» آرایش پوست ومو » ۶مرحله برجسته کردن گونه با رژگونه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۸

۶مرحله برجسته کردن گونه با رژگونه

۶مرحله برجسته کردن گونه با رژگونه

برای برجسته کردن گونه با رژگونه فقط کافی است چند مرحله‌ی ساده را با دقت گذرانده و گونه‌های برجسته در حالت طبیعی و آرایشی زیباتر را برای خود ایجاد نمائید.

۱. مرحله اول

اولین کاری که باید انجام دهید این است که کرم پودر ترجیحا مات بزنید تا صورتی یکنواخت و ظاهری طبیعی داشته باشید. این کار باعث می‌شود رژگونه مدت زمان بیشتری روی پوست‌تان دوام بیاورد.

۲. مرحله دوم

در این مرحله باید جای درست گونه خود را پیدا کنید. بهترین روش این است که گونه‌های خود را از داخل دهان مکیده تا گونه برجسته شود. در این حالت می‌توانید استخوان گونه را با لمس کردن روی صورت پیدا نمایید. روش دیگر این است که مانند تصویر قلموی آرایشی را با زاویه ۴۵ درجه روی صورت قرار دهید. با این روش محل گونه به درستی معلوم خواهد شد. سپس قبل از استفاده از فرچه مخصوص رژگونه، آن را حتما تمیز کنید و اضافات رژگونه را از لابه‌لای مو‌های آن بتکانید.
برجسته کردن گونه با رژگونه

۳. مرحله سوم

رژ گونه را باید طوری بزنید که استخوان گونه بر جسته‌تر دیده شود. می‌توانید رژ گونه را به تنهایی استفاده کنید و یا می‌توانید قبل از رژگونه زدن کانتورینگ را انجام دهید. برای کانتورینگ ابتدا پودر برنزه را انتخاب کنید. بهتر است این پودر ۲ تا ۳ درجه از رنگ پوست تیره‌تر باشد. قلمو را روی خط رویش مو در کنار گوش و خط گونه قرار داده و با ضربه‌های تند، ولی آرام خطی زیر گونه‌ی خود بکشید. این خط از سمت گوش به سمت لب‌ها مشخص است.
برجسته کردن گونه با رژگونه

۴. مرحله چهارم

انتخاب رنگ رژگونه نقش به سزایی در ایجاد زیبایی دارد. رنگ رژگونه را بر اساس رنگ پوست تان انتخاب کنید. پوست‌های سفید رژگونه‌های صورتی، پوست‌های گندمی رژگونه‌های آجری و نارنجی، پوست‌های سبزه رژ گونه‌های تیره برایشان مناسب است.

۵. مرحله پنجم

برای زدن رژگونه بهتر است از یک براش نرم و حجیم استفاده کنید. بعد از زدن براش رژگونه درون رنگ مورد نظر با چند ضربه کوچک مقدار رژگونه بر روی براش را متعادل نمایید و دقت کنید براش رژگونه را باید از روی سیب گونه و به سمت گوش بکشید. برای این کار می‌توانید لبخند بزنید و قسمتی از گونه‌ها که بیشتر برجسته شده را دیده و دقیقا زیر برجستگی را رژگونه بزنید. حواستان باشد که نباید رژگونه را تا اطراف پره‌های بینی پخش کنید. برای اینکه بدانید تا کجا رژگونه را ادامه داده و چقدر با بینی فاصله داشته باشد می‌توانید دو تا از انگشتانتان را به صورت عمودی به بینی چسبانده و قبل از آن‌ها را رژگونه بزنید

برجسته کردن گونه با رژگونه

۶. مرحله ششم

کانتورینگ و هایلایت کردن مکمل یکدیگر هستند. با براق کردن بالای گونه و استفاده از هایلایتر زیبایی و برجستگی را دو چندان می‌کنید. اگر هایلایتر نداشتید می‌توانید از رژگونه‌های براق و درخشان استفاده کنید. اگر دوست دارید خط گونه به طور کامل و واضح مشخص باشد از براش مخصوص کانتورینگ و کرم پودر استفاده کنید. سپس کمی آن را با استفاده از اسفنج ترکیب نمایید.
برجسته کردن گونه با رژگونه
توجه داشته باشید اگر صورت شما مربعی شکل است باید رژگونه روی خط‌های فک زده شود. اگر صورت شما کشیده و لاغر است باید قسمت شقیقه‌ها را مقداری تیره کنید. خانم‌ها با صورت گرد بهتر است برای لاغرتر به نظر رسیدن صورتشان روی استخوان گونه‌هایشان را مقداری رژگونه بزنند.

برچسب ها :
دسته بندی : آرایش پوست ومو
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.