پژو-سیتروئن جلوی تولید SUV پرچمدار اوپل را می‌گیرد-فناوری

چهارشنبه 25 مرداد 1396 فناوری

با توجه به رسمی شدن قرارداد پژو-سیتروئن و اوپل، طرفین در حال مذاکره درباره آینده این برند آلمانی و زیرمجموعه انگلیسی آن یعنی واکسهال هستند.

با توجه به رسمی شدن قرارداد پژو-سیتروئن و اوپل، طرفین در حال مذاکره درباره آینده این برند آلمانی و زیرمجموعه انگلیسی آن یعنی واکسهال هستند.

  پژو-سیتروئن جلوی تولید SUV پرچمدار اوپل را می‌گیرد
به گزارش «عصرخودرو»، تیم‌های مهندسی و بازاریابی دو طرف هم اکنون مشغول تدارک مدل گرندلند X برای عرضه در پاییز و کار روی نسل بعدی اوپل کورسا روی پلتفرم پژو-سیتروئن هستند.

اما تولید SUV پرچمداری که بالاتر از گرندلندX قرار می‌گیرد ظاهرا(دستکم در حال حاضر) اتفاق نخواهد افتاد.

پایگاه خبری اتواکسپرس به نقل از منابع آگاه گزارش داد که نسخه SUV اینسیگنیا که از آن به عنوان مونزا یاد می‌شود، با آینده مبهمی روبرو است.

ظاهرا پژو-سیتروئن) PSA) نمی‌خواهد روی هیچ مدلی بر پایه پلتفرم‌های جنرال موتور کار کند. برنامه اولیه اوپل شامل استفاده از پلتفرم نسل دوم اینسیگنیا و سازگار کردن آن برای یک SUV بزرگ بود.

این SUV بزرگ در کارخانه روسلهیم آلمان تولید خواهد شد.

مایکل لاچلر مدیرعامل جدید اوپل مجبور خواهد بود که تمام پروژه‌های کنونی و آتی این شرکت را بر پایه پلتفرم های پژو-سیتروئن تنظیم کند. با توجه به این موضوع این SUV پرچمدار برای همیشه کنار گذاشته نشده و احتمالا به عنوان یک مدل بر پایه پلتفرم EMP2 پژو-سیتروئن باز خواهد گشت.

در حال حاضر مدیریت شرکت اوپل و PSA در حال کار روی یک برنامه تجاری اصلاح شده برای برند آلمانی اوپل هستند و هدف آن ایجاد یک جریان نقدینگی آزاد عملیاتی مثبت تا سال 2020 و یک حاشیه عملیاتی دو درصدی تا سال 2020 و حاشیه عملیاتی شش درصدی تا سال 2026 است.

شش سوگلی جدید خودروسازان-فناوری

منبع : فرادید

راهنمای خرید خودروی کارکرده جوان‌پسند!-فناوری

رنگ حدود 100 هزار دلاری پورشه 911 توربو S-فناوری

×

ارسال دیدگاه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا