» سینما »  ۳بازیگر زن پرکار سینما در سه ماه نخست سال ۹۸

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۳

 ۳بازیگر زن پرکار سینما در سه ماه نخست سال ۹۸

 ۳بازیگر زن پرکار سینما در سه ماه نخست سال ۹۸

در میان ۱۹  اثر اکران شده در فصل بهار بازیگران بسیاری به ایفای نقش پرداختند و به نوعی امسال نسبت به سال گذشته تنوع حضور بازیگران در سینما به شدت پررنگ‌تر بود و حتی بازیگرانی که سال پیش سه یا چهار فیلم داشتند امسال تنها با یک فیلم در چرخه اکران حضور دارند.

شبنم مقدمی، ستاره پسیانی و پریناز ایزدیار بازیگرانی هستند که با داشتن دو فیلم در میان سایر بازیگران زن بیشترین تعداد فیلم در اکران بهار سینمای ایران در سال جاری را به خود اختصاص دادند.

بیشتر بخوانید:بازی فاطمه معتمد آریا در فیلم سینمایی مجبوریم

۱-شبنم مقدمی

بازیگران زن ایرانی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران

شبنم مقدمی از جمله بازیگران صاحب سبک سال‌های اخیر سینمای ایران است، توانایی مقدمی در ارائه های نقش‌های متنوع و شخصیت های گوناگون از او بازیگری ساخته که مخاطب می‌تواند در هر نقشی وی را باور کند، بازی در نقشی کمدی و باورپذیر همچون فیلم “خجالت نکش” و کاراکتری جدی و البته تراژیک در فیلم “شبی که ماه کامل” شد نشان از توانایی ویژه وی در بازیگری دارد.

وی همچنین علاوه بر فیلم “شبی که ماه کامل شد” به کارگردانی نرگس آبیار در فیلم سینمایی “زهرمار” ساخته جواد رضویان هم به ایفای نقش پرداخته است، وی در این فیلم نقشی کاملاً جدی در اثری کمدی ایفا کرده تا باز هم مقدمی با تنوع در دو ژانر اکران عید فطر را پشت سر بگذارد.

۲-پریناز ایزدیار

بازیگران زن ایرانی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران

ایزدیار نیز یکی دیگر از بازیگران پرکار سینما در اکران فصل بهار است که با دو فیلم در کنار شبنم مقدمی ایستاده است، ایزدیار امسال با دو فیلم سرخ پوست و “متری شیش و نیم” به ایفای نقش پرداخت، آثاری که هر دو در جشنواره فیلم فجر حضور داشتند اما جایزه‌ای را نصیب ایزدیار نکردند.وی در فیلم “متری شیش و نیم” صرفاً حضور داشته و نقش بسیار کمرنگی را بازی می‌کند، روستایی در این فیلم بیشتر از نام ایزدیار استفاده که زیرا بازی آن نقش به توانایی خاصی نیاز نداشت، هرچند حضور ایزدیار در این فیلم کمرنگ بود اما هم اکنون با این اثر در صدر پرفروش‌ترین های سال قرار دارد.

علاوه بر آن ایزدیار در “سرخ پوست” به کارگردانی نیما جاویدی بازی پررنگی داشته است، فیلمی که در اکران عید فطر راهی سینماها می‌شود.

۳-ستاره پسیانی

بازیگران زن ایرانی,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران

ستاره پسیانی در دو فیلم سینمایی “غلامرضا تختی” به کارگردانی “بهرام توکلی” و “سرخ پوست” به کارگردانی “نیما جاویدی” نقش های بسیار کوتاه و البته کم رقمی را ایفا کرده است، نکته جالب در این دو فیلم حضور همزمان ستاره پسیانی و پدرش آتیلا پسیانی است.

 


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : سینما
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه