واکنش مهراب قاسم خانی به دعوای مهناز افشار و حسن نوروزی نماینده مجلس

دوشنبه 20 اسفند 1397 سینما
مهراب قاسمخانی

به‌تازگی حاشیه بوجود آمده بین مهناز افشار و حسن نوروزی نماینده مجلس شورای اسلامی، سر و صدای زیادی را در فضای مجازی به راه انداخته است. مهراب قاسم خانی نیز از جمله چهره هایی است که به این حاشیه واکنش نشان داده است.

  ماجرا از آنجا شروع شد که مهناز افشار با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود به پدیده کودک همسری انتقاد کرده بود. این انتقاد وی با جوابی از سوی یکی از نمایندگان مجلس مواجه شد.

واکنش مهراب قاسم خانی به دعوای مهناز افشار و نماینده مجلس


مهراب قاسم خانی:

«جناب نوروزی عزیز. وقتی این جواب رو میدادید، یکم به منطقش هم فکر کردید؟ یا لذت با خاک یکسان کردن این مهناز افشاره باعث شد یادتون بره؟ البته میتونم حس کنم که یهو از این پاسخ انقلابی که به فکرتون رسید به هیجان اومدید، ولی کاش اقلاً قبلش با یکی که یکم از منطق سر در بیاره مشورت میکردید.
استاد جان، ممنون، فهمیدیم که شما پونصد تا کابل برق خوردید و با درد آشنا هستید، ولی واقعاً جای تبلیغ این روحیه انقلابی و معرفی شخصیت قهرمانانه‌تون اینجا نبود. تاوان درد شلاقی که شما تحمل کردید رو که قرار نیست دختران خردسال بدن. اون یه چیز دیگه ست، این یه چیز دیگه… استاد گرامی، اون کابلی که شما دردشو تحمل میکردید، هیچ ارتباطی به دختری که قبل از تجربه لذت کودکی، باید درد زایمان رو تجربه کنه نداره. دردی که شما تحمل کردید، نتیجه انتخاب خود شما بوده. اما دردی که این کودکان تحمل میکنن انتخاب خودشون نیست… انتخاب شماست… متوجه شباهت خودتون با اون کابل برق نمیشید؟»

منبع:ستاره

فیلم سنیمایی سرو زیر آب

فیلم سرو زیر آب در نمایش خانگی توزیع شد

آلبوم موسیقی «کلام آخر» با صدای سالار عقیلی منتشر شد

آلبوم موسیقی «کلام آخر» با صدای سالار عقیلی منتشر شد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا