» دسته‌بندی نشده » وکیل محمد علی نجفی شاکی شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۸:۱۲

وکیل محمد علی نجفی شاکی شد

وکیل محمد علی نجفی شاکی شد

-علیزاده طباطبایی وکیل محمد علی نجفی گفت: ما به عنوان وکلای دکتر نجفی باید در صحنه حاضر  می‌بودیم. به ما گفته شده بود بازسازی صحنه جرم ساعت ۴ بعد از ظهر انجام خواهد شد، اما ما قبل از ساعت ۴ به محل رسیدیم و متوجه شدیم که بازسازی صحنه جرم قبل از ساعتی بود که به ما گفتند.

 

طباطبایی ادامه داد: ما از رئیس قوه قضائیه درخواست داریم تا برای رعایت قانون در این خصوص تذکر دهد.

وی همچنین با انتقاد از فیلمی که صدا و سیما از صحنه ورود نجفی به پلیس آگاهی پخش کرد، گفت: صدا و سیما فیلمی پخش کرد که نشان می‌داد دکتر نجفی وارد دفتر رئیس پلیس می‌شود و همه به صف ایستاده و احترام می‌گذارند.

این فیلم مربوط به زمانی است که نجفی شهردار بود و برای بازدید به پلیس آگاهی رفته بود و صدا و سیما آن را به جای لحظه بازداشت پخش کرد که جای تاسف دارد.

این موضوع باعث تخریب دکتر نجفی شد. ما خواستیم از خبرنگاری که این کار را کرده بود شکایت کنیم، اما دکتر نجفی قبول نکرد و گفت انسان خوبی است و واقعیت ها کم کم رو می‌شود.

علیزاده طباطبایی گفت: ما به عنوان وکلای نجفی پیگیر پرونده هستیم و واقعیت‌ها را بیان خواهیم کرد. ما همچنین به دنبال دلجویی از خانواده مقتول نیز هستیم: البته هنوز آن‌ها را پیدا نکرده ایم. ما به آن ‌ها تسلیت می‌گوییم و از اتفاقی که افتاده است متاثر هستیم.

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : دسته‌بندی نشده
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.