بیوگرافی پاریس جکسون تنها دختر مایکل جکسون

چهارشنبه 7 اردیبهشت 1401 بیوگرافی
بیوگرافی پاریس جکسون

پاریس جکسون، دختر مایکل جکسون

چکیده ای از بیوگرافی پاریس جکسون

نام اصلی: پاریس مایکل کاترین جکسون

نام اصلی به انگلیسی: Paris-Michael Katherine Jackson

شهرت: پاریس جکسون

متولد: ۳ آوریل ۱۹۹۸ (۱۴ فروردین ۱۳۷۷)

محل تولد: بورلی هیلز، کالیفرنیا، آمریکا

سالهای فعالیت: ۲۰۰۳ – در حال حاضر

والدین : مایکل جکسون (پدر ) و دبی رو (مادر)

حرفه: مدل ، هنر پیشه و خواننده

 پاریس جکسون

پاریس جکسون

پاریس جکسون کیست ؟

پاریس جکسون (Paris Jackson) دختر مایکل جکسون فقید معروف به سلطان موسیقی پاپ است که تا زمان مرگ پدرش در کنار او زندگی می کرد.

پاریس جکسون متولد چه سالی است ؟

پاریس جکسون  (زاده ۳ آوریل ۱۹۹۸) (۱۴ فروردین ۱۳۷۷ خورشیدی)  تنها دختر مایکل جکسون و دبی رو است.

خانواده پاریس جکسون

پاریس دومین فرزند از سه فرزند مایکل جکسون است و دو برادر به نام‌های پرنس مایکل جوزف جکسون (۱۹۹۷) و پرنس مایکل جکسون دوم (۲۰۰۲)مشهور به بلانکت دارد. مادر خوانده و پدر خوانده پاریس به ترتیب الیزابت تیلور و مکالی کالکین هستند.

مایکل جکسون بعد از جدا شدن از مادر پاریس حضانت کامل دو فرزندش (پاریس و پرینس) را در اختیار گرفت و تا ۱۱ سالگی (زمان مرگ مایکل جکسون) همراه با پدرش زندگی می‌کرد. او تا قبل از مرگ پدرش شناخت زیادی از مادر خود نداشت.

بعد از مرگ ناگهانی مایکل , طبق وصیت نامه مایکل , سرپرستی پاریس و دو برادرش به کاترین جکسون ( مادر مایکل جکسون ) سپرده شد .ولی بعد از گذشت مدتی کاترین جکسون به دلیل بالا بودن سن از دادگاه خواست تا در سرپرستی نوه هایش از شخص دیگری تی جی جکسون ( برادر زاده مایکل ) کمک بگیرد .

پاریس جکسون بعنوان مدل و خواننده و بازیگر فعالیت دارد.

اولین فیلم او پل لندن و سه کلید است. او همچنین در برنامه‌های اپرا و ایکس فاکتور حضور داشته است.

بیوگرافی پاریس جکسون

بیوگرافی پاریس جکسون

 بیماری پارانویا پاریس جکسون

«پاریس جکسون» دختر ۲۳ ساله «مایکل جکسون» پادشاه پاپ، در مصاحبه اخیرش گفت: برخورد‌های پاپاراتزی‌ها در دوران کودکی‌اش باعث شده تا او دچار پارانویای شدید شود.

مصاحبه پاریس جکسون

پاریس جکسون در مصاحبه‌ای گفت: از همان دوران کودکی هنگام حضور در جمع به همراه پدرش ماسک می‌زد اما پنهان کردن چهره‌اش باعث نشد که او را از چشمان کنجکاو پاپاراتزی‌ها محافظت کند و او حتی برای درمان پارانویای شدید تحت درمان نیز بوده است. او گفت: من حتی صدای خش خش یک کیسه زباله را نیز بشنوم وحشت‌زده می‌شوم.

پاریس در پایان گفته حتی کسانی که قصد ورود به خانه‌اش را دارند باید یک قرارداد رازداری را امضا کنند زیرا او به‌شدت از پاپاراتزی‌ها و جاسوس‌ها هراس دارد. پارانویا حالتی است که فرد در آن به طرز شکنجه آوری مراقب سلامت جانی و مالی خود است و مدام اضطراب آن را دارد که عواملی به خانواده یا دارایی او آسیب برسانند.

خوش استایل ترین ستاره های هفته (63)

 

حاشیه‌های پاریس جکسون

حاشیه‌های پاریس جکسون

همواره شایعات بسیار زیادی در مورد رنگ پوست و بیولوژیکی بودن فرزندان مایکل وجود داشته‌است. این شایعات همواره از طرف مایکل جکسون، دبی رو و خانواده جکسون و هم از طرف پاریس و برادر بزرگش (پرینس جکسون) رد شده‌اند.

در ماه مه ۲۰۱۷ او با انتشار دو عکس برهنه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «عریانی طبیعی و بخشی از وجود آدمیزاد است» و «جنبش برهنگی با هدف بازگشت آدمی به دامان طبیعت راه‌اندازی شد» و «برهنگی به او کمک کرده به زمین نزدیکتر شود و نباید این نوع از برهنگی را از منظر جنسی نگریست». او می‌گوید از این کار و ابراز عقیده خود راضی است.

او مدعی است که مرگ ناگهانی پدرش، قتل بوده‌است.

در سال ۲۰۱۳ به نشریه رولینگ استون گفت که در نوجوانی، یک غریبه به او تجاوز جنسی کرده و بارها به خودکشی فکر می‌کرده‌است.

در سن ۱۵ سالگی، او معتاد داخل وریدی بود و چندین بار اقدام به خودکشی کرده بود. او سپس به یک مدرسه درمانی در یوتا اعزام شد، جایی که او سالهای دبیرستان را در دوره دبیرستان را گذراند تا بر افسردگی غلبه کند.

در تاریخ ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۸، در پاسخ به سؤالی در پروفایل اینستاگرام خود مبنی بر اینکه او دوجنسگرا است، نوشت:

من دوجنسگرا نیستم، فقط مردم را دوست دارم.

بیوگرافی پاریس جکسون

بیوگرافی پاریس جکسون

پدر واقعی پاریس جکسون

مارک لستر که از دوستان نزدیک مایکل جکسون بوده‌است ادعا می‌کند با اهدای اسپرم خود به مایکل و همسرش به آنها کمک کرده‌ است تا بتوانند فرزندانی داشته باشند. او به خبرنگاران گفته‌است: دختر ۱۸ ساله من «اولیویا» کاملاً شبیه «پاریس» دختر مایکل است و این خود شاهدی بر ادعای من می‌باشد.

مایکل از من خواست با اهدای اسپرم کمک کنم تا همسر او «دبی رو» صاحب فرزند شود و من این کار را برای او انجام دادم اما هرگز به صورت رسمی صحبتی از این ماجرا به میان نیامده است. او اضافه می‌کند این اتفاق سه بار تکرار شد و حالا من می‌خواهم به همه نشان دهم که صحبت‌های من درست است.

پیشتر گمانه زنی شده بودکه آرنولد کلاین که پزشک مایکل جکسون بوده‌است پدر واقعی دو فرزندی بوده‌است که دبی رو به دنیا آورده‌ است.

پاریس جکسون Instagram

علت خودکشی پاریس جکسون

دختر جکسون سه هفته بعد از نمایش مستندی درباره پدرش مایکل جکسون و روز قبل از خودکشی (جمعه 24 اسفند 1397) در واکنش به اتهام علیه پدرش در خصوص آزار جنسی کودکان، گفته بود وظیفه او نیست که در هر جا به این اتهامات پاسخ دهد.

خویشاوندان وی اعلام کرده‌اند که نمایش فیلمی درباره مایکل جکسون پدرش که گویا به آزار جنسی خردسالان دست‌زده باعث شده است که او دست به خودکشی بزند.

اینستاگرام پاریس جکسون

پاریس جکسون در اینستاگرام حضور فعالی دارد . و در حال حاضر حدود 4 میلیون دنبال کننده دارد.  صفحه اینستاگرام او به آدرس زیر می باشد.

https://www.instagram.com/parisjackson

parisjackson@

پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون

پاریس جکسون فرزند مایکل جکسون

دختر مایکل جکسون

دختر مایکل جکسون

پاریس مایکل کاترین جکسون

پاریس مایکل کاترین جکسون

مایکل جکسون

مایکل جکسون سلطان پاپ موسیقی + علت مرگ مایکل

بیوگرافی ریحانا

ریحانا | زندگی شخصی ریانا خواننده خوش صدا آمریکایی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا