5 فرد موفقی که کتاب نمی خوانند – موفقیت

شنبه 16 بهمن 1395 موفقیت

وب‌سایت سخت افزار – سیمین نوربخش: بسیاری از افراد موفق عاشق کتاب خواندند. ریچارد برانسون، مارک زوکربرگ و ایلان ماسک بعضی از کتاب های مورد علاقه خودشان را به اشتراک گذاشته اند. وزیر دفاع آمریکا، جیمز متیس در کنار پست های نظامی به دلیل داشتن کتابخانه ای با 6000 جلد کتاب شهرت دارد.

 

بیل گیتس می گوید که در طول یک سال 50 کتاب می خواند. اما این به آن معنی نیست که شما لزوما برای موفق شدن نیاز دارید که زیاد کتاب بخوانید. در این مطلب 5 فرد موفقی که میگویند کتاب نمی خوانند را به شما معرفی میکنیم.

1. کانیه وست

 

 5 فرد موفقی که کتاب نمی خوانند

این رپر آمریکایی به صورت علنی اعلام کرده است که طرفدار کتاب و کتاب خوانی نیست و هرگز کتاب زندگینامه خودش را نمی خواهد. او به این خصوصیت خودش افتخار می کند و دوست دارد که از راه های دیگری مانند صحبت کردن با دیگران و زندگی واقعی کسب اطلاعات کند.

 


2. فلور پلرین

 

 5 فرد موفقی که کتاب نمی خوانند

در سال 2014، وزیر فرهنگ سابق فرانسه گفت که به مدت دو سال است هیچ کتاب یا نوشته ادبی نخوانده است. او گفت که: “من بدون هیچ مشکلی اعتراف می کنم که در دو سال گذشته زمان برای خواندن نداشته ام. اما یادداشت ها، اسناد قانونی و اخبار زیاد خواندم”

 


3. دونالد ترامپ

 

 5 فرد موفقی که کتاب نمی خوانند

برخلاف باراک اوباما، کاملاً مشخص است که رئیس جمهور جدید ایالات متحده یک فرد کتاب خوان نیست. وقتی خبرنگاری از او نام کتاب های مورد علاقه اش را پرسید، او به نام کتاب مقدس مسیحیان و کتابی که خودش نوشته بود اشاره کرد. با این حال زمانی که نام آخرین کتابی که خوانده بود را پرسیدند، او در ادامه گفت من مسائل داخل کشور را میخوانم و زمان برای خواندن کتاب ندارم.

 


4. مگان ترینر

 

 5 فرد موفقی که کتاب نمی خوانند

این خواننده آمریکایی در سال 2014 در مصاحبه ای گفت که کتاب “Fifty Shades of Grey” را نخوانده است. اما رمان ای.ال.جیمز تنها کتابی نبود که نخوانده است. او اعلام کرد که اهل کتاب خواندن نیست.

 


5. برایان کرانیچ

 

 5 فرد موفقی که کتاب نمی خوانند

مدیرعامل شرکت اینتل در اجلاس جهانی در ماه اکتبر گفت: “من نمیخوانم. من کتاب نمیخوانم. من وقت ندارم.” او همچنین گفت که آخرین کتابی که خوانده است کتابچه راهنمای کاربر در جوشکاری بوده است.

منبع : برترینها

راه هایی برای بالا بردن «اعتماد به نفس» - موفقیت

چگونه در بازی «سنگ، کاغذ، قیچی» برنده شویم؟ - موفقیت

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا