سریال پایتخت7 در نوروز مهمان خانه ها می شود

چهارشنبه 12 آذر 1399 سینما
پخش پایتخت 7 در نوروز

پایتخت7 در نوروز 1400 مهمان خانه ها می شود یا نه ؟

سریال پر طرفدار پایتخت دوباره در نوروز مهمان خانه های ایرانیان است .با پیگیری های مدیران سیما برای تولید سریال پایتخت7 ،جلسات رسمی با تولید کنندگان این سریال برگزار کرده است .

سریال پرطرفدار پایتخت7 که در شش سری تولید و پخش  شده است برای نوروز سال 1400 هم ساخته میشود . با ناتمام ماندن سری ششم در نوروز 99 و فوت نویسنده ی قبلی و اعتراضات به نویسندگی  از هم گسیخته  فصل ششم آن بسیار جنجال ساز شده بود . اما سرانجام توافقات نهایی جهت ساخت «پایتخت۷» مابین مدیران سیما و تولیدکنندگان این سریال صورت گرفت و فصل جدید «پایتخت» وارد پیش‌تولید شد.

طبق گفته ها آنچه تا حالا ساخت «پایتخت۷» را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌داد، چند علت بود؛ در ابتدا تایم و زمان بسیار اندک جهت نوشتن کامل فیلمنامه‌ی فصل جدید و تولید و تکمیل این سریال برای پخش در نوروز ۱۴۰۰، دلیل دیگر درگیری عوامل و بازیگران این سریال در پروژه‌های دیگر و مشکل اساسیِ دیگر آنکه محسن تنابنده درگیر قراردادهایی بود که برای چند پروژه جدید منعقد کرده بود.

حال گویا با پیگیری مدیران سیما و جلسات رسمی مابین آنها و تولیدکنندگان «پایتخت»، سرانجام تولید این سریال به جریان افتاده و سیروس مقدم کارگردان این سریال، ساخت «پایتخت7» را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

باید منتظر ماند و دید در این شرایط تولید پایتخت برای نوروز ۱۴۰۰ تا چه حد ممکن شدنی است و آیا پایتختی ها که این روزها پیش تولید فصل جدید خود را آغاز کرده اند، می توانند این سریال را به کنداکتور عید امسال برسانندیا خیر!!

شهاب حسینی با فیلم سینمایی «نبات» به سینما بازمی‌گردد

گلشیفه یک از ۱۰ برتر سال ۲۰۲۰

مرگ خواننده قبل انقلاب(رامش)

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا