کاهش وزن بدن با نوشیدنی معجزه گر

یکشنبه 3 بهمن 1400 سلامت

کاهش وزن بدن با نوشیدنی معجزه گر

 

شاید تا کنون با قرص های لاغری مختلفی اشنا شده باشید که به کاهش وزن شما کمکمی کند اما هیچ قرص لاغری نیست که بدون اسیب زدن به بدن شما باعث کاهش وزن شود. ما در این مقاله با معرفی یک نوشیدنی خوشمزه و سالم در کنار ورزش و رژیم غذایی به کاهش سریعتر وزن شما کمک خواهیم کرد

 

 

 

کاهش وزن بدن با نوشیدنی معجزه گر

کاهش وزن بدن با نوشیدنی معجزه گر

 

مواد مورد نیاز:

ساقه کرفس: یک عدد

خیار: یک عدد سایز متوسط

جعفری خرد شده: ۱ لیوان

آناناس: ۳ برش کوچک

سبزیجات را تمیز بشوئید و پوست آناناس را بگیرید. سپس تمام مواد را داخل مخلوط بریزید و هم بزنید. نمک یا شکر به مواد اضافه نکنید.آب سبزیجات و آناناس را باید تا ۱۵ دقیقه بعد از درست کردن نوش جان کنید تا خاصیتش را از دست نداده باشد. این نوشیدنی را صبح ها با معده خالی بنوشید.اگر این نوشیدنی را در کنار رژیم غذایی سالم و ورزش مصرف کنید زودتر به نتیجه می رسید.

و اما راز این نوشیدنی چیست؟

کرفس یک سبزی کم کالری است و هر ۱۰۰ گرم حاوی ۱۶ کیلوکالری است. فیبرهای رژیمی در داخل شکم متورم می شوند و باعث می شوند احساس سیری کنید. به علاوه افزایش فیبر در رژیم غذایی اصلی ترین عنصر کاهش وزن است.خیار نیز مانند کرفس سرشار از فیبر و بسیار کم کالری است. ۹۵ درصد این میوه را آب تشکیل می دهد و با خوردن آن ۲ لیتر از آب مورد نیاز بدن را تامین کرده اید. تمام متخصصان تغذیه خوردن این میوه را به کسانی که می خواهند خوش اندام بمانند توصیه می کنند.جعفری نیز یک از سبزیجات پر فیبر است. (هر ۱۰۰ گرم جعفری حاوی ۳٫۳ گرم فیبر) این سبزی بعلاوه یک گیاه طبیعی ادرار آور است.هر ۱۰۰ گرم آناناس حاوی ۱ گرم فیبر نامحلول است و ارزش انرژی آن ۵۰ کیلوکالری است. این میوه شیرین است و شیرینی آن نوشیدنی را خوشمزه تر می کند.

پر کالری‌هایی برای کاهش وزن!

 

 

کاهش وزن بدن با نوشیدنی معجزه گر

فهرست جدید بیماری‌های خاص

فهرست جدید بیماری‌های خاص

افراد کم‌خون خرمالو بخورند

افراد کم‌خون خرمالو بخورند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا