چگونه افراد منفی گرا را از خود دور کنیم

سه شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹ موفقیت
چگونه افراد منفی گرا را از خود دور کنیم

افراد منفی‌نگر

افراد می‌توانند انرژی خود را از یکدیگر منتقل کنند ،اگر می خواهید همیشه پر انرژی و سالم باشید باید خواب کافی و غذای سالم تازه امصرف کنید . در بسیاری از موارد افراد احساس می‌کنند توان ادامه دادن مسیری که در پیش دارند را ندارند و به اصطلاح امروزی‌ها کم آورده‌اند.افراد در این موارد به جای آنکه انرژی خود را از غذا و طبیعت و نور خورشید و ورزش کسب کنند انرژی خود را از دیگران به عاریت می‌گیرند.و در واقع با حمایت و کسب انرژی از حامیان می توانند با قدرت راه خود را ادامه دهند و یا برعکس افراد منفی می توانند با سلب انرژی تان شما را از ادامه راه منصرف کنند .

نشانه های افرادی منفی گرا

۱. ا ین‌جور آدم‌ها سعی می‌کنند شما را تا حد خودشان پایین بکشند

۲. آن‌ها به ‌گرمی با شما احوال‌پرسی می‌کنند و بعد رویه‌ی متفاوتی در پیش می‌گیرند

۳. آن‌ها سعی می‌کنند کاری کنند دلتان برایشان بسوزد

۴. آن‌ها مشکلات را بزرگتر از چیزی که هستند نشان‌ می‌دهند

۵. آن‌ها سعی‌می‌کنند توجه شما را به سوی مسائل منفی سوق دهند

 راههایی  که افراد منفی نتوانند انرژی شما را بگیرند.

۱- هاله خود را محدود وکوچک کنید .

هاله شما منبع اصلی جذب انرژی های منفی است . هنگامی که شما در حال استراحت هستید  هاله شما می تواند گسترش پیدا کندپس هاله شما با هاله های دیگران در تماس می باشد و  ضروری است که محدوده هاله خود را کوتاه کنیم روش کوتاه کردن آن به این شکل می توانید انجام دهید.دست به سینه بنشینید و یک پا را بر روی پای دیگر قرار دهید این کار هاله شما را می بندد یک روش دیگر این است که از هاله خودتان درخواست کنید که کوچک شود و فقط بدن خودتان را بپوشاند به این ترتیب از ورود انرژی های منفی اطراف جلو گیری میشود.

۲- محیط اطراف خود را بشناسید

زمان وقت گذرانی در محیط هایی که استرس زاست و انرژی منفی وجود دارد را کوتاه نگه دارید.

۳- در برابر منفی بافی واکنش نشان ندهید.

در جایی که بحث های منفی هست خودتان را آرام نگه دارید و افکار منفی خود را حفظ کنید به این ترتیب توسط یک انرژی خنثی یا مثبت احاطه می شوید  که انرژی منفی را از شما دور می کند.

۴- به مراقبه و تمرینات روزانه بپردازید .

همانطور که جسم به فعالیت فیزیکی نیاز دارد ذهن نیز به فعالیت هایی مانند مراقبه نیازمند است. مراقبه روزانه با تزریق انرژی مثبت ، ذهن انسان را پاکسازی می کند.

۵- یک سپر محافظتی انرژی در اطراف خود ایجاد کنید .

قبل از اینکه بخواهید با افراد دیگر  مخصوصا افراد منفی برخورد داشته باشید می توانید یک سپر رنگی در اطراف خود با تصویر سازی ایجاد کنید به نحوی که بتوانید انرژی مثبت را دریافت کنید و مانع ورود انرژی منفی شوید.

منبع :بیتوته

تنها زیستی و گرایش به مجردی:

چه عللی وجود دارد که جوانان ترجیح می دهند مجرد بمانند ؟

برای جذاب شدن در روابط چه کنیم :

برای جذاب بودن در روابط این نکات را به خاطر بسپارید

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا