کاشت ابرو

شنبه 7 اسفند 1400 آرایش پوست ومو
کاشت ابرو

 کاشت ابرو یکی از مطمئن ترین  روش هایی است که می توان کم پشتی ابرو ،نقص ها و شکستگی های ابرو را به طور دائمی برطرف کرد و همچنین تقارن دادن شکل مناسب ،تقارن صحیح در ابرو ها و  صورت به وجود آورد.

 

کاشت ابرو را برای چه کسانی انجام  می دهند؟

پزشکان ، کاشت ابرو را فقط به کسانی توصیه می‌کند که دارای نقص یا شکستگی درابروی خود می باشند یا به دلایلی دچارحادثه یا سوختگی، ابروهای خود را ازدست داده اند و یا اینکه موها و ابروهای آنها به خاطر برخی از بیماری ها، ریزش کرده یا رشد آنها متوقف گردیده است، علاوه بر این کاشت ابرو یکی از روش هایی است که جهت حالت دادن به چهره، نقش مهمی در مدلینگ صورت دارد.تکنیک کاشت ابرو با استفاده از موهای بلند به منظور جهت مناسب خواب ابرو و بصورت کاملا طبیعی و پرپشت می باشد.

کاشت ابرو

مزایای کاشت ابرو

 • خلاص شدن از کشیدن ابروی مناسب با مداد ابرو واسترس پاک شدن آن در موقعیت های مختلف مثل گرما وعرق کردن و..
 • ایجاد زیبایی طبیعی با ابروهای پرپشت
 • راحتی در زیبا نمودن حالت ابرو و رنگ نمودن آن

عواملی که موجب کم پشتی ونقص در ابرو می شوند:

 1. دستکاری کردن ابرو موجب ریزش آن خواهد شد، به طور مثال برداشتن ابروها باموچین یا رنگ کردن مداوم آن به طور طولانی یکی از دلایل تحریک و آسیب رساندن به ریشه مو می شود که ممکن است رشد مو در آن قسمت کم یا متوقف شود.
 2. بیماری کم کاری تیروئید نیز می تواند بررشد موها تاثیر بگذارد وسبب کم پشتی ابرو گردد.
 3. استفاده ازروش های مختلف بر روی ابروها از جمله تاتو وهاشور به طور مداوم و تغییر دادن ابرو به شکل های متفاوت باعث شود ریزش درابروها شود که ممکن است ابروهای شما دیگربه حالت اولیه خود باز نگردد.
 4. بیماری هایی که تحت فعالیت های خاص پزشکی از جمله شیمی درمانی یا پرتو درمانی ابروهای خود را از دست می دهند.
کاشت ابرو

کاشت ابرو

معایب کاشتن ابرو

 1. ایجاد زخم در ناحیه کاشت ابروها
 2. احساس خارش در ناحیه ابرو واطراف آن به مدت یک یا دو روز که با زدن پماد های مخصوص که توسط پزشک تجویز شده است، برطرف می شود.
 3. امکان نداشتن خواب یکسان موهای ابرو پس از کاشت
 4. تورم و کبودی بسیار کم

نکته:

لازم است بدانید هیچگونه ماده یا روش های  گیاهی و تقویتی  قادر نیست ریشه مویی که کاملا از بین رفته را  ترمیم نماید. و کسانی که با استفاده از این روش ها احساس می کنند به نتیجه رسیده اند احتمالا دچار شکنندگی ساقه موها شده اند و پس از استفاده از این روش ها احساس بهبود در آن نواحی کرده است اما بایدگفت که این  مشکلات بدون درمان و با گذشت زمان بهبود پیدا می کند.

 

 

تصاویر قبل و بعد آرایش صورت خانم ها
ژل ابرو

ژل ابرو

رنگ کردن مو و ابرو با نسکافه

رنگ کردن مو و ابرو با نسکافه

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا