10 ترسناک ترین مقصد گردشگری خالی از سکنه جهان

شنبه 5 شهریور 1401 جاذبه های گردشگری
ترسناک ترین مقصد گردشگری

ترسناک ترین مقصد گردشگری خالی از سکنه جهان

ترسناک ترین مقصد گردشگری: آیا به ماوراء الطبیعه علاقه دارید؟ آیا دوست دارید از مقاصد واقعی بازدید و مطالعه کنید که داستان‌ها و افسانه‌های ارواح و ارواح دارند؟ فرقی نمی‌کند معتقد باشید یا نه، مکان‌های زیادی در سرتاسر جهان وجود دارد که از تاریخچه رویدادهای محل زندگی‌شان استفاده می‌کنند.

معمولاً داستان‌ها و افسانه‌های زیادی وجود دارد که با مکان‌های خالی از سکنه همراه هستند. آیا آنها واقعیت هستند یا تخیلی؟ در اینجا 10 مورد از آنها را برای تصمیم گیری از سراسر جهان برای شما آورده ایم.

 

1. پناهگاه دیوانگان آراتات، ویکتوریا، استرالیا

آرادال یا آراتات مجنون پناهگاه بیماران روانی برای حدود 130 سال اقامت داشت. تا دهه 1990 مورد استفاده قرار می گرفت. همچنین شامل J-Ward بود – یک زندان امن برای کسانی که از نظر جنایی دیوانه تلقی می شدند. مجموعه ای از ساختمان ها، به اندازه یک شهر کوچک، در ایالت ویکتوریا در استرالیا هستند. حدود 13000 نفر در این موسسه جان باختند. گزارش‌ها از پدیده‌های شبح‌آمیز در راهروهای متروکه شامل کارکنانی با لباس‌های سفید و صدای افراد مضطرب است.

پناهگاه دیوانگان آراتات، ویکتوریا، استرالیا

پناهگاه دیوانگان آراتات، ویکتوریا، استرالیا

2. دخمه های پاریس، پاریس، فرانسه

در زیر شهر پاریس بقایای اسکلت بیش از شش میلیون نفر وجود دارد. این تونل ها حاوی استخوان های افرادی است که از گورستان های پاریس نقل مکان کرده اند. قدمت برخی از استخوان ها به بیش از 1200 سال می رسد. استخوان‌ها که در ابتدا به هم ریخته بودند، متعاقباً «به طرز هنرمندانه‌ای» روی هم چیده شدند تا مردم ببینند. ورودی رسمی از طریق “Bariere d’Enfer” یا “دروازه جهنم” است. داستان ها سرشار از سایه های تاریک و صداهایی از دیوارهاست.

 

دخمه های پاریس، پاریس، فرانسه

دخمه های پاریس، پاریس، فرانسه

3. کاخ بارون امپاین، قاهره، مصر

کاخ متروکه بارون امپاین که با نام Le Palais Hindu نیز شناخته می شود در حومه ای در شمال شرقی قاهره قرار دارد. یک صنعتگر بلژیکی، بارون امپاین، این کاخ را با طرحی الهام گرفته از هندوها ساخت. همسر و دخترش هر دو به طرز غم انگیزی در داخل قصر جان باختند. داستان های درون این دیوارها شامل جابجایی مبلمان از اتاقی به اتاق دیگر و آینه های آغشته به خون است. صداها نیز در نیمه های شب صحبت می کنند.

 

کاخ بارون امپاین، قاهره، مصر

کاخ بارون امپاین، قاهره، مصر

4. قلعه فرانکشتاین، آلمان

قلعه فرانکنشتاین واقعاً چیزهایی است که داستان ها از آن نشات می گیرند. این ممکن است الهام بخش رمان فرانکشتاین باشد که در اوایل دهه 1800 نوشته شد. در حوالی زمان انتشار رمان فرانکنشتاین، خانه یک کیمیاگر، الهی‌دان و آناتومیست آماتور بود. قدمت این قلعه به قرن 1200 برمی‌گردد و کنت‌ها، اربابان و شوالیه‌ها را در خود جای داده، پناهگاه و بیمارستان بوده است. ظاهراً کیمیاگر سقف کلیسا را ​​تعقیب می کند. سایه ها روی دیوارها ظاهر می شود و صداهایی شنیده می شود. سنگ ها نیز از بالای برج به سمت مهمانان ناخواسته سرازیر می شوند.

 

قلعه فرانکشتاین، آلمان

قلعه فرانکشتاین، آلمان

5. پورت آرتور، استرالیا

پورت آرتور در تاسمانی استرالیا تنها یکی از مقاصد محکومینی نبود که از جزایر بریتانیا در اوایل دهه 1800 حمل می شدند. آنجا بود که آنها بدترین متخلفان و مجرمان را احساس می کردند و اغلب خانواده هایشان نیز. شرایط سخت بود غذا یک امتیاز بود و صحبت کردن با صدای بلند تشویق نمی شد. بسیاری از زندانیان در گورهای دسته جمعی بدون علامت در جزیره کوچک مجاور هستند. این جزیره که به “جزیره مردگان” معروف است، بقایای حدود 1600 نفر را در خود جای داده است. بازدیدکنندگان سایت با دیدن یا شنیدن کودکان ناراحت و یک خانم آبی پوش صحبت می کنند.

مناطق گردشگری کیش

 

پورت آرتور، استرالیا

پورت آرتور، استرالیا

6. قلعه بانگره، راجستان، هند

این قلعه که در قرن هفدهم ساخته شده است، ویرانه های کل شهر را در بر می گیرد. زمانی کاخ ها، معابد و خانه ها محل زندگی هزاران نفر بودند. جمعیت در جریان تهاجمی که گفته می شود نتیجه یک نفرین بود جان باختند. افراد محلی و بازدیدکنندگان احساس نیروهای نادیده در حال تماشا یا تعقیب آنها و بوها و صداهای عجیب را گزارش می دهند. ورود به این بقایای تاریخی در راجستان در هند پس از تاریک شدن هوا مجاز نیست.

 

قلعه بانگره، راجستان، هند

قلعه بانگره، راجستان، هند

7. سیتادل هیل (فورت جورج)، هالیفاکس، کانادا

سیتادل هیل، مشرف به هالیفاکس و بندر در کانادا، اولین بار به عنوان یک قلعه در سال 1700 توسعه یافت. بریتانیای مستعمره برای اولین بار از این منطقه برای دفاع در برابر جمعیت های بومی و فرانسوی استفاده کرد. قلعه ای که امروزه وجود دارد مربوط به اواسط دهه 1850 است. کارکنان و بازدیدکنندگان از تداخل با تجهیزات الکتریکی صحبت کرده اند.

 

هالیفاکس، کانادا

هالیفاکس، کانادا

8. قلعه زویکوف، جمهوری چک

قلعه Zvikov در جمهوری چک سابقه طولانی در مواجهه با روزهای سخت و بازگشت دوباره دارد. قدمت ساخت و ساز به اوایل دهه 1200 باز می گردد، زمانی که متعلق به خانواده سلطنتی بوهمیایی بود. قدمت سنگ‌هایی که در برج نشانه‌هایی دارند، زودتر از آن به دوران ماقبل تاریخ می‌رسد. این قلعه چند قرن جنگ را پشت سر گذاشت و در دهه 1800 تنها یک ساختمان مزرعه بود. بازسازی و بازسازی شد، آسیب دید و دوباره بازسازی شد. روح ساکن یک شیاد یا شیاد فراطبیعی است که در برج زندگی می کند. بازدیدکنندگان رویدادهای عجیب و غریب با خاموش شدن آتش سوزی غیرقابل توضیح را گزارش می دهند. سگ های شکاری شبح وار از تونل زیرزمینی محافظت می کنند.

 

قلعه زویکوف، جمهوری چک

قلعه زویکوف، جمهوری چک

9. هتل بانف اسپرینگ، آلبرتا، کانادا

هتل بانف اسپرینگ که به عنوان “قلعه راکی ​​ها” شناخته می شود، مکانی عظیم و باشکوه برای اقامت است. می توانید از همه چیزهایی که کوه ها، چشمه های آب گرم و هتل های خوب ارائه می دهند لذت ببرید. اولین بار در اواخر دهه 1800 ساخته شد، بیش از چند گزارش از برخورد مهمانان و کارکنان از گذشته وجود دارد. به نظر می رسد که همه به طور کامل از ساختمان خارج نشده اند. برخی از تجربیات وحشتناک هستند، مانند احساس یخ زدگی و فلج شدن افراد هنگام خواب. دیگران دوستانه هستند – گزارش شده است که زنگوله ای وجود دارد که به نظر می رسد در صورت نیاز دست به شما می دهد.

 

هتل بانف اسپرینگ

هتل بانف اسپرینگ

10. کراکو، ایتالیا

اگرچه اکنون یک شهر متروکه ارواح است، شهر بالای تپه کراکو در جنوب ایتالیا، منشاء یک سکونتگاهی به دو هزار سال قبل دارد. این شهر و جمعیت آن در دهه 1960 دچار رانش زمین شدند، سیل در دهه 1970 و سپس زلزله در دهه 1980 رخ داد. این حوادث طبیعی در نهایت به رها شدن کامل آن کمک کرد.

 

کراکو، ایتالیا

کراکو، ایتالیا

طولانی ترین رودخانه جهان

10 طولانی ترین رودخانه جهان

زیباترین سواحل

زیباترین سواحل/23 تا از زیباترین سواحل جهان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا