5+۱ که باید شما حتما برای کسب و کار خود سایت داشته باشید

پنج‌شنبه 29 آبان 1399 بازار ، فناوری

امروزه کسب و کار های آنلاین بسیار روی بورس هستند و تونستن تا حد زیادی جایگزین کسب و کار های سنتی باشند، به همین دلیل کسب و کار های سنتی زیادی هستند که امروزه به دلیل استقبال از سایت ها و کسب و کار های آنلاین سایت خود را طراحی و اجرا کرده اند که در فضای اینترنتی حضور فعالی داشته باشند و بتوانند از این طریق هم فروش های سازمانی بزرگی را برای کسب و کار خود ایجاد کنند، کسب و کار های آنلاین در ابعاد مختلفی ایجاد میشن و یکی از بهترین اونا سایت ها هستند.

کسب و کار های زیادی هستند که امروزه به دلیل نداشتن سایت لطمه بسیار بزرگی خوردند که واقعا غیر قابل جبران بوده براشون، شما هم سعی کنید با داشتن سایت در کسب و کار خودتون رشد زیادی رو تجربه کنید و به مشکلاتی مانند کم شدن سفارش و عدم دسترسی همه افراد به کسب کار خودتون بر نخورید، ما تو این مقاله میخواییم برخی از این ضرر هارو بررسی کنیم تا شما بیشتر با اونا آشنا بشید.

6 دلیلی که باید کسب و کار شما سایت داشته باشد

کسب و کار های آنلاین همونطور که گفتم بهتون بسیار پر اهمیت هستند و ما تو این بخش میخواییم بهتون یک سری دلیل ارائه بدیم تا بتونید با استفاده از اونا با مزیت های کسب و کار آنلاین بیشتر آشنا بشید، پس حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

1-        افزایش اعتبار

یکی از اصلی ترین دلایلی که شما باید سایت داشته باشید اینه که سایت ها تا حد زیادی به کسب و کار شما اعتبار میبخشند و شما با این اعتبار میتونید فروش بیشتری را برای کسب و کار خودتون رقم بزنید، اعتبار هر کسب و کار میتونه تو فروش اون تاثیر بسیار زیادی داشته باشه و اگر یک کسب و کار اعتبار کمتری داشته باشه ممکنه روز به روز فروش کمتری داشته باشه و در این زمینه یک شکست خورده باشه.

کسب و کار های زیادی بودند که با از دست دادن اعتبار خودشون کاملا بر شکست شدند و دیگه نتونستن کار خودشون رو ادامه بدند و اما کسب و کار های دیگری هم بودند که در شرایط بر شکستی بوند که با ایجاد کردن سایت اعتبار زیادی به کسب و کار خودشون بخشیدن و این باعث شده که فروش بیشتری داشته باشند و دوباره به روال عادی و حتی بهتر از قبل بازگردند و فروش های بسیار زیادی از این طریق کسب کنند.

2-     دسترسی پذیری

شما اگر یک کسب و کار سنتی داشته باشید و اون در بهترین بازار های تهران هم باشه و افراد زیادی هم از اون مکان تردد داشته باشند نهایت میتونید پاسخ 30 مشتری را در عین حال با داشتن چند فروشنده دهید و بقیه مشتریان نمیتونند نیاز های خودشون رو رفع کنند، و یکی دیگه از معایت کسب و کار سنتی اینه که همه افراد از سرتاسر جهان نمیتونن به اون دسترسی داشته باشند و سفارش های خودشون رو ثبت کنند.

اما یکی از بهترین مزیت داشتن سایت اینه شما میتونید با استفاده از اون به سر تا سر دنیا خدمات ارائه کنید و محدودیتی از نظر دسترسی پذیری نداشته باشید، در ضمن شما با داشتن سایت میتونید خودتون به تنهایی تمام سفارش هارو دریافت کنید و بعد اونارو به صورت تک به تک ارسال کنید، اما این مشکل رو تمام کسب و کار های سنتی دارند و نمیتونند جوابگو تمام سفارش ها باشند و مشتریان زیادی رو به این صورت از دست میدن که بعد از مدتی مشتریان از دست رفته بیشتر از مشتریان فعلی میشه و باعث میشه که کسب و کار شکست بخوره و نارضایتی رو به همراه خودش داشته باشه.

3-     گستردگی در تبلیغات

تبلیغات ها با انواع مختلفی در حال اجرا هستند چه در فضای اینترنتی و چه در فضای واقعی، تبلیغاتی که به صورت سنتی و قدیمی رایج هستند روش های خوبی برای تبلیغات نیستند و نمیتونن به خوبی برای کسب و کار ها مشتری جذب کنند، کسب و کار های زیادی بودند که با تبلیغات سنتی و در فضای واقعی به خود لطمه بزرگی وارد کردند و بودجه ای که برای تبلیغات داشتند را صرف تبلیغات بدون هدف و بی نتیجه کردند.

اما تبلیغات آنلاین امروزه تونستند که جایگزین تبلیغات سنتی و بیلبوردی باشند، اگر شما بخواهید در فضای واقعی با استفاده از یک بیلبورد در بهترین جای شهر تبلیغ کنید نهایتا 10000 هزار نفر میتونن این بیلبورد رو مشاهده کنند اما توجه داشته باشید که تمام این 10000 هزار نفر مشتری خدمات شما نمیشن و ممکن هست حتی یک مشتری هم با استفاده از این بیلبورد جذب نکنید.

اما با هزینه ای که برای تبلیغات سنتی شما میپردازید میتونید با استفاده از فضای اینترنتی سایت خود رو تبلیغ کنید و تبلیغات هدفمند رو شروع کنید، شما میتونید با داشتن سایت محصولات خودتون رو داخل اون قرار بدید و بعد با استفاده از تبلیغات هدفمند مثل تبلیغات در گوگل کاربران صد در صد هدفمند رو به سمت خودتون جذب کنید، کاربرانی که از این نوع تبلیغات به کسب و کار شما جذب میشن بسیار ماندگار تر و بهتر هستند و ممکن است شما با یک تبلیغ تا چندین برابر فروش سایت خودتون رو افزایش بدید.

4-     دسترسی به صورت 24 ساعته

یکی دیگه از اصلی ترین مشکلات کسب و کار های سنتی اینه که به صورت 24 ساعته نمیتونن در دسترس باشند و باید طی یک تایمی پاسخگو مشتریان باشند و محصولات خودشون رو به فروش برسونند، این مشکل تا قبل از فراگیر شدن تکنولوژی و اینترنت همیشه برای مردم و مدیر کسب و کار ها آزار دهنده بود اما امروزه دیگه اینجوری نیست و یک راه حل عالی براش اومده.

کسب و کار های سنتی امروزه همشون به سراغ سایت رفتند و هم به صورت اینترنتی فعالیت دارند و هم به صورت سنتی، سایت های کسب و کار ها به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی هستند و هیچوقت هم غیر فعال نمیشن که باعث میشه مشتریان رو از دست ندهند.

اگر شما هم یک کسب و کار دارید و سایتی رو برای خودتون ندارید ممکنه مشتریان زیادی رو به دلیل در دسترس نبودن از دست بدید، حتما یک سایت برای خودتون باید داشته باشید که به صورت اینترنتی هم فعالیت داشته باشد و فروش خودتون رو از این طریق به صورت 24 ساعته و بدون وقفه به فروش برسونید.

5-    دسترسی به میلیون ها مشتری

با داشتن فروشگاه انلاین میتونید میلیون ها مشتری رو در دسترس داشته باشید و به اونا خدمات ارائه بدید، اکثر افراد امروزه به اینترنت دسترسی دارند و با استفاده از این تکنولوژی کار های زیادی رو انجام میدند، میلیون ها انسان در روز به وب گردی مشغول هستند و حداقل نیمی از روز هر فردی با اینترنت میگذرد، شما اگر سایت داشته باشید میتونید این افراد رو به سمت خودتون جذب کنید و محصولاتتون رو به خوبی معرفی کنید و در نهایت یک فرایند فروش عالی برای محصولات خودتون داشته باشید.

اگر شما فقط کسب و کار سنتی داشته باشید و به صورت اینترنتی با سایت فعالیت نداشته باشید میلیون ها مشتری رو از دست میدهید.

5.1-      راه اندازی کسب و کار با سایت!

ممکنه جزو دسته افرادی باشید که هنوز کسب و کار ندارید و میخواهید که یک کسب و کار جدید برای خودتون راه اندازی کنید، ما به شما طراحی سایت فروشگاه انلاین رو پیشنهاد میکنیم شما با استفاده از سایت میتونید کسب و کار جدیدی برای خودتون با مناسب ترین هزینه ایجاد کنید و محصولاتی رو از این طریق به فروش برسونید.

برای مثال برای راه اندازی کسب و کار سنتی شما باید یک مکان داشته باشید که حداقل با شرایط امروزه 100 میلیون تومان هزینه نیاز دارد و کارمند هایی را داشته باشید که برای این کسب و کار تلاش کنند و علاوه بر این موارد هم هزینه های زیادی را نیاز دارید تا بتوانید به خوبی یک کسب و کار داشته سنتی داشته باشید.

اما سایت اصلا اینطور نیست و شما میتونید با خیلی کمتر از این هزینه یک سایت سفارش بدید و بعد از طریق اون محصولاتی رو به فروش برسونید، همونطور که در این مقاله هم خوندید سایت ها مزایای بسیار ویژه ای دارند که میتونن شمارو به موفقیت در یک کسب و کار اینترنتی برسونند، اگر هم محصولی نداشته باشید برای فروش، میتونید سایت خودتون رو ایجاد کنید و یک همکاری با فروشگاه های مختلف ایجاد کنید تا با فروش محصولات اونا شما یک سودی داشته باشید و محصول را از اونا دریافت کرده و به مشتریان برسونید.

چطور میتونیم یک سایت برای کسب و کارمون داشته باشیم؟

خیلی خب با مزایایی که گفتیم بهتون ممکنه احساس نیاز به سایت داشته باشید و تصمیم داشته باشید که برای کسب و کار خودتون یک سایت داشته باشید و یا با استفاده از سایت یک کسب و کار برای خودتون ایجاد کنید، تو این بخش یکی از بهترین تیم های طراحی سایت رو بهتون معرفی میکنیم که میتونید با استفاده از خدمات تیم ما یعنی رویال کد یک سایت حرفه ای برای خودتون داشته باشید و فروش میلیونی رو با استفاده از سایت در اینترنت شروع کنید.

رویال کد

ممکنه شما هم هنوز یک شرکت طراحی سایت خوب پیدا نکردید و نتونستید سایت خودتون رو به اجرا برسونید، اگر این مشکل رو داشتید ما بهتون رویال کد رو پیشنهاد میکنیم، رویال کد با تیم خلاق و متخصصی که در این زمینه داره میتونه بهترین انتخاب برای طراحی سایت باشه و شما میتونید با استفاده از این تیم سایت مورد نظر خودتون رو داشته باشید و با استفاده از اون محصولات خودتون رو به فروش برسونید.

این تیم چند سال است که در این زمینه فعالیت داره و نمونه های بسیار موفقی هم داشته که میتونه کاملا پروژه شمارو بدون عیب و نقض بهتون تحویل بده.

البته علاوه بر رویال کد شرکت های زیادی هم هستند که میتونن براتون سایت طراحی کنند اما این پروژه ها یا شبیه به خواسته های شما نمیشن و یا برخی موارد مشکل براشون پیش میاد که دیگه شرکت طراح جوابگو نیست و مشکلات رو براتون حل نمیکنه اما رویال کد علاوه بر طراحی سایت 3 ماه هم به صورت کامل بهتون  با استفاده از تیم رویال پشتیبان پشتیبانی میده و میتونید با استفاده از این پشتیبانی مشکلاتی که اگر براتون به وجود بیاد سریعا گزارش کنید و تا تیم پشتیبانی رویال کد سریعا مشکلات رو براتون رفع کنه.

یکی دیگه از دلایلی که باید رویال کد رو انتخاب کرد این هست که شما سایتی رو با قیمت بسیار مناسب تحویل میگیرید و هزینه های زیادی برای طراحی سایت نیاز نیست صرف کنید.

اسکار یا جوشگاه چیست؟

با پر فروش‌ترین کتاب‌های نشر پرتقال آشنا شوید

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi