پیش‌فروش آیفون 8 و آیفون ایکس از ۲۴ شهریور آغاز می‌شود – فناوری

پنج‌شنبه 16 شهریور 1396 فناوری
آیفون 8 و آیفون ایکس از ۲۴ شهریور آغاز می‌شود فناوری

بر اساس گزارش منتشرشده، تنها سه روز پس از معرفی آیفون‌های ۲۰۱۷، پیش‌فروش مدل‌های آیفون ۸ و آیفون ایکس اپل، آغاز خواهد شد.

مقاله‌های مرتبط:

گزارش جدیدی از رسانه‌ای در آلمان نشان می‌دهد که فروش آیفون‌های ۲۰۱۷ تنها سه روز پس از معرفی آن‌ها (۲۴ شهریور) آغاز خواهد شد. آیفون‌های ۲۰۱۷ قرار است شامل سه مدل آیفون ۸، آیفون ۸ پلاس و آیفون ایکس باشند. پیش از این هم بیان شده بود که این گوشی‌ها قرار است به‌طور رسمی از ۳۱ شهریور وارد بازار شود؛ بنابراین برنامه‌ی زمان‌بندی اپل به این صورت خواهد بود؛ ابتدا در ۲۱ شهریور، این سه گوشی در سالن تئاتر استیو جابر معرفی می‌شود؛ سپس، سه روز بعد یعنی ۲۴ شهریور، پیش‌فروش آن‌ها آغاز  خواهد شد و در نهایت از ۳۱ شهریور، به‌طور رسمی به فروش می‌رسند.

آیفون ۸

در ابتدای فروش، عرضه‌ی مدل ویژه یا همان آیفون ایکس که نمایشگر اولد دارد، بسیار محدود خواهد بود. ظاهرا قرار است اپل در ابتدا تنها بین دو تا چهار میلیون دستگاه از این گوشی را وارد بازار کند. آیفون ایکس (iPhone X) نمایشگری بدون حاشیه با فناوری اولد دارد و از سیستم تشخیص چهره، شارژ بی‌سیم و سیستم دوربین دوگانه استفاده می‌کند. این گوشی قرار است در سه مدل ۶۴، ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی و با قیمت ۹۹۹، ۱۰۹۹ و ۱۱۹۹ دلار، عرضه شود. به‌جز این گوشی، دو مدل دیگر با نام‌های آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس هم معرفی می‌شود. به‌علاوه، انتظار می‌رود که اپل از نسل سوم اپل واچ با پشتیبانی از سیم‌کارت‌ الکتریکی هم رونمایی کند.

نظر شما در این مورد چیست؟


منبع : زومیت

جدید از پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال گوگل فناوری

جزئیاتی جدید از پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال گوگل - فناوری

جنگ جهانی سوم توسط ایلان ماسک فناوری

پیش‎بینی جنگ جهانی سوم توسط ایلان ماسک-فناوری

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا