پارک های ملی ژاپن

شنبه 10 مهر 1400 جاذبه های گردشگری
کشور ژاپن

پارک های ملی ژاپن

 

زیباترین پارک های ملی کشور ژاپن

زیباترین پارک های ملی کشور ژاپن

 

وقتی به ژاپن فکر می کنید ، غالباً ابرشهرتای غول پیکر توکیو است که همراه با فن آوری شلوغش به جامعه دامن می زند که به دلیل نبوغ و نوآوری بسیار چشمگیر است. یکی دیگر از تصاویر شناخته شده و در واقع نماد ژاپن ، کوه نمادین فوجی است که به زیبایی به سمت آسمان ها بلند می شود.

مجمع‌الجزایر ژاپن کشوری جزیره‌ای در آسیای شرقی واقع در شمال غربی اقیانوس آرام است. ژاپن از شمال با کشور روسیه، از غرب با دریای ژاپن، کشورچین، کره شمالی و کره جنوبی مرز آبی دارد.

 

 

پارک ملی فوجی-هاکونه-ایزو

پارک ملی فوجی-هاکونه-ایزو

پارک ملی فوجی-هاکونه-ایزو

پارک ملی فوجی-هاکونه-ایزو که شامل مجموعه ای از شگفتی های طبیعی است ، همه اینها را دارد و مناظر متضاد برای کشف وحشت آور هستند.

این پارک دارای بیش از هزار جزیره آتشفشانی است که در امتداد سواحل آن پراکنده شده اند و آبراه های زیبا در میان کوه ها ، تپه ها و دره های منطقه نوازش می کنند. دریاچه ها و چشمه های آب گرم مانند درختان شکوفه گیلاس که ویژگی های مناظر آن است ، تکثیر می شوند.

 

پارک ملی شیروتوکو

پارک ملی شیروتوکو

پارک ملی شیروتوکو

درست در منتهی الیه شمال شرقی هوکایدو ، مکان دور افتاده و خلوت پارک ملی شیریتوکو کمک کرده تا مناظر زیبای آن دست نخورده و رام نشده باشد. دراین پارک ، پنج دریاچه است که دیدن آنها بسیار درخشان است.

یک جاذبه جالب در داخل پارک آبشار Kamuiwakka است که ارزش بازدید از آن را دارد. با غلتیدن بر روی صخره هایی که در رودخانه قرار دارند ، به تدریج هنگامی که در نزدیکی منبع چشمه های آب گرم قرار می گیرید ، آب گرم می شود و در آب های گرم آنها غسل می کنید ، تجربه ای دوست داشتنی از طبیعت بکر اطراف شما را رقم می زند.

پارک ملی نیکو

زیباترین پارک های ملی کشور

زیباترین پارک های ملی کشور

Nikko یکی از زیباترین پارک های ملی کشور است که در حرم خیره کننده Toshogu زیارتگاه است و به همین دلیل مطمئناً ارزش بازدید را دارد. دیدنی ها  در پارک زیاد است و معبد فوق الذکر همانطور که معبد بودایی رینو جی نیز باید از آن دیدن کنید.

به عنوان مثال ، آبشارهای Kegon Falls با کمال لذت در استخرهای زیر آب فرو می رود و در میان جنگل های انبوه دو طرف آن کاملاً قابل مشاهده است. درست در پشت این آبشارها دریاچه عظیم Chuzenji قرار دارد که به زیبایی در میان کوه ها و تپه های اطراف آن قرار گرفته است. از بین این ها ، کوه نانتای چشمگیرترین است و به طرز مسحورکننده ای از جلای دریاچه ، با شکوه و جلال خود ، به بیرون نگاه می کند.

زیباترین کاخ‌های سلطنتی

پارک ملی یوشینو-کومانو

پارک ملی یوشینو-کومانو

پارک ملی یوشینو-کومانو

شکل منحصر به فرد سازه های صخره ای که در امتداد خط ساحلی این پارک ملی خیره می شوند ، تنها یکی از شگفتی های طبیعی خیره کننده ای است که می توانید در یوشینو-کومانو پیدا کنید.

این شگفتی های جالب توجه زمین شناختی که در دریا قرار دارند ، به چشم می خورند و مناظر متفاوتی که با هم مخلوط می شوند و ادغام می شوند و یک تکه جلوه زیبا از صحنه های باورنکردنی ایجاد می کنند ، بسیار جالب توجه است. رودخانه های مسالمت آمیز از میان دره های شیب داری که در مقابل چشمان شما به کوه تبدیل می شوند می پیچند ، جنگل ها تپه ها و دره ها را می پوشانند و در میان این همه امامزاده ها و آبشارها را می توان یافت.

کوه مقدس اومین که پوشیده از گیاهان و گیاهان سرسبز و غبار آلود است ، همچنین کوه یوشینو که از قله خود پانوراماهای زیبایی از منطقه اطراف را ارائه می دهد ، بازدید از آن بسیار جالب است. مسیرهای سنگ فرش قدیمی راه خود را در میان جنگل های مرموز می پیمایند و پیروی از این مسیرها تجربه ای به یاد ماندنی را رقم می زند.

پارک ملی تووادا-هاچیمانتای

پارک ملی تووادا-هاچیمانتای

پارک ملی تووادا-هاچیمانتای

این منطقه کوهستانی دارای تعدادی مسیر  دوست داشتنی است که پیاده روی شگفت انگیزی را در بیابان ایجاد می کند. این پارک با تغییر فصول تغییر می کند و در زمستان جنگل های پوشیده از برف منظره ای دیدنی و غیرمعمول است.

در تابستان هزاران رنگ به وجود می آیند و از طریق مجموعه ای غنی از جانوران و گیاهان که کوه های داخل پارک را پوشش می دهد ، به منطقه جان می بخشند. طبیعت آتشفشانی منطقه به این معنی است که چشمه های آب گرم را می توان  یافت و رودخانه ها و دریاچه های دوست داشتنی نیز در میان کوههای پایان ناپذیر پراکنده شده اند.

کشور یونان

کشور یونان /8 برترین استراحتگاه ساحلی زیبا در یونان

میدان شارل دوگل

میدان شارل دوگل فرانسه و طاق پیروزی پاریس +عکس

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا