کاهش چربی بدن

شنبه 16 بهمن 1400 سلامت

کاهش چربی بدن

نوشیدنی معجزگری که برای درست کردن آن به دانه چیا و لیمو نیاز دارید! با این نوشیدنی میتوانید به کاهش چربی، جلگیری از سرماخوردگی و پاکسازی بدن از سموم کمک کنید!

 

انسان در طول تاریخ همواره از طبیعت به عنوان منبع اصلی برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده کرده است. تفاوت بین داروهای رایج و داروهای طبیعی این است که آنها به طور معمول ارزان‌تر بوده و موجب شکل گیری آسیب نمی شوند. در همین راستا، از یک نوشیدنی طبیعی می توانید برای کمک به درمان بسیاری از مشکلات سلامت استفاده کنید.  برای تهیه این نوشیدنی مفید به دانه های چیا و لیمو ترش نیاز دارید. مصرف این نوشیدنی می تواند به پیشگیری از سرماخوردگی، کاهش چربی و پاکسازی بدن از سموم و مواد زائد کمک کند. بر همین اساس افراد بسیاری این نوشیدنی را هر روز مصرف می کنند.

کاهش چربی بدن

کاهش چربی بدن

نوشیدنی لیمو و چیا

هنگامی که ترکیب شده اند، این مواد تشکیل دهنده نتیجه ای شگفت انگیز را به واسطه ویژگی های طبیعی قدرتمند خود به همراه خواهند داشت.

مواد تشکیل دهنده:

  • یک قاشق غذاخوری از دانه های
    چیا
  • آب یک لیموی تازه
  • یک یا یک و نیم لیوان آب
  • یک قاشق غذاخوری عسل
کاهش چربی بدن

کاهش چربی بدن

روش تهیه:

ابتدا، دانه های چیا را به مدت یک ساعت در آب خیس کنید. پس از یک ساعت، پوششی ژله ای اطراف دانه ها را فرا می گیرد که از محتوای فیبر آنها ناشی می شود. سپس، دانه ها را با استفاده از یک صافیجدا کرده و به آب و آب لیمو ترش اضافه کنید که مقدار آنها در بالا ذکر شد. برای کسب مزه ای بهتر و افزایش فواید این نوشیدنی می توانید مقداری عسل نیز به آن اضافه کنید.

 

چه افرادی آلبالو را با احتیاط بخورند
علائم و راه های درمان بیماری سل چیست

بیماری سل

خواص دارچین

خواص دارچین

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا