ورزشگاه فوق مدرن وزيباي ايران دركرمان+عكس – ورزشی

یکشنبه 22 اسفند 1395 ورزشی

یکی از پروژه های ورزشی مدرن و زيباي ايران كه مي توان روي ميزبان آينده فوتبال كشور از تورنمنت هاي بزرگ آسيايي روي آن حساب ويژه اي باز كرد، ورزشگاه شهدای مس است که قرار است سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.

به گزارش تابناك ورزشي ، کلنگ ساخت ورزشگاه اختصاصی باشگاه صنعت مس کرمان در سال 85 در ابتدای جاده هفت باغ شهر کرمان به زمین خورد و قرار بود طی 18 ماه این استادیوم به بهره برداری برسد، اما مانند سایر پروژه های زیربنایی در دولت احمدي نژاد این ورزشگاه نیز با تاخیر در روند تکمیل روبرو شد؛ با این حال انتظار بر این است که این ورزشگاه زیبا و مدرن در سال آینده سرانجام به بهره برداری برسد.

این مجموعه که در میدان هفت باغ کرمان قرار دارد نزدیک به ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و طبق گفته شهبازی مسئول ساخت این پروژه تا بهمن ماه سال ۹۶ قابلیت رسیدن به مرحله بهره برداری را دارد.

در حال حاضر چهار زمین تمرینی این مجموعه بزرگ شامل دو زمین چمن طبیعی و دو زمین چمن مصنوعی آن به بهره برداری رسیده است و تیم های مختلف مس برروی آن مشغول به کار می باشند و با اتمام ساخت ورزشگاه 35 هزار نفری شهدای مس، فاز یک این مجموعه تکمیل خواهد شد.

ورزشگاه فوق مدرن ايران در دل كوير كرمان+عكس

منبع : تابناک

بازدیدکنندگان : ۸ نفر

استقلال واستفاده دوباره ازتوپ هایAFC+عکس - ورزشی

جلدایران ورزشی/یکشنبه۲۲اسفند۹۵ - ورزشی

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi