم در سراسر کشور تأثیر می‌گذارد. براساس پژوهش‌ها، حتی آدم‌های پولدار نیز ممکن است به استرس پول دچار شوند، به این معنا که این مشکل فقط گریبان‌گیر خانواده‌های کم‌درآمد نیست.

اما می‌توانید با راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک، حتی در صورتی که به یک شغل تمام وقت مشغول هستید، برخی از این استرس‌های مالی را کاهش دهید. استیو چو، یکی از افراد مشهوردر این زمینه است که علی‌رغم ادامه‌ی کار روزانه‌اش، دو کسب و کار با درآمدهای نجومی راه‌اندازی کرده است و به موفقیت رسیده است.

اگر با هدف راه‌اندازی یک استارت‌آپ یا انجام سرمایه‌گذاری جدید، به دنبال کسب درآمد اضافه هستید یا در جست‌وجوی راهی برای سر و سامان دادن به بدهی‌هایتان هستید، چند صد یا چند هزار دلار درآمد اضافه می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. کافیست با مطالعه و برنامه‌ریزی دقیق، به دنبال راهی برای کسب درآمد اضافه باشید.

7 ایده برای اضافه کردن در آمد ماهانه

7 ایده برای اضافه کردن در آمد ماهانه

یک کسب و کار خدماتی راه بیندازید

شما می‌توانید یک کسب و کار خدماتی را بدون نیاز به یک شبکه‌ی گسترده، حضور آنلاین یا خرج هزینه‌های زیاد راه‌اندازی کنید. بهترین راه شروع این نوع کسب و کارها این است که افرادی که در شبکه‌ی محدودتان هستند را از تمامی خدماتی که در نظر دارید، مطلع کنید و از آنها بخواهید به دیگران نیز اطلاع‌رسانی کنند.

نوحا کِیگن، بنیان‌گذار AppSumo، این ایده را به خوبی درک کرد و به کار برد. وی قصد داشت ببیند آیا می‌تواند در طول ۲۴ ساعت، با صفر سرمای و هزینه‌ی کم، ۱۰۰۰ دلار درآمد داشته باشد. با ایده‌ی آبونمان گوشت‌های خشک‌شده، توانست کسب و کار موفقی راه‌اندازی کند و به دانشجویان خود اداره آن را واگذار کند.

شما هم می‌توانید این الگو را برای کسب و کارهای خدماتی مختلفی مانند تهیه‌ی غذا، نویسندگی و بازاریابی آنلاین دنبال کنید. مهارت‌های ارسال ایمیل‌های تبلیغی را فرا بگیرید و در طول چند روز، با ارائه خدمات خود، مشتریان جدیدی را به دست آورید و کارتان را بر روی رال بیندازید، بدون این که نیاز به شبکه‌ی گسترده یا هزینه‌های بالا باشد.

یک کسب و کار خدماتی راه بیندازید

یک کسب و کار خدماتی راه بیندازید

در املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید

اگر شما یک کارمند تمام‌وقت هستید و به دنبال پول هستید، صاحب‌خانه شدن ممکن است راهی آسان برای شما نباشد. اما می‌توانید به دنبال خرید یک آپارتمان یا ملک کوچک در یک کشور خارجی باشید تا حتی بتوانید گاهی اوقات برای تفریح به آن‌جا سفر کنید. قیمت املاک در کشورهای خارجی معمولاً ارزان‌تر است و از طریق یک گروه مدیریت املاک محلی، می‌توانید در غیبت خود، امور اجاره‌ی ملک‌تان را مدیریت کنید.

همچنین، خرید املاک و مستغلات تجاری می‌تواندرآمد منفعل (بی‌نیاز از فعالیت) زیادی را برای شما به همراه داشته باشد، بدون این که به پیش‌پرداخت‌های زیادی نیاز باشد. با سرمایه‌گذاری کمتر از ۵۰۰۰ دلار، می‌توانید از طریق وب‌گاه‌های مختلف و در املاک و مستغلات تجاری سرمایه‌گذاری کنید. البته پیش از این کار، باید کمی در مورد افراد طرف معامله‌تان تحقیق کنید و تنها با فرد مورد اعتماد، وارد مذاکره شوید.

در املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید

در املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید

منبع اطلاعاتی آنلاین راه‌اندازی کنید

می‌توانید با راه‌اندازی دوره‌های آموزشی یا فروش کتاب‌های الکترونیکی، تخصص‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و درآمد بی‌نیاز از فعالیت کسب کنید. به عنوان مثال، می‌توانید یک کتاب الکترونیکی با موضوعی که در آن تخصص دارید، تهیه کنید و درآمد ثابتی از فروش آن داشته باشید. همچنین، می‌توانید ویدئوهای آموزشی یا تورهای آموزشی را تهیه کنید و با فروش آن‌ها، درآمد بیشتری کسب کنید. با استفاده از ابزارهای مختلف مانند ContentMarketer.io، می‌توانید به سادگی تور آموزشی در حوزه‌ی تخصصی خود ایجاد کنید و مهارت‌های خود را به دیگران آموزش دهید. این کار می‌تواند درآمد ثابتی را برای شما به همراه داشته باشد و با تلاش کمتر، درآمد بیشتری کسب کنید.

از قدرت آمازون وام بگیرید

راه‌اندازی فروشگاه آنلاین شخصی و ایجاد پایگاه مشتریان مشکلات و مسئولیت‌های بسیاری دارد. اما می‌توانید به جای انجام این همه کار، محصولات خود را روی آمازون فروش دهید و حتی برخی فروشندگان محصولات خود را به مرکز پاسخگویی آمازون ارسال می‌کنند و از فعالیت‌های بعدی آن درگیر نیستند.

از قدرت آمازون وام بگیرید

از قدرت آمازون وام بگیرید

به اقتصاد مشارکتی بپیوندید

می‌توانید با اجاره‌ی چیزهای اضافی‌تان، به راحتی درآمد بسیاری کسب کنید. به عنوان مثال، می‌توانید خودروی خود را در Turo اجاره داده و به جای رانندگی با خودرو، با دوچرخه به محل کار بروید یا از راه‌های دیگر به مقصدتان برسید. همچنین، می‌توانید تجهیزات فیلمبرداری خود را در Cameralends، دوچرخه یا اسنوبرد خود را در Spinlister و قایق خود را در Sailo برای اجاره آگهی کنید. اگر هم قصد اجاره یک بخش از خانه یا اتاق در Airbnb را دارید،

می‌توانید برای افزایش درآمد، کل خانه‌ی خود را با تمام وسایلش اجاره داده و برای مدتی در خانه‌ی دوستان یا خانواده زندگی کنید. به این ترتیب، درآمد بیشتری کسب کرده و همزمان فضای خود را برای اجاره در دسترس قرار می‌دهید. این روش اجاره‌ی خانه به عنوان یک کسب و کار موفق، در سال‌های اخیر بسیار محبوب شده است.

به اقتصاد مشارکتی بپیوندید

به اقتصاد مشارکتی بپیوندید

میزبان یک رویداد باشید

می‌توانید با برگزاری رویدادهای مختلف و جذاب، درآمد کسب کنید. برای مثال، با تشکیل یک گروه ملاقات رایگان درباره موضوعی که در آن مطلع هستید، مانند مقابله با هک، می‌توانید با جذب دنبال‌کنندگان وفادار، با دعوت از سخنرانان مشهور، از کسانی که مایل به شرکت در این رویدادها هستند، پول بگیرید. با اجاره یک اتاق کنفرانس شیک و کوچک در نزدیک‌ترین هتل، می‌توانید با میزبانی رویدادهای منحصربه‌فرد و پرطرفدار، اعضای ثابتی برای خود جذب کنید

که برای بهره‌مناز میزبانی رویدادهای جذاب و پرطرفدار، درآمد کسب کنید. با تشکیل گروه ملاقات رایگان درباره موضوعی خاص، مانند مقابله با هک، با جذب دنبال‌کنندگان وفادار، با دعوت از سخنرانان مشهور و جذب شرکت‌کنندگان، پول بگیرید. با اجاره یک اتاق کنفرانس شیک و کوچک در نزدیک‌ترین هتل و با میزبانی رویدادهای منحصربه‌فرد، اعضای ثابتی برای خود جذب کنید که برای بهره‌مندی از محتوای فوق‌العاده‌ی رویدادهایتان پول خرج کنند.

از هر آن چه تاکنون یاد گرفته‌اید، پول درآورید

از هر آن چه تاکنون یاد گرفته‌اید، پول درآورید

از هر آن چه تاکنون یاد گرفته‌اید، پول درآورید

تلاش کنید در اوقات فراغت خود از هر آنچه دوست دارید و از آن لذت می‌برید، پول درآورید. مثلا اگر علاقه‌مند به سقوط آزاد هستید، می‌توانید مدرک مربی‌گری را بگیرید و در آخر هفته‌ها هم لذت ببرید و هم آموزش دهید و هم درآمد کسب کنید. اگر به وب‌گردی علاقه‌مندید، با امتحان وب‌گاه‌های مختلف و ثبت نظرات‌تان در وب‌گاه‌هایی مانند UserTesting، می‌توانید پول در بیاورید. هر چه که به آن علاقه دارید، تلاش کنید آن را به کسب و کار تبدیل کنید و از همین امروزشروع به کسب درآمد اضافه کنید.

فراموش نکنید که با استفاده از تخیلات و خلاقیت‌تان، می‌توانید راه‌های جدیدی برای کسب درآمد پیدا کنید. به عنوان مثال، می‌توانید با فروش محصولات دست‌ساز خود در بازار آنلاین، از هنر و دست‌سازی خود بهره مند شوید و به کسب درآمد بپردازید. همچنین، می‌توانید با شروع یک وبلاگ یا کانال در شبکه‌های اجتماعی، محتوای خود را به اشتراک بگذارید و تبدیل آن به یک کسب و کار سودآور کنید. با تلاش و پشتکار، می‌توانید به عنوان کسب و کاری کوفق‌آمیز پا به عرصه بازاریابی و تجارت الکترونیک بگذارید.

 

Capture 120

چطور حرف به کرسی می نشیند؟

Capture 299

ایجاد حس شادمانی در کارمندان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا