چند روش ساده برای تزیین هندوانه شب یلدا 

یکشنبه 11 آذر 1397 دسته‌بندی نشده
چند روش ساده برای تزیین هندوانه شب یلدا 

 

 

 

 

اولین روش ساده برای تزیین هندوانه شب یلدا

یکی از روش های رایج برای تزیین هندوانه شب یلدا، درست کردن هندوانه به شکل سبد میوه است. که هم میتوان آن را بسیار ساده اجرا کرد و هم میتوان ظریف کاری هایی انجام داد و آن را زیباتر کرد.

آموزش تزیین هندوانه مدل گل کوکب

همانند تصاویر هندوانه را برش بزنید و سپس داخل آن را به کمک قاشق و یا یک قالب گردخالی کنید. در ادامه میتوانید داخل سبد را میوه های متنوع و رنگارنگ مثل آناناس برش زده شده، سیب برش زده شده، انگور و خود هندوانه پر کنید. به راحتی میتوانید برای ایجاد طرح روی بدنه هندوانه از یک الگو کمک بگیرید. الگو را به کمک چسب روی هندوانه بچسبانید و یا به کمک مداد روی هندوانه طرح را حکاکی کنید سپس به کمک چاقوی تیز روی طرح را برش بزنید. برای ایجاد طرح روی هندوانه بهتر است از چاقوی مخصوص میوه آرایی استفاده کنید.

 

هندوانه تزیین 4

هندوانه تزیین 3

سبد هندوانه

برای خوشگل تر شدن لبه های سبد میتوانید گوشه های آن را به کمک یک چاقوی تیز و باریک برش های هفت و هشت مانند ایجاد کنید.

 

دومین و ساده ترین روش تزیین هندوانه شب یلدا

اما اگر  زیاد زمان ندارید و یا میخواهید تزیین ساده تری داشته باشید میتوانید هندوانه را همانند شکل برش بزنید و سپس به کمک چوب بستنی برای هندوانه ها دسته درست کنید که خوردن آن ها هم راحت تر باشد. در کنار این تزیین میتوانید از بستنی یخی هندوانه ای هم استفاده کنید.

 

هندوانه تزیین 11

تزیین راحت هندوانه

سومین روش تزیین هندوانه مخصوص شب یلدا

برای تزیین ساده هندوانه شب یلدا یک ایده ی بسیار شیک برای شما داریم که فقط کافی است توپک های هندوانه ای آماده کنید و آن ها را روی برش های  پهن هندوانه قرار دهید.

هندوانه تزیین

 

با تزیین هندوانه شب یلدا با روبان میتوانید به ظاهر هندوانه تنوع بدهید و آن را زیبا تر کنید.

علاوه بر روش های گفته شده میتوانید از خلاقیت خود هم استفاده کنید و هندوانه را برای شب یلدا به شکل های متنوع دلخواه خود در بیاورید. مثلا با کمی پنیر خامه ای و میوه های دیگر میتوانید پیتزا هندوانه درست کنید ?

تزیین هندوانه شب یلدا

منبع:کوک ایران

قیمت طلا،  دلار، سکه و ارز امروز 98/01/27

قیمت دلار و سکه وطلا امروز 11 آذر 97

آموزش تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت

آموزش تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi