10 چیزی که زنان از مردان می‌خواهند

پنج‌شنبه 1 تیر 1402 روانشناسی
Capture 216

10 چیزی که زنان از مردان می‌خواهند

اینکه زنان پیچیده‌ترین موجودات هستند،آشکار است . معمولاً باور داریم که مردان ساده‌اند و زنان خیلی پیچیده هستند. چرا؟ ما هرگز نمی‌دانیم چه می‌خواهیم. همیشه پیش‌بینی ناپذیریم، اشاره‌های غیرمستقیمی می‌دهیم و زمانیکه X را می‌گوییم، به Y فکر می‌کنیم.

گاهی اوقات، حتی من نمی‌توانیم دوستان خانم خودم را یا حتی خودم را درک کنم. انتخاب غذا یا رستوران برای من مسئله بزرگی بوده است. گاهی اوقات، وقتی پرسیده می‌شود کجا دوست دارم غذا بخورم، ذهنم خالی می‌شود.شروع به لرزیدن می‌کنم، دهانم فلج می‌شود، به مدتی حتی نمی‌توانم نام خودم را یا اینکه در کدام شهر هستم را به یاد آوری کنم.

“زنان می‌گویند: «نه، نمی‌خواهم با شما هیچ چیزی داشته باشم» و دو یا سه هفته بعد با پیامک می‌پرسند چرا با آن‌ها تماس نگرفتید. آیا شما نبودید کسی که به من گفتید میخواهید تنها بمانید؟ پس چرا باید با شما تماس بگیرم؟

از نظر علمی ثابت شده است که پیچیدگی، تضاد در گفتار و تغییر نظر بدون دلیل، برای زنان طبیعی است. اما به صراحت بگوییم، آیا ما به اندازه‌ای پیچیده هستیم که مردان می‌گویند؟ و چه کسی گفته است که مردان ساده هستند؟

Capture 217

۱. حرف زدن. حرف زدن. حرف زدن.

صحبت کردن برای هر چیزی راه حل است. مهم نیست چقدر شلوغ هستید، زمانی برای حرف زدن با زن خود پیدا کنید. هر چه زودتر و هر چند وقت یکبار، برای بررسی وضعیت او تماس بگیرید. با او تماس بگیرید، پیام بفرستید، در Messenger، DM، یا حتی Gmail به او پیام بفرستید.

هیچ راهی نیست که دو هفته ناپدید شوید و بگویید که شلوغ بودید. آیا تلفن همراه دارید؟ آیا شماره من را دارید؟ می‌توانید به من پیام بدهید؟ می‌توانید تماس بگیرید؟ آیا هنوز هم انگشتان خودتان را دارید؟ پس مشکل چیست؟ آیا می‌خواهید به من بگویید که شما به اندازه‌ای شلوغ بودید که حتی برای ارسال پیامک هم یک یا دو دقیقه وقت نداشتید؟

۲. صادق باشید

قصد خود را روشن کنید. اگر دوست دختر، همسر، فرزند یا حتی دوست پسر دارید، صادقانه در مورد آن بگویید. ما باید در یک صفحه باشیم.هیچ وقت نمی‌توانیم در یک رابطه شش ماهه باشیم، سپس چنین چیزهایی بگوییم که “امیدوارم یک مرد خوب پیدا کنید تا با شما ازدواج کند” چه جوری؟ اگر برای چیز جدی آماده نیستید، خداحافظ آقای شما نمی‌توانید با قلب من بازی کنید.

۳. وقت خود را صرف آشنایی با من کنید.

اگر واقعا من را دوست دارید، وقت بگذارید تا من را بهتر بشناسید و درک کنید. مرا برای دیدار بیرون ببرید، برای یک پیاده‌روی یا به سینما برویم، می‌دانید… با هم سرگرم باشیم.حتی اگر بهترین سالن تئاتر منزل را دارید، با خانم‌ها بروید بیرون. انسان‌های معمولی این کار را می‌کنند. ما از این کلیشه‌های خسته‌کننده خسته شده‌ایم، واقعاً دلخور کننده است که هرگز با مردی ملاقات نکرده‌اید، اما او می‌خواهد شما به خانه‌اش بروید. دوست من، حتی من را نمی‌شناسید. آقایان ! وظیفه ما در زندگی بازدید از خانه شمانیست. آه!

۴. شلوار خود را بگیرید.

وقتی امروزه درباره خیانت صحبت می‌کنید، مردم با آهنگ “نایروبی” پشتیبانی می‌کنند. نایروبی تنها یک شهر است، مردمی هستند که با هم خوابیده‌اند، پس بیایید به شهر نزدیک نشویم. ما نمی‌خواهیم با یک مرد قرار بگذاریم که هر جنس مخالفی از کنارش رد می‌شود، تحریک شود. اگر شما به اندازه کافی پرهیزگار نیستید تا از تحریکات دوری کنید، پس در یک رابطه نباشید.

Capture 218

۵. حداقل سعی کنید عاشقانه باشید.

روز تولد و سالگرد ما را به یاد داشته باشید. گاهی اوقات ما را با هدیه‌ای سوپرایز کنید (نباید گرانبها باشد)، ما را به ناهار ببرید و لباس یا کاپشنی که همیشه درباره آن صحبت می‌کردیم برای ما بخرید.حتی اگر گل‌ها را از سطل زباله جمع آوری کرده‌اید، به ما بیاورید. ما به به خواهیم کرد، یک یا دو قطره اشک خواهیم گرفت و شما را بیشتر دوست خواهیم داشت.

شما از اینکه یک حرکت ساده چه تاثیری می‌تواند داشته باشد، شگفت زده خواهید شد. کارهای کوچک مهم هستند. وقتی خسته‌ایم، پاهای ما را ماساژ دهید، دستمان را بگیرید و بوسه‌های آرامی روی پیشانی ما بدهید.

حتی وقتی داریم چیزهایی را می‌گوییم که معنی ندارند، فقط گوش دهید. گاهی اوقات، فقط به کسی نیاز داریم که در کنارمان باشد. گوش دادن، فهمیدن و به یاد داشتن. وقتی درباره کسی دیگر، بیشتر در مورد یک خانم، داستانی را می‌گوییم، شما هم باید از او نفرت کنید. مهم نیست آیا او را می‌شناسید یا نه. دشمنان من باید دشمنان شما هم باشند.

۷. مهربان باشید.

آخرین باری که با مردی مهربان ملاقات کرده‌ام به یادم نمی‌آید! یک لحظه سکوت کنیم تا این فکر به ذهنمان برسد. مهم نیست که آیا کتابخانه خودمان را فراموش کرده‌ایم یا می‌خواستیم کت شما را بپوشیم، هر کدام از این موارد، فقط جکت خود را به ما بدهید. اجازه دهید بانوان اول از لیفت خارج شوند یا وارد ماتاتو شوند. به کارهای روزمره و خرید‌ها کمک کنید، بگویید متاسفم، ببخشید، متشکرم و بهتان پولی بدهید تا خودتان را شاد کنید.

۸. بسیاری از تعریف‌ها.

وقتی شکم‌های ما به نظر می‌رسد از لباس‌هایمان بیرون می‌زند یا زمانی که سعی می‌کنیم در جین مورد علاقه‌مان جا شویم، به ما بگویید خوب به نظر می‌رسید. به ما بگویید چقدر بدن‌های ما کامل هستند، حتی وقتی که سی دقیقه سعی می‌کنیم تا به جین مورد علاقه‌مان برسیم.

ما نیاز داریم که عاشقانه، قدردانی شویم و زیبا بودن را حس کنیم، حتی وقتی که به نظر می‌رسیم که از یک دریاچه به بیرون کشیده شده‌ایم. وقتی با چشمان طلایی، لب‌های خشک، پوست خشک، صورت ترسناک، ، به ما یادآوری کنید که زیباترین وقتی هست که بیدار می‌شویم.

9. به گفتگو‌های معنی‌دار بپردازیم.

ما نیاز داریم که در مورد زندگی و موضوعاتی که اهمیت دارند، به جز اینکه چطور بیدار شده‌ایم و چه چیزی خورده‌ایم، صحبت کنیم. بیایید درباره این صحبت کنیم که چگونه می‌توانیم به هم کمک کنیم و با هم رشد کنیم. بیایید درباره آینده و شعر و کتاب‌ها صحبت کنیم.

Capture 219

10. ما به حمایت شما نیاز داریم.

ما نیاز داریم که در هر کاری که انجام می‌دهیم، ما را پشتیبانی کنید، در کنارمان باشید و به ما تضمین کنید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. مهمترین نیاز ما، حمایت عاطفی شماست.

و در آخر، تلاشی که برای پیدا کردن من کردید، همان تلاشی است که باید در یک رابطه پس از آن بکنید. فقط به خاطر اینکه مرا به دست آوردید، نمی‌توانید فکر کنید که کار شما تمام شده است. ما هنوز نیازمند پایداری و اخلاص شما هستیم. عدم رعایت این نکته می‌تواند باعث شود که اتفاقات بدی رخ دهد و ما به خاطر جزئیات کوچکی که شما نتوانستید ببینید، شما را سرزنش کنیم.

حالا آیا این پیچیده به نظر می‌رسد؟

منبع : MSN

Capture 250

معنای سکوت مرد چیست؟

Capture 196

15 سوالی که یک دختر وقتی شمارا دوست دارد میپرسد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا