» ورزشی » واکنش عجیب و حاشیه ساز ژوزه مورینیو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۴

 کد خبر: 154498
 116 بازدید

واکنش عجیب و حاشیه ساز ژوزه مورینیو

واکنش عجیب و حاشیه ساز ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو پس از بازی نسبت به شعار های هواداران تیم یوونتوس واکنش عجیب و حاشیه سازی نشان داد.

 منچستریونایتد به شکلی عجیب موفق شد یوونتوس را شکست دهد و سه امتیاز حساس خارج از خانه را در به دست آورد. این پیروزی در حالی رقم خورد که یونایتدها تا آخرین دقایق بازی از حریف عقب بودند و حتی به فرم هجومی نیز تغییر شکل نمی دادند اما حضور فلینی و ماتا بازی را عوض کرد و در نهایت شیاطین سرخ با دو ضربه ایستگاهی به دو گل رسیدند.

این در حالی رقم خورد که تورینی ها روی سکو علیه سبک بازی مورینیو شعار می دادند و در نهایت پس از سوت پایان مسابقه آقای خاص، واکنشی خاص به آن ها نشان داد. او دست خود را این چنین کنار گوشش برد و به نوعی خواست نشان دهد ارزش و اهمیتی به شعارهای هواداران قائل نیست!

با این حرکاتی که مورینیو به سمت طرفداران یوونتوسی نشان داد آتش خشم آن ها شعله ور شد و بازیکنان باتجربه یوونتوس هم وارد عمل شدند. بونوچی به سمت سرمربی منچستریونایتد رفت و گویی که می خواست با او درگیر هم شود اما یانگ وارد این داستان شد و در نهایت کار با یک درگیری ساده لفظی به پایان رسید. در راه رفتن به رختکن مورینیو از سوی دستیاران و اعضای باشگاه منچستر محافظت می شد.

 

 

 

 

این اولین باری نیست که ژوزه مورینیو واکنش های این چنینی پس از پایان مسابقه نشان می دهد. شاید معروف ترین آن ها در نیمه نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۱۰ رقم خورد. جایی که اینتر موفق شد با یک نمایش حساب شده بارسلونا را در نوکمپ حذف کرده و خود به فینال صعود کند. آن جا هم مورینیو به سمت هواداران بارسلونا رفت و با شادی های عجیب و واکنش های مختلف آن ها را خشمگین کرد.

اینتر در حالی به فینال صعود کرد که در دیدار رفت را با نتیجه ۳-۱ به سود خود خاتمه داده بود و در بازی برگشت در ابتدا یک گل از بارسلونا خورد و تیاگو موتا نیز اخراج شد تا کار برای نماینده شهر میلان سخت و سخت تر شود. اما سفیدپوشان اینتر با هدایت مورینیو بیش از یک نیمه را با یک یار کمتر سپری کردند و توانستند در مجموع با نتیجه ۳-۲ برنده شوند.

نکته جالب این که یک سال پیش از آن قرار بود مورینیو به عنوان سرمربی بارسلونا انتخاب شود اما کاتالان ها پپ گواردیولا را بر مسند هدایت تیمشان قرار دادند تا آقای خاص از انگیزه بالایی برای شکست بارسلونا برخوردار باشد. مورینیو نیز در پایان همان فصل راهی تیم رقیب بارسلونا یعنی رئال مادرید شد.

مورینیو به نقل از espn گفته:

منظور من از آن حرکت توهین کردن نبود تنها می خواستم ببینم پس از شکست هم حرف هایشان را تکرار می کنند یا خیر! هواداران یووه در طول بازی با زبان ایتالیایی به من و خوانواده ام توهین کردند. البته که در طول بازی به گذشته ام فکر نمی کردم. شاید بهتر بود که آن حرکت را نمی کردم و اگر احساساتی نمی شدم آن کار را نمی کردم اما پ ساز توهین به خانواده ام مجبور شدم اینگونه واکنش نشان دهم. در طول ۹۰ دقیقه من نماینده منچستریونایتد هستم. اما هواداران یوونتوس فراموش نکرده بودند که من مربی اینتر بودم. من کارم را انجام دادم و کارم شکست دادن تیم بزرگی مثل یوونتوس بود. البته که برای یوونتوس، بازیکنانش و هودارانش احترام قائل هستم.

منبع:نود

ورزش سه


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

DMCA.com Protection Status